Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ocalenie Stoczni Szczecińskiej


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 zdziwiony

zdziwiony

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 7246 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 10:48

Jak donoszą media, wczoraj została ukonstytuowana "Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego" - sorry - miało być: - "Rada Nadzorcza Stoczni Szczecińskiej sp. z o.o.". Na jej czele stanęła szefowa klubu PiS w zachodniopomorskim sejmiku, kandydatka na €posłankę - Małgorzata Jacyna-Witt (ksywa "różowy szaliczek") Dlaczego doszło do zamachu stanu- nie wiadomo. A przecież w Stoczni było tak świetnie. O czym wciąż zapewniali i min Gróbarczyk, i min Brudziński a nawet sam premier. Czyżby kłamali? Ze zrozumiałą niecierpliwością wszyscy mieszkańcy woj zachodniopomorskiego, wszystkie mieszkanki woj zachodniopomorskiego oraz wszystkie mieszkaniątka (pomijanie dzieci jest formą dyskryminacji) oczekują na wyjaśnienie.

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 kwiecień 2019 - 16:27

....nawet sam premier. Czyżby kłamali? 

Przecież matołrowiecki to " wyrokowany kłamca" /. WIĘC TO NIE POWINNO DZIWIĆ, ŻE ŁŻĘ#3 ~Anna~

~Anna~
 • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 17:13

Przecież matołrowiecki to " wyrokowany kłamca" /. WIĘC TO NIE POWINNO DZIWIĆ, ŻE ŁŻĘ

 

Hm, skoro łżesz jak sama/sam piszesz to jaki jest sens chwalenia się tym?#4 zdziwiony

zdziwiony

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 7246 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 18:53

Hm, skoro łżesz jak sama/sam piszesz to jaki jest sens chwalenia się tym?

Skoro ~Anna już zdołował/a ~gość za literówkę, to może odniesie do istoty sprawy czyli zamachu stanu w Stoczni Szczecińskiej? Może ~Anna wie, o co tam chodzi? Czy ten stos zardzewiałych blach, w które premier Morawiecki walił młotkiem zmienia się w prom? Świat z emocji wstrzymał oddech, oczekując na efekt gospodarczego cudu w Polsce. Jak długo można żyć na bezdechu, oczekując na wieści?#5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 09:05

Hm, skoro łżesz jak sama/sam piszesz to jaki jest sens chwalenia się tym?

Na poprawne pisownie w tym przypadku, ten  matoł - kłamca nie zasługuje dopóki, sam poprawnie nie nauczy się deklinacji "końcówków"#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 11:30

Skoro ~Anna już zdołował/a ~gość za literówkę, to może odniesie do istoty sprawy czyli zamachu stanu w Stoczni Szczecińskiej? Może ~Anna wie, o co tam chodzi? Czy ten stos zardzewiałych blach, w które premier Morawiecki walił młotkiem zmienia się w prom? Świat z emocji wstrzymał oddech, oczekując na efekt gospodarczego cudu w Polsce. Jak długo można żyć na bezdechu, oczekując na wieści?

Ten stos  zardzewiałych blach, co najwyżej za jakiś  czas zmieni się w stos   zardzewiałego złomu.A na bezdechu  to jak ryba można pociągnąć. A ryby i dzieci, czytaj Morawiecki ,głosu nie mają, co najwyżej powtarzają co im pozwoli rodzic, czytaj prezio z Nowogrodzkiej.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych