Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Niekorzystne umowy w szkole Cosinus

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 17:39

Cosinus to firma ktora oszukuje pracownikow dzieki ktorym ma uczniow mam na mysli ulotkarzy. WSTYD WIELKI WSTYD!

#22 Kaśka477

Kaśka477

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 10:55

to prawda za wszystko tam trzeba płacić..niby taka darmowa szkoła a później takie kwiatki w umowie wychodzą. Czytajcie umowy przed podpisaniem w szkole Cosinus, a unikniecie później takich niespodzianek jak kary za rezygnację, opłaty nieobecności i wiele innych, o których nie ma mowy przy zapisie. 

#23 ~Angela~

~Angela~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 11:43

nIESTETY TAM JEST WSZYSTKO NIEKORZYSTNE, WIEM BO BYŁAM JA I MOJ BRAT

#24 malgosiaa0

malgosiaa0

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 21:47

konkurencja Cosinusa wypisuje jakieś totalne bzdury, myśląc że jak napisze negatywne wypowiedzi to im przybędzie uczniów xD masakra

W COSINUSIE ZA NIC NIE TRZEBA PŁACIĆ !!!  Chodze tam i jakoś nigdy za nic nie płaciłam, nawet jak zdarzyło mi się nie być na zajęciach.

Wiec nie wciskajcie ludziom takich kitów, że tam za wszystko się płaci bo JEST TO PO PROSTU NIE PRAWDA. 

Cosinus jest darmową szkołą.

poza tym nie ma umów xD wiec ktoś tu się mija z prawdą

Lepiej idź i przekonaj się sam a nie piszesz takie rzeczy

#25 ~Ali~

~Ali~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 16:31

Przestrzegam przed Cosinusem III w Warszawie na żelaznej. dyrektorka chyba chora psychicznie co innego mówi a co innego robi. Odnoszenie się do podwładnych czy słuchaczy poniżej krytyki.

#26 malgosiaa0

malgosiaa0

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 14:55

A co masz na myśli? Co takiego robi? Może warto byłoby pomyśleć o kontakcie z jej przełożonym?
​Bo ja chodze też do Cosinusa i nigdy nic takiego mnie nie spotkało, wręcz przeciwnie :)

#27 ~Maźka~

~Maźka~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 22:36

Witam
Również chodzę do Cosinus-a LO kończę IV semestr i WSZYSTKO JEST ZA DARMO!!!
Dla osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę, dodatkowo są fakultety- co jest bardzo pomocne szczególnie dla osób, które chcą zdać maturę.FAKULTETY są rowrównież ZA DARMO

#28 malgosiaa0

malgosiaa0

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 04 luty 2017 - 10:54

niekorzystne umowy w Cosinusie to bzdury bo każdy kto tam pójdzie wie że coś takiego nie istnieje :) tyle w temacie

#29 ~kalia~

~kalia~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 13:05

Tylko Blue Education w Rzeszowie   :)  miła atmosfera, kameralne grupy, nie takie natłok i hamówa! wszystko tam jest dla słuchaczy, a nie odwrotnie że to słuczacze dla szkoły. Dbają o swoich słuchaczy na każdym kroku, i takie szkoły można polecać!! ja jestem szczerze mega zadowolona  

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 20:33

C h u j nie szkoła, która korzysta z usług spamerów. Nie ma kasy na płatną reklamę? :P

#31 malgosiaa0

malgosiaa0

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 12:31

cosinus jest bardzo w porządku,  a reklama? chyba ich stać skoro słychać ich w radiu :)

Użytkownik malgosiaa0 edytował ten post 02 czerwiec 2017 - 12:31

#32 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2017 - 23:35

Chodzę do Cosinusa i powiem szczerze że myślałam że będzie łatwo miło i przyjemnie po przeczytaniu opinii na temat wymienionej szkoły
Szkoła w pełni darmowa ,wymagane 50% frekwencji​bezwarunkowo i dużo nauki ,pracę zaliczeniowe,sprawdziany itd Polecam wszystkim którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć wiedzę

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2017 - 09:15

cosinus jest bardzo w porządku,  a reklama? chyba ich stać skoro słychać ich w radiu :)

Stać ich na reklamę? To wytłumacz mi dlaczego korzystają z usług spamerów próbujących, wbrew regulaminowi, reklamować ich na forum? Już ten fakt dyskwalifikuje ich w moich oczach.

#34 malgosiaa0

malgosiaa0

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 19:13

czemu robią? nie wiem. może zadzwoń do nich i się spytaj. może robią tak to robią tak wszyscy?
​zresztą reklama reklamą, a nauka nauką. mają dobry poziom i to moim zdaniem najważniejsze.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 17:00

może robią tak to robią tak wszyscy?

Spamerów na forach zatrzęsienie (ciebie też do nich zaliczam). "Szanująca się szkoła" :lol:  :D korzystająca z ich usług, to c h u j, nie szkoła.

PS. Argument, że inni też tak robią jest żenujący.

#36 malgosiaa0

malgosiaa0

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 16:26

nie wiem co jedno ma do drugiego. reklama a nauka to dwie różne rzeczy. poza tym ja swego zdania co do cosinusa nie zmienie :)

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2017 - 20:36

nie wiem co jedno ma do drugiego. reklama a nauka to dwie różne rzeczy. poza tym ja swego zdania co do cosinusa nie zmienie :)

Jaka reklama? O czym ty bredzisz? Nie możesz zrozumieć, że to najzwyklejsze spamerstwo, a taka pseudo reklama w wykonaniu wynajętych spamerów żadnej szkole nie przystoi, nawet tej z najwyższym poziomem nauczania, co w przypadku cosinusa jest bardzo wątpliwe.

PS. Nie wiem, czy jesteś absolwentką tej szkoły. Jeżeli tak, to z języka polskiego orłem nie byłaś.

#38 ~gosia091~

~gosia091~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 15:18

chyba trochę odchodzicie od tematu, bo wątek dotyczy umów w Cosinusie których swoją drogą teraz już nie ma. zluzujcie trochę i dajcie żyć każdemu ;p

#39 Przybylska Natalia

Przybylska Natalia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 17:03

A ja się z Wami nie zgodzę. Piszesz, żeby uważnie czytać umowę bo Cosinus okrada ludzi, tylko, że w Cosinusie nie podpisujesz żadnej umowy, a tym bardziej nie płacisz żadnych pieniędzy. WSZYSTKO jest darmowe i dostajesz nawet do podpisania dokument o braku ukrytych kosztów. Nawet za wyrzucenie czy nie chodzenie na zajęcia jak twierdzisz.Są osoby takie jak ja którym na edukacji zależy tym bardziej, że jak mówiłam JEST DARMOWA i ułatwia to sytuację osobom, które nie mają możliwości iść do płatnych szkół. Uczyć się trzeba, tak samo jak na państwowych studiach, w liceum czy podstawówce, ale nie wyobrażam sobie iść do specjalisty, który nie zna się na fachu, a ta szkoła w 100% to zapewnia. Choćby dzięki kompetencji wykładowców, gotowych pomóc w każdej sytuacji czy sal, które są wyposażone w najpotrzebniejsze produkty i przyrządy do edukacji. Zajęcia są tak dopasowane, że jestem w stanie studiować dziennie i jednocześnie się uczyć w Cosinusie :). Już dziś jestem w stanie powiedzieć, że ta szkoła da mi więcej możliwości niż kierunek studiów na których jestem 3ci rok :/, więc nie ma co się kierować stereotypami, że tylko studia są naszą przyszłością! Zdecydowanie polecam tę szkołę i będę ją polecać dalej. Udało mi się przekonać koleżankę ze studiów, która niedługo do nas dołączy i cytując jej słowa " Idę od października, więc szykuj się na otwarcie wspólnego salonu". Tak, jestem na Kosmetologii i była to moja najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Więc nie słuchajcie osób, które się naczytały kłamstw a nigdy w tej szkole nie byli :(

Użytkownik Przybylska Natalia edytował ten post 25 styczeń 2019 - 17:14

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych