Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

38 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 15:50

Przywieźli w klapkach a wyszedł w adidasach.

#2 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 16:14

facet wymierzył sprawiedliwość po swojemu, przestroga dla cwaniaczków którzy startują do ludzi z łapami i mordą, was tez to może spotkać, a policja widać kryje się za tymi bejsbolowkami gorzej niż przestępcy żenada, mimo wszystko wesołych

#3 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 17:34

Widzę że was bardziej nakręca to że był innej orientacji . Ludzie człowiek jak człowiek.

#4 ~na luzie~

~na luzie~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 18:28

Widzę że was bardziej nakręca to że był innej orientacji . Ludzie człowiek jak człowiek.

mnie nakreca mimo ze jestem bardzo slabej wiary, jak wczoraj na chocby gazecie wyborczej pluto na ludzi wierzacych ze tak katole swietuja boze narodzenie itp. a jak wyszlo ze koles lubi w czokogrote to wykasowano ich komentarze i zablokowano dodawanie nowych. pod artykulem o zbrodni w pyrzycach dalej mozna pisac co sie chce bo zabojca byl hetero.

ciezko mi zyc w takim obludnym swiecie

#5 ~Jest~

~Jest~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 20:04

Gdybyś nie zauważył to wszystkim zakrywaja twarze w takiej sytuacji... Chyba że chcesz sprawdzić, czy to nie twój kochanek przypadkiem i dlatego tak ci zależy.

Dlaczego twarz geja jest zakryta. Jakąś ochronke mają penery? Powinni pokazywac ich twarze aby sie wystrzegac.

#6 ~Tomekk~

~Tomekk~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 20:09

Po każdej próbie pomocy, kiedy ma się kontakt z krwią powinno się zbadać. Orientacja tutaj ma tyle znaczenia co zeszłoroczny śnieg.

Bez uprzedzeń. Ci którzy pomagali ratować życie tego człowieka powinni przebadać się na HIV. Człowiek ma odruch pomagać, ale nie zawsze jest skąd wziąć rękawiczki jednorazowe.

#7 ~Kk~

~Kk~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 21:40

Nie jestem homofobem, ale ich nie nawidze. Podpowiem Ci. Jesteś homofobem i dodatkowo analfabetą!

Zazdrosny gej zabił w kinie podczas seansu dla dzieci w centrum handlowym geja i nowego geja kochanka. O co tu chodzi. na wstępie chcę napisać, że nie jestem homofobem, ale ich nie nawidzę za odnoszenie się w miejscach publicznych z ich odmiennością. Obrzydza mnie to i wkurza, że dzieci i młodzież patrzy na to cudactwo a w szkołach uczą, że to normalne. Za czasów rzymskich jeszcze p.n.e. też rozpowszechniła się ta zaraza, a nawet było jeszcze gorzej by wykorzystywali młodych chłopców, coś jak teraz niektórzy nasi celebryci. Ale w końcu ludzie się ogarnęli i wybili ta zarazę. Teraz ze względu na równouprawnienie zaczynają się panoszyć, ale to tylko kwestia czasu!!! :D

#8 ~ala66~

~ala66~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 21:53

Na tę a nie tą chwilę!

#9 ~Ggy~

~Ggy~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 21:54

Puścić go na sztywna cele będzie miał raj

#10 ~Diablo z agencji Septagon~

~Diablo z agencji Septagon~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 22:29

Nie jestem homofobem, ale ich nie nawidze. Podpowiem Ci. Jesteś homofobem i dodatkowo analfabetą!

Obrońco pedzi nie znająca jednej z form wypowiedzi mianowicie sarkazmu. Analfabeta to osoba dorosła nie znająca analfabetu i nie umiejąca czytać. Za to ty na pewno jesteś ignorantem, czyli osoba nie znająca znaczeń słów, ale też deb***em, tj osobą o niskim poziomie inteligencji. Wesołych Świąt ;D

#11 ~wygląda lepiej~

~wygląda lepiej~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 00:11

siedzi w mamrze, codziennie bierze do pysia apetyczne "kremówki", już nikomu nie ucieka.Gity sondują mu gardło, klawisze mają radochę.Cera mu się poprawiła

#12 ~parówa~

~parówa~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 00:22

Pier....ny pedał

#13 ~Art~

~Art~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 01:37

Czy policjanci którzy przybyli na miejsce udzielili pomocy? Nie ma słówka o tym aby policja zajęła się poszkodowanym i udzieliła pierwszej pomocy.

#14 ~Adaś różowy kapturek~

~Adaś różowy kapturek~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 09:31

Jak się czyta te homofobiczne posty rozumiem czemu terroryzm jest nierozłączna częścią naszego życia.
Jesteście jak terroryści.. tylko terroryści nie tylko gadają ale i działają.
Gadacie o dymaniu w pierdlu dla mordercy.... a wy katolicy jak na tacy przynosicie wasze własne dzieci oprawcom w sutannach... i kto tu jest większym poszkodowanym ? Naciśnijcie w końcu przycisk „Brain power on”!

#15 ~przykre~

~przykre~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 10:03

Jak się czyta te homofobiczne posty rozumiem czemu terroryzm jest nierozłączna częścią naszego życia.
Jesteście jak terroryści.. tylko terroryści nie tylko gadają ale i działają.
Gadacie o dymaniu w pierdlu dla mordercy.... a wy katolicy jak na tacy przynosicie wasze własne dzieci oprawcom w sutannach... i kto tu jest większym poszkodowanym ? Naciśnijcie w końcu przycisk „Brain power on”!

te komentarze to reakcja na to co wypisywali "tolerancyjni" czytelnicy GW na swoim forum o katolikach, zanim podano ze to rowerzysta porobil kuku. takiego jadu jak tam nie bylo nawet 30% tutaj na gejow. kiedy gruchnela informacja ze to byl gej, komentarze skasowano i zablokowano dodawanie nowych.

szukasz tolerancji i kultury? zacznij od swojego towarzystwa masz tam cala stajnie augiasza do ogarniecia

#16 ~Mic~

~Mic~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 11:28

Bez uprzedzeń ci którzy pomagając komukolwiek maja kontakt z jego krwią powinni sie przebadać na HIV. myślisz ze ta choroba nie dotyka hetero albo ze pomagając komuś masz wiedzę o jego orientacji czy zawodzie w związku z tym o zwiększonym ryzyku??
Bez uprzedzeń. Ci którzy pomagali ratować życie tego człowieka powinni przebadać się na HIV. Człowiek ma odruch pomagać, ale nie zawsze jest skąd wziąć rękawiczki jednorazowe. [/quote]

#17 ~Dada~

~Dada~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 11:31

Jeśli to geje, to co robili na filmie dla dzieci?
Może to pedofile?

#18 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 11:39

Dlaczego nożownik a nie zazrdosny gej kochanek?

#19 ~Stary Mordziaty~

~Stary Mordziaty~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 11:59

Bedzie robil za cw.ela. Spodoba mu sie

#20 ~Kuka~

~Kuka~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2018 - 12:12

Pozwolicie na związki partnerskie będą chcieli adoptować dzieci. Wspomnicie moje słowa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych