Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wpisz swoje imię~

~Wpisz swoje imię~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 16:02

Coraz gorsza ta kiełbasa wyborcza. Widać, że pisowi już się skończyły pomysły na obietnice

#2 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 07:12

A powiedz mi co dla Ciebi zrobiło PO chyba że miałeś polecenie pociotka lub powujka - Może PiS nie jest ideałem ale o 100% jest lepsze niż PO.

#3 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 08:02

Likwidacja szpitali czy "nieopłacalnych' oddziałów, brak szacunku dla lekarzy,rehabilitantów i nauczycieli, Dokładają  tam gdzie zdobędą głosy wyborców. Podwyższenie minimalnej płacy 2600zł a potem 4000zł pociąga za sobą zwiększony  ZUS i podatek....ceny pójdą w górę jak diabli  ( firma której uda się nie zbankrutować będzie musiała ponieść spore opłaty lub będzie zwalniać ludzi aby przetrwać) To zaczyna być chora polityka aby za wszelką cenę być przy władzy. 

#4 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 08:10

Coraz gorsza ta kiełbasa wyborcza. Widać, że pisowi już się skończyły pomysły na obietnice

ooo tak nowe pomysły są ...kosztem ludzi pracujących ale cóż zwolennicy pis widzą tylko "dziś"....a jutro ? ja to przeszłam za rządów Gierka i szkoda mi moich dzieci i wnuków

#5 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 07:17

Arłukowicz mówi w nagraniu m.in. "Nie chcę przegadać całego wieczoru o szpitalach, bo też chcę odsapnąć. Ty pewnie też. Ale powiem ci tylko jedno. To co wyprawiają te chłopaki przekracza wszelkie granice rozsądku. Przychodzi do mnie Sowa (Marek, marszałek województwa małopolskiego ) i mówi: miliard dla szpitala . Mówię: chłopie, ku**a, masz tych szpitalu co drugą ulicę. Zamknij cztery i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard". Geblewicz wspomniał, że chce tylko 20 mln na szpital. "Gdybym miał je w budżecie zdrowia, to ty byś miał już rok temu załatwione" – odpowiedział Arłukowicz.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 15:16

Arłukowicz mówi w nagraniu m.in. "Nie chcę przegadać całego wieczoru o szpitalach, bo też chcę odsapnąć. Ty pewnie też. Ale powiem ci tylko jedno. To co wyprawiają te chłopaki przekracza wszelkie granice rozsądku. Przychodzi do mnie Sowa (Marek, marszałek województwa małopolskiego ) i mówi: miliard dla szpitala . Mówię: chłopie, ku**a, masz tych szpitalu co drugą ulicę. Zamknij cztery i przyjdź po 200 baniek, a nie po miliard". Geblewicz wspomniał, że chce tylko 20 mln na szpital. "Gdybym miał je w budżecie zdrowia, to ty byś miał już rok temu załatwione" – odpowiedział Arłukowicz.

Off-topic, czyli, jak zwykle.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 00:57

Stagnacje, a teraz jest jedna niewiadoma, mroczność

#8 ~Rafi~

~Rafi~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 10:05

A tak piszecie wiecie co to jest inflacja oraz waloryzacjia i jakie skudki niesie za soba.

#9 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 09:32

O tym co dadzą mówią bardzo głośno, o zmianach jakie czekają trochę ciszej, natomiast o tym komu zabiorą czyt."dowalą" po cichu lub wogole, bo trzeba doczytać. Brawo dla wyborców tej "dobrej zmiany"... może pogadamy za 5 lat.

#10 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 23:09

Off-topic, czyli, jak zwykle.

Gość  ma za mało cierpliwości na poważną dyskusję i często przerywa naprawdę użyteczne wymiany myśli między internautami  najmniej odpowiednimi postami. Jednak kiedy Gość natrafi na naprawdę potężnego internaute, podkula ogon i ucieka z pola walki twierdząc, że wszystkim brakuje poczucia humoru.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 20:43

naprawdę potężnego internaute.

Ty tak o sobie? :D  :D  :D

Bez komentarza.

#12 ~SUSAN BENSON~

~SUSAN BENSON~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 14:39

Witajcie, proszę państwa, czy pilnie potrzebujecie pożyczki osobistej, pożyczki komercyjnej lub pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki na dowolny cel? Jeśli tak, radzę skontaktować się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} lub {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej.

Powód, dla którego powinieneś skontaktować się z Sunshine Financial Group;
- Aplikuj w dowolnym miejscu i czasie w zaciszu własnego domu
- Odbierz gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Możesz pożyczyć do 20 milionów
- Subsydiowana stopa procentowa 3%
- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
- I wiele innych korzyści

Jeśli tak trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ firma ta pomogła wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz do Sunshine Financial Group, aplikujesz do zaufanej firmy, która dba o twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji
Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Kontakt WhatsApp: +447903159998

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 19:00

Witajcie, 

Spierd@laj, spamerski dzbanie.

#14 ~Susan Benson~

~Susan Benson~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 09:14

Witajcie, proszę państwa, czy pilnie potrzebujecie pożyczki osobistej, pożyczki komercyjnej lub pożyczki na rozpoczęcie projektu lub na zakup domu lub samochodu, czy też potrzebujesz pożyczki na inny cel? Jeśli tak, doradzę skontaktowanie się z Sunshine Financial Group za pośrednictwem {Email: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com} lub {WhatsApp: +447903159998}.

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w zwiększeniu długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze zindywidualizowane programy mają na celu pomóc w rozwoju, ochronie i ochronie twojego bogactwa poprzez dostarczanie spersonalizowanych usług i wiedzy specjalistycznej.

Powód, dla którego powinieneś skontaktować się z Sunshine Financial Group;
- Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie, we własnym zakresie
- Możesz pożyczyć od 1000 euro do 10 milionów euro
- Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin
- Brak ukrytych opłat.
- Roczne stawki procentowe w wysokości 3%
- Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
-Twoja transakcja pożyczki jest u nas w 100% bezpieczna.

Jeśli tak trudno ci uzyskać pożyczkę od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się, ponieważ firma ta pomogła wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Kiedy aplikujesz do Sunshine Financial Group, aplikujesz do zaufanej firmy, która dba o twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki, napisz na e-mail lub numer poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat pożyczki.
Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
Kontakt WhatsApp: +447903159998

Odpowiednia pożyczka dla każdego

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2020 - 19:46

Witajcie.......

Spierd@laj, spamerski dzbanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych