Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 17:57

Zaskoczyło ich jak zima drogowców!

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6963 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 18:33

Czy pan premier poinformuje opinię publiczną o stracie dla budżetu? Będzie miał dylemat czyli mieszane uczucia. Z jednej strony - wstyd, że doszło do takiej wtopy a opozycja będzie miała radochę. Z drugiej - trzeba jakoś wyhamować zapędy coraz to nowych grup, domagających się podwyżek. Teraz pan premier będzie mógł uczciwie powiedzieć: sami widzicie - forsy nie ma, bo nie sprzedaliśmy szlugów. Wicie rozumicie - spadły podatki, VATy, akcyzy. Za to - kochani moi poddani - będziecie zdrowsi a zdrowie wszak jest bezcenne!

#3 ~nikita~

~nikita~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 19:22

Na  zachodzie ćmoli nie  kupisz w  sklepach spozywczych. Sa  specjalne  sklepy i tak powinno być.

#4 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 23:51

To wy chyba nie byliscie w osinowie dolnym tam nie było by mozliwosci zeby papierosów zabrakło tam nikt głupi nie pracuje ludzie sie i na to przygotuja

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 08:26

I bardzo dobrze. Wkurza mnie jak ludzie idą chodnikiem i palą przed Tobą. Jak dmucha Ci w twarz na przystanku. Odpala peta w tłumie na koncercie czy meczu. Nie chcę wąchać dymu i ludzkich wyziewów

#6 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:01

papieroch powinny byc zdelegalizowane a palenie zakazane, smierdziele tytoniowe rocznie zabijaja kilka milionow ludzi biernie i czynnie -sami siebie, np na przystankach komunikacji miejskiej mimo zakazu palenia na calej dlugosci i mandatu do 500zl smierdziele palą ile chca ,truja innych i smieca przy okazji, reakcji sluzb  BRAK ,NIC ZERO !,a wez otworz piwo albo jedz bez biletu to nagle milion sluzb sie pojawia i wysokie mandaty,PAPIEROSY TO LEGALNA BROŃ DO ZABIJANIA ,zabija miliony, nie wiem jakim deb***em trzeba byc zeby palic ,najlepsi sa tacy co ida i jeszcze reką wozak deb*** jeden z drugim macha a ten syf jeszcze bardziej sie rozprzestrzenia, 1 kiep zatruwa 1m3 wody ziemi i potwietrza, smog przy tym to nic jakie skutki powoduje palenie, ZAKAZAC TEGO SYFU !!!!!

#7 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:03

I bardzo dobrze. Wkurza mnie jak ludzie idą chodnikiem i palą przed Tobą. Jak dmucha Ci w twarz na przystanku. Odpala peta w tłumie na koncercie czy meczu. Nie chcę wąchać dymu i ludzkich wyziewów

jest na to sposob kup najtanszy najgroszy odswiezacz powietrza jak ci ktos tak zrobi reagujesz tak samo, ewentualnie gasnica byla by lepsza ale odrozszy biznes i cieższy, wielu smierdzieli takze pali a potem wchodziu od razu do pomieszczenia lub tramwaju./autobusu a syf nadal sie wydziela przez kilka minut i truje innych w tym oczywiscie dzieci, jak dostaniecie kiedys raka pluc to m.in dzieki smierdzielom,jak nie umiesz rzucic jeden z drugim to obetnij sobie rece wtedy nie bedziesz mial fizycznej mozliwosci palenia i problem sie sam rozwiaze

#8 ~alicja~

~alicja~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:20

To problem budżetu państwa jak będzie zakaz to państwo pójdzie z torbami.Największy zastrzyk do budżetu jest z tytoniu.Zresztą teraz i tak kwitnie handel ruskimi fajkami za 7-8zł,będzie jeszcze większy.

#9 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:22

To wyprowadź się do Bangladeszu,będziesz miała spokój.Mnie wali że cię to wkurza.Z chęcią bym ci dmuchła w twarz...

#10 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 09:24

jest na to sposob kup najtanszy najgroszy odswiezacz powietrza jak ci ktos tak zrobi reagujesz tak samo, ewentualnie gasnica byla by lepsza ale odrozszy biznes i cieższy, wielu smierdzieli takze pali a potem wchodziu od razu do pomieszczenia lub tramwaju./autobusu a syf nadal sie wydziela przez kilka minut i truje innych w tym oczywiscie dzieci, jak dostaniecie kiedys raka pluc to m.in dzieki smierdzielom,jak nie umiesz rzucic jeden z drugim to obetnij sobie rece wtedy nie bedziesz mial fizycznej mozliwosci palenia i problem sie sam rozwiaze

Raka płuc dostają też osoby niepalące.Tak samo jak to co jemy.Sama chemia w wszystkim

#11 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 10:26

To wyprowadź się do Bangladeszu,będziesz miała spokój.Mnie wali że cię to wkurza.Z chęcią bym ci dmuchła w twarz...

Swojemu dziecku dmuchnij w twarz albo rodzince, moze szybciej raka dostaną niz ty, ogolnie to nie ma sensu komentowac tego co tu bredzisz  ,rak społeczno-umysłowy.

#12 ~;))~

~;))~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 10:29

Raka płuc dostają też osoby niepalące.Tak samo jak to co jemy.Sama chemia w wszystkim

co do ostatniego zdania :rozumiesz znaczenie słowa lepiej zapobiegac niz leczyc ? co to ma do rzeczy?mam jeszcze apel do smierdzieli po co wy to palicie nie mozecie tego zjesc? np do kanapek , do sałatek, wted nie bedziecie wydzielac dymy a caly rakotworczy syf bedzie w waszm zoładku, czy tak nie bedzie prosciej?

#13 ~Czarna~

~Czarna~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 10:42

To wam niech zabronią pierdzieć bo deb***e zatruwają powietrze i niech nie bekają bo też śmierdzi. Ludzie co wy za deb***ne komentarze piszecie . Jak Ci przeszkadza to odejć i nie wąchaj proste .

#14 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 10:52

To wam niech zabronią pierdzieć bo deb***e zatruwają powietrze i niech nie bekają bo też śmierdzi. Ludzie co wy za deb***ne komentarze piszecie . Jak Ci przeszkadza to odejć i nie wąchaj proste .

Gazy to naturalny proces w organizmie człowieka -norma to kilkanascie raz dziennie niezależnie od płci,zapach nie ma porównania, pozatym to nie jest szkodliwe w przeciwienstwie do papierochow,bekanie ?no tu juz odlecialas,deb***ne komentarz to miales wyzej od pani z bangladeszu umyslowego, niestet w wielu przypadkach nie da sie odejsc bo ten syf rozprzestrzenia sie w promieniu kilknastu/dziesieciu metrow kwadratowych ,o innych mozliwosciach wdychania biernego juz ci pisalem, pal sobie ile chcesz -kup sobie starą budkę telefoniczną-tylko szczelną 100% i tam sobie pal,wdychaj klej,wszystko co chcesz ,jeden WARUNEK-nie narazaj innych na bierne wdychanie-czego tu nie rozumiesz?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych