Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wpisz swoje imię~

~Wpisz swoje imię~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 16:02

Coraz gorsza ta kiełbasa wyborcza. Widać, że pisowi już się skończyły pomysły na obietnice

#2 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 07:12

A powiedz mi co dla Ciebi zrobiło PO chyba że miałeś polecenie pociotka lub powujka - Może PiS nie jest ideałem ale o 100% jest lepsze niż PO.

#3 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 08:02

Likwidacja szpitali czy "nieopłacalnych' oddziałów, brak szacunku dla lekarzy,rehabilitantów i nauczycieli, Dokładają  tam gdzie zdobędą głosy wyborców. Podwyższenie minimalnej płacy 2600zł a potem 4000zł pociąga za sobą zwiększony  ZUS i podatek....ceny pójdą w górę jak diabli  ( firma której uda się nie zbankrutować będzie musiała ponieść spore opłaty lub będzie zwalniać ludzi aby przetrwać) To zaczyna być chora polityka aby za wszelką cenę być przy władzy. 

#4 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 08:10

Coraz gorsza ta kiełbasa wyborcza. Widać, że pisowi już się skończyły pomysły na obietnice

ooo tak nowe pomysły są ...kosztem ludzi pracujących ale cóż zwolennicy pis widzą tylko "dziś"....a jutro ? ja to przeszłam za rządów Gierka i szkoda mi moich dzieci i wnuków

#5 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 07:17

Arłukowicz mówi w nagraniu m.in. "Nie chcę przegadać całego wieczoru o szpitalach, bo też chcę odsapnąć. Ty pewnie też. Ale powiem ci tylko jedno. To co wyprawiają te chłopaki przekracza wszelkie granice rozsądku. Przychodzi do mnie Sowa (Marek, marszałek województwa małopolskiego ) i mówi: miliard dla szpitala . Mówię: chłopie, ku**a, masz tych szpitalu co drugą ulicę. Zamknij cztery i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard". Geblewicz wspomniał, że chce tylko 20 mln na szpital. "Gdybym miał je w budżecie zdrowia, to ty byś miał już rok temu załatwione" – odpowiedział Arłukowicz.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 15:16

Arłukowicz mówi w nagraniu m.in. "Nie chcę przegadać całego wieczoru o szpitalach, bo też chcę odsapnąć. Ty pewnie też. Ale powiem ci tylko jedno. To co wyprawiają te chłopaki przekracza wszelkie granice rozsądku. Przychodzi do mnie Sowa (Marek, marszałek województwa małopolskiego ) i mówi: miliard dla szpitala . Mówię: chłopie, ku**a, masz tych szpitalu co drugą ulicę. Zamknij cztery i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard". Geblewicz wspomniał, że chce tylko 20 mln na szpital. "Gdybym miał je w budżecie zdrowia, to ty byś miał już rok temu załatwione" – odpowiedział Arłukowicz.

Off-topic, czyli, jak zwykle.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 00:57

Stagnacje, a teraz jest jedna niewiadoma, mroczność

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych