Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ciekawski~

~Ciekawski~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 13:48

Czy redakcja mogłaby się dowiedzieć i podać informację ile zanotowano potwierdzonych przypadków zachorowań na Odrę w naszym regionie w ostatnich kilku latach?
Bo być może ta liczba zachorowań jest podobna i nie ma sensu siać paniki wśród ludzi.

#2 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 21:22

Nie czarujmy się. Na Ukrainie jest już ponad 5000 tys. zachorowań na odrę. Ci, którzy są u nas nie zostali sprawdzeni pod tym kątem czyli mogą być nosicielami. I teraz pytanie, które ostatnio było na czasie: co będzie jak oni wyjadą? Będą miejsca pracy, ale trzeba będzie Polakom godziwie zapłacić i nie będzie odry, bo nie będzie tzw. "Rozsiewaczy". Brak wymogów wobec obcokrajowców chcacych być tu dłużej niesie konsekwencje nie zawsze dobre dla rodowitych Polaków. W innych krajach aby podjąć pracę należy zdać egzamin z języka, historii danego państwa, a my nie wymagamy nic. Dodatkowo powinna być karta szczepień. Badanie podejrzanego przypadku zachorowania na odrę trwa zbyt długo. Dwa tygodnie to zbyt dużo osób zarażonych. Oby nie.

#3 ~Temat Rzeka~

~Temat Rzeka~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 21:30

Odra w Szczecinie, też mi atrakcja. Płynie tamtędy od milionów lat, a GS teraz się obudziła ;-)

#4 ~On~

~On~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2019 - 22:19

Jeszcze wiecej ukraińców pozatrudniać

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 17:15

Jeszcze wiecej ukraińców pozatrudniać

Jak jesteś szczepiony p. odrze, to czego się obawiasz? Niech się martwią nie szczepieni ukraińcy.

#6 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2019 - 23:40

Bezwzgledny nakaz okazania miedzynarodowej ksiazeczki szczepien przy wjezdzie do
Polski dla obcokrajowcow.
W przypadku braku zakaz wjazdu,tyle,dziekuje

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych