Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 18:12

Szanowna Pani Redaktoe lotnisko nie jest w Kluczewie tylko w Stargardzie ,a Kluczewo to teraz dzielnica Stargardu ,a LOTNISKO to odrebne osiedle nie majace nic wspólnego z Kluczewem (o przepraszam moze autobus który raz jedzie w jedna a raz w druga strone) , prosze nas mieszkanców nie wrzucac do jednego wora , Kluczdewo to Kluczewo ,a LOTNISKO to LOTNISKO. To tak jakby szukał ul. Wieniawskiego na Pyrzyckim,albo Pogodnej na Chopina itp.........

#2 ~Emilia Chanczewska~

~Emilia Chanczewska~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 21:46

Szanowna Pani Redaktoe lotnisko nie jest w Kluczewie tylko w Stargardzie ,a Kluczewo to teraz dzielnica Stargardu ,a LOTNISKO to odrebne osiedle nie majace nic wspólnego z Kluczewem (o przepraszam moze autobus który raz jedzie w jedna a raz w druga strone) , prosze nas mieszkanców nie wrzucac do jednego wora , Kluczdewo to Kluczewo ,a LOTNISKO to LOTNISKO. To tak jakby szukał ul. Wieniawskiego na Pyrzyckim,albo Pogodnej na Chopina itp.........

Wycinka miała miejsce nie na terenie osiedla Lotnisko, ale byłego lotniska Kluczewo.

W artykule nie ma mowy o osiedlu Lotnisko w Stargardzie, ale o terenie lotniska.

Nie widzę błędu w sformułowaniu "lotnisko w Kluczewie", gdyż lotnisko działało w Kluczewie, które jest częścią Stargardu.

Widzę za to sporo literówek we wpisie wytykającym mi rzekome błedy...

#3 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 10:19

Wiktor ma rozmach ;)

#4 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 13 luty 2019 - 15:25

Wycinka miała miejsce nie na terenie osiedla Lotnisko, ale byłego lotniska Kluczewo.

W artykule nie ma mowy o osiedlu Lotnisko w Stargardzie, ale o terenie lotniska.

Nie widzę błędu w sformułowaniu "lotnisko w Kluczewie", gdyż lotnisko działało w Kluczewie, które jest częścią Stargardu.

Widzę za to sporo literówek we wpisie wytykającym mi rzekome błedy...

Pani Emilio, myślę, że ma Pani absolutną rację. Dla 99,9% populacji naszego regionu lotnisko było w Kluczewie i to -  gdziekolwiek to jest, nie ma żadnego znaczenia. Jak Stargard był zwany Szczecińskim, to przynajmniej ludzie z całej polski kojarzyli o jaką wieś chodzi. Tam pewnikiem są jakieś żyły wodne, bo tamtejsi autochtoni nie chcą być "szczecińscy", a każdego ranka -ciągną konwojem na Szczecin i to lewym pasem, co najmniej 60 kilometrów na godzinę, a Pani śmiała użyć słowa "LOTNISKO". Stargardzianie - nie bójcie się- żaden samolot na waszym osiedlu nie będzie lądował. Tam lądowały i startowały prawdziwe samoloty zanim jeszcze niektórzy z was pojawili się na ziemskim padole i jak Stargard był kiedyś ... dawno ... dawno temu /jakieś dwa do pięciu lat/ Szczeciński. Ja na waszym miejscu poszedłbym dalej przy zmianie nazwy wsi - Stargard - Star Guard - mógłby być - taki strażnik mały, choć gwiazd na lekarstwo. Może lepiej na Starogard, Gdański się tego nie wstydzi, ale w kraju jest i tak burdel, to można było podrzucić swoją szufelkę śmieci.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych