Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 15:58

Wydawało by się że powinni już zauważyć jakie są skutki zamykania Jana z Kolna ale nie... Rok w rok to samo... Już parę licho że ludzie stoją w korku ale to mega nieekologiczne

#2 ~Paul~

~Paul~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 16:03

Brawo brawo brawo, uważam a wręcz jestem przekonany, że da się rozpocząć przygotowania nie zamykając jezdni w kierunku Polic, którą można zamknąć po szczycie komunikacyjnym. Widocznie tak wygodniej albo zwyczajnie brak myślenia.

#3 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 16:05

A bezmyślni włodarze Szczecina budują zabawkę dla kiboli za 360 mln.Niech Ci co stoją w korkach podziękują krzystkowi.

#4 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 16:06

Masakra jak tak mozna ludzi traktowac.

#5 ~Kys~

~Kys~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 16:17

Jak ludzie nie umieją jeździć to będą korki, co nie którym to powinno się zabrać uprawnienia i niech busem jeżdżą. Co widzę co nie których to tylko nóż w kieszeni się otwiera.

#6 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 16:25

To jest odpowiedź na wypadki na Basenie Górniczym. Jak się nie można rozpędzić to i  żadne BMW nie ląduje na słupie  :D  :D  :D

#7 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 16:44

Nie jestem w żaden sposób złośliwy, ale mam pytanie. Gdyby nagle wszyscy, którzy nie muszą koniecznie przemieszczać się po mieście własnym autem przesiedli się do pojazdów komunikacji miejskiej plus na szczecińskie rowery, to czy miasto ma aż takie moce przerobowe żeby ich wszystkich pomieścić w tych tramwajach i autobusach tak żeby regularnie co parę minut w szczycie poruszały się sprawnie i żeby bez problemu szybko się przemieścić z miejsca A do miejsca B ? czy miasto ma na tyle wystarczającą ilość taboru i obsługującego go personelu  czy jednak jest to tylko pewne nierealne pobożne życzenie ? jak to wyglądało za tzw. "głębokiej komuny" gdzie mało kto mógł sobie pozwolić na zakup własnego auta a ludzie musieli się masowo poruszać po mieście do pracy, szkół itd i te autobusy, tramwaje czy też pociągi nawet takie piętrowe wypełnione były po dach a teraz nagle każdy musi koniecznie jechać swoim autem przez co ilość tego taboru zakładów MPK diametralnie też się zmieniła więc jak to by wyglądało na dzień dzisiejszy ?

#8 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 17:00

Dziękuję panu prezydentowi, że o 16 (czyli poza szczytem bo jadę do centrum), spędziłem 2 godz wdychajac spaliny, stojąc w słońcu, obok ciężarówek. To uczucie gdy Wracasz z urlopu i już wiesz, że Szczecin zawsze będzie Prowincja z tepakami u władzy.
Robienie takich korków jest niebezpieczne, nieekologiczne. Banda ignorantow.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych