Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 14:05

ciekawe jak szybko Krzystek będzie się wstydził za "trzodę" jaką zrobi publiczoność, no oczywiście z ważnego powodu, na nowym stadionie.... 

#2 ~Portowiec~

~Portowiec~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 14:17

Nareszcie..brawo!!!

#3 ~Kryspin~

~Kryspin~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 14:20

Inne kluby też mogą tam grać skoro to stadion miejski czy tylko dla prywatnej spółki Mroczka budujemy z naszych pieniędzy ?

#4 ~Brawo~

~Brawo~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 14:34

Wreszcie! Dziękuję! I do tego Kosta zostaje z nami. Wspaniałe wiadomosci!

#5 ~Nareszcie~

~Nareszcie~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 14:38

Świetna wiadomość! Tyle lat czekalismy. Teraz sprawna budowa i wszyscy mieszkańcy będą mieli wspaniały stadion, który będzie służył nie tylko piłkarzom.

#6 ~Arkadio~

~Arkadio~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 14:40

Brawo Brawo Brawo w reszcie będziemy mieć nowy stadion bardzo się cieszę że tak sprawnie to poszło rewelacja informacje w tym tygodniu 1. Trener po 2 stadion po 3 mecz z lubinem równa się przewiduje same zwycięstwa!! Brawo MKS BRAWO POGOŃ SZCZECIN! Brawo prezes i prezydent miasta

#7 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 16:01

ile można by chodników ile ulic wyremontować za tą kasę, ile rond wybudować i zarazem zwiększyć bezpieczeństwo w mieście, starą maksymą dajmy plebsowi igrzyska reszta jakoś będzie pzdr

#8 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 16:27

Będzie nowy stadion! co z tego ze słoma z dziurawych butów nam wystaje i nie mamy w mieszkaniach wc. Przecież można defekować się w krzakach a sikać w bramach. Jestem pewien że jak już go zbudują z opóźnieniami i za dodatkową kasę to pogoń od razu będzie w lidze mistrzów

#9 ~Dla wszystkich~

~Dla wszystkich~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 16:32

Masz rację. Ile możnaby wyremontować ulic i chodników za taką filharmonię( miliony na funkcjonowanie dla garstki melomanów), teatr( wielu Szczecinian nie było tam nigdy) Opera i operetka-fanaberia,osiedlowe domy kultury-nie korzystam to po co? itp.,itd. Widzisz,miasto jest dla różnych ludzi i różnych potrzeb, a stadion Pogoni nie spełnia już żadnych norm współczesnego sportu. Do tego będzie tam centrum szkolenia młodzieży( dofinansowanie 30mln z ministerstwa sportu) i być może będą tam trenować twoje dzieci,wnuki. Miłego dnia życzę i zapraszam na nowy stadion.
ile można by chodników ile ulic wyremontować za tą kasę, ile rond wybudować i zarazem zwiększyć bezpieczeństwo w mieście, starą maksymą dajmy plebsowi igrzyska reszta jakoś będzie pzdr

#10 ~Albetr~

~Albetr~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 17:48

I tak z publicznych pieniędzy buduje się kloakę kibole kąpieli.Bo przecież kibole to w większości patologia a oni podatku nie płacą.Ale igrzyska dla plebsu muszą być.

#11 ~Wojek~

~Wojek~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 17:53

Albert ty to jesteś dzban jak nic

#12 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 18:26

Inne kluby też mogą tam grać skoro to stadion miejski czy tylko dla prywatnej spółki Mroczka budujemy z naszych pieniędzy ?

A co cie to obchodzi? Fanem piłki przecież nie jesteś. A te "nasze" pieniądze są tak samo dla ciebie jak i dla mnie, wiec  cichutko mi tu być :)

#13 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 13:05

A ja się pytam po co dla miernej drużyny budować taki stadion. Od tego nie będą grali lepiej... Niech najpierw udowodniła swoje umiejętności a potem powinna być decyzja...

#14 ~GKS max ameba~

~GKS max ameba~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 13:33

Maksio nie dość że masz pieskie imię to czuję potezny ból twego dupskaaa

#15 ~Max nie max~

~Max nie max~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 23:26

To nie moje imię. Piękny pokaż kultury pozdrawiam.

#16 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 01:42

Dziady kopacze doczekają się inwestycji na którą nie zasługują. Ponad 300 milionów to pewnie kilka nowych mostów lub kilkadziesiąt kilometrów autostrad . Wybudujmy stadion i zróbmy igrzyska. Masakra jakaś.

#17 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 01:42

Dziady kopacze doczekają się inwestycji na którą nie zasługują. Ponad 300 milionów to pewnie kilka nowych mostów lub kilkadziesiąt kilometrów autostrad . Wybudujmy stadion i zróbmy igrzyska. Masakra jakaś.

#18 ~GrzesiuZGorzowa~

~GrzesiuZGorzowa~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 05:39

Widać jakie państwo - takie "Doractwo"...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 15:56

A co z przebudową skrzyżowania na Podjuchach ktoś coś wie

#20 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 17:36

Super, miejsce dla kilkudziesięciu piłkarzy . To kiedy jakiś basen, baseny, halę żebym mógł gdzieś iść z dzieckiem w zimną wolną niedzielę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych