Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~iwojiaj~

~iwojiaj~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 19:43

Niestety, ale media podają nieprawdziwe informacje. Potwierdzonych przypadków zachorowań na odrę jest 13. Co najmniej.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 20:21

Mo

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 22:40

Personel został zaszczepiony, czy to znaczy ze wcześniej nie byli szczepieni przeciwko odrze ? Powinni zostać ukarani przez sanepid grzywną .

#4 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 07:44

W szpitalu zdroje tez jest odra

#5 ~Szok~

~Szok~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 11:19

Z nie fromlanego źródła wiem, że jeden z pracowników chory na odre jest w domu. Zawierzyli mu na słowo, że nie będzie wychodzić i nie zaraz nikogo czy jak?

#6 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:05

Personel został zaszczepiony, czy to znaczy ze wcześniej nie byli szczepieni przeciwko odrze ? Powinni zostać ukarani przez sanepid grzywną .

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:13

Nie wiem czy pani się orientuje ale szczepienia przeciwko odrze nigdy nie były dla zwykłych ludzi a w tym też personelu szpitali obowiązkowe ... dopiero od 1975 wprowadzono szczepienia ludzi przeciwko odrze ale to też nie było obowiązkowe więc nie można karać kogoś za coś czego nie ma obowiązku robić ani za to że np. Urodził się przed 1975 rokiem .... to dla wszystkich oczywiste .... czy pani ma 10 lat i nie rozumie podstawowych praw obowiązujących w społeczeństwie że pisze pani takie głupoty ?

#8 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:14

Nie wiem czy pani się orientuje ale szczepienia przeciwko odrze nigdy nie były dla zwykłych ludzi a w tym też personelu szpitali obowiązkowe ... dopiero od 1975 wprowadzono szczepienia ludzi przeciwko odrze ale to też nie było obowiązkowe więc nie można karać kogoś za coś czego nie ma obowiązku robić ani za to że np. Urodził się przed 1975 rokiem .... to dla wszystkich oczywiste .... czy pani ma 10 lat i nie rozumie podstawowych praw obowiązujących w społeczeństwie że pisze pani takie głupoty ?

#9 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 15:47

Odra pojawiła się dziś na Broniewskiego jest zakaz odwiedzin

#10 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 16:21

A może by tak zacząć szczepić pracowników przed przyjęciem do pracy ?

#11 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 16:28

No nie. Odkryli Odrę w Szczecinie!!! SZOK! Lepiej późno niż wcale.

#12 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2019 - 16:30

Ciekawi mnie jakie są procedury przy zatrudnianiu pracowników w tego typu placówkach. Jakieś badania, wywiad, uzupełnienie szczepień, czy tylko podpisanoe umowy i do dzieła? Wydaje mi się, że to miało by rację bytu, ale ja prosty chłopek jestem, nie kształcony..

#13 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2019 - 01:10

To co podają media nijak się ma do rzeczywistości. Prawda jest taka, że wykryto i potwierdzono ponad 100 przypadków odry. Oddział chorób zakaźnych jest zawalony pacjentami z potwierdzona odrą. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych