Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

OKULARY PROGRESYWNE KRAKÓW

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~dabbb~

~dabbb~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 15:19

Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7192 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 23:16

Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

Musisz naprawdę mieć problem ze wzrokiem, skoro optyka w Krakowie szukasz w szczecińskiej gazecie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 20:22

Ja pier***ę, ale matoł. Optyka w Krakowie szuka na szczecińskim forum. :lol:  :D Chociaż, znając zagrania spamerów, jest to najprawdopodobniej przygotowanie gruntu pod "reklamę" jakiegoś "biednego" :P  optyka z Krakowa.

#4 aliiinka

aliiinka

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:06

Na takie tamaty często się trafia. Nie brakuje tutaj informacji na ten temat.

#5 stefpkjf

stefpkjf

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 18:30

Ostatnio miałem problem w znalezieniu czegoś takiego. Przydał mi się ten temat.

#6 Dlugi

Dlugi

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 13 maj 2019 - 23:14

Oferta jest jak najbardziej zachęcająca. Zdecydowanie polecam to innym forumowiczom.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych