Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Snopy~

~Snopy~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 13:58

Dobra wiadomość, nareszcie koniec z szukaniem bankomatu nad ranem po pijaku..

#2 ~me~

~me~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 15:15

Super!

#3 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 16:23

a od kiedy Głos robi darmową reklamę...?

poza tym już wcześniej w części euro taxi można było w ten sposób zapłacić ;)

Teraz dopiero będzie "szukanie jeleni"... Bo niestety nie wierzę w uczciwość wszystkich kierowców taxi ;)))
Się zapłaci, a później będzie ździwko, że kurs kosztował stówkę ;)))

#4 ~hany~

~hany~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 18:43

a od kiedy Głos robi darmową reklamę...?

poza tym już wcześniej w części euro taxi można było w ten sposób zapłacić ;)

Teraz dopiero będzie "szukanie jeleni"... Bo niestety nie wierzę w uczciwość wszystkich kierowców taxi ;)))

Co Ty bredzisz? No chyba ,że Ty jestes takim "jelenien" co idzie do sklepu i nie patrzy na cene przy kasie... Albo skoro mówisz o takich rzeczach to sam tak robisz...

#5 Posiwialy

Posiwialy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 791 postów

Napisano 30 sierpień 2011 - 20:39

25 lat trzeba bylo aby dojsc do tego co na zachodzie dziala od lat :P

Misku, widac nie masz jeszcze karty platniczej ( EC lub Kredytowej ). Gdybys mial wiedzialbys, ze po stwierdzeniu przewalki masz 6 tygodni czasu aby to zglosic i cofnac tranzakcje.

O wydruku rachunku jaki dostajesz od taxiarza wogole nie wspomne, no chyba, ze sie cyferek nie kuma :D

;)

#6 ~złotówa~

~złotówa~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 20:50

Czym się podniecacie pare lat temu inne korporacje to wprowadzały!!! OPŁATY KARTĄ ZA TAKSÓWKĘ TYLKO ZA PRZEJAZD POWYŻEJ 20,00PLN JAK W KAŻDYM SKLEPIE

#7 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 21:59

...SUPER 2.99 kartą i do tego jeszcze prowizja banku!! Słowem Polska dziwna kraj..... :)

#8 ~mikasa~

~mikasa~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 22:01

Czym się podniecacie pare lat temu inne korporacje to wprowadzały!!! OPŁATY KARTĄ ZA TAKSÓWKĘ TYLKO ZA PRZEJAZD POWYŻEJ 20,00PLN JAK W KAŻDYM SKLEPIE

Kolego "złotówa" teraz nie ma czegos takiego takiego jak płatnosć powyżej jakiejś kwoty.Jeżeli w sklepie wisi karta z napisem 'PŁATNOŚĆ TYLKO POWYŻEJ..." to wystarczy zgłosic ten fakt to firmy obsługującej terminal i daje max 2 dni-przyja zabiora terminal plus nałoża kare... A w taksówkach w całej polsce i równiez w Szczecinie można zapłacic kartą nawet kwote 5-ciu złotych.

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2011 - 22:19

nie ma to jak wykupic sponsorowany artykul i zrobic sobie reklame tzn firmie. Kierowcy placą wiekszą baze a stawki sa opuszczane a ponoc ruch jest i ma sie dobrze ...

#10 ~micho~

~micho~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 00:29

...wielu tu piszących chyba nie wychyliło nosa poza województwo nie mówiąc o granicy państwa.Ja już wiele lat temu płaciłem kartą za kurs taksówką w takich krajach jak Holandia,Belgia,Norwegia itp.W Warszawie wszystkie korporacje mają terminale i w innych większych miastach Polski też.Jeśli wieśniacy piszą tu komentarze to nie warto się tym przejmować bo im dalej słoma z butów wystaje i myślą że Szczecin to wioska.Szczecin jest pięknym miastem co wielokrotnie słyszałem z ust odwiedzających miasto obcokrajowców.Szczecin zasługuje na takie inicjatywy.Brawo Taxi4You!Każda inicjatywa dla rozwoju miasta jest mile widziana.Tylko wieśniacy potrafią krytykować zamiast widzieć pozytywy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych