Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:02

Współczuję bardzo wszystkim uczestnikom tego dzisiejszego cyrku :)

ZAL MI WAS :)

Ja sobie tam zajrzę może w listopadzie jak już trzody nie będzie :)

Pozdrawiam

#2 ~1 pierwszy~

~1 pierwszy~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:06

hahaha ale patolka :lol:

#3 ~lola~

~lola~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:13

zaglądaj kiedy chcesz tylko uważaj aby cię jakiś knur na ryju nie wyniósł :D

#4 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:19

wstyd trzoda dobrze ze nie wybrałem sie do tego śmiesznego centrum handlowego wole pojechac do Schwed z kulturą

#5 ~lito~

~lito~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:33

Menelstwo za mieszkanie nie zapłaci ale po telewizor pobiegnie a co tam opieka(społeczeństwo) da pieniądze i żywność i zrobi opłaty

#6 ~alojzy~

~alojzy~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:43

żałosne, ludzie jak bydło, no ale PROMOCYJA była a do tego POŚWIĘCONA!

#7 ~CHAMY !!!~

~CHAMY !!!~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:43

chamstwo przez duze CH.Telewizory taniej,ot okazja.Dziadostwo,dziadostwo i jeszcze raz DZIADOSTWO.Typowe polskie świnie

#8 ~wirus~

~wirus~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:48

Dlaczego poświęcenia dokonał ksiądz a dodatkowo nie było rabina czy popa? Czy to jest sklep tylko dla katolików?

#9 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:49

co za obłuda każe wam wypisywać takie teksty

#10 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:53

wiocha nie ma "Maksa Spencera"...............WIOCHA

#11 ~czosnek~

~czosnek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 11:53

tak tak 500zł taniej niż na internecie, tyle tylko, że parę modeli wstecz z gorszą jakością wyświetlacza, mniejszą ilością wejsc i wyjść no ale reklama działa...idąc dalej, kabaret ani mru mru lepiej by nie zagrał sceny otwarcia...galerianki już się kręcą i polują...szkoda mi was ludzie, otwarcie jakby co najmniej piramidę do góry nogami wybudowali...pozostała część kraju będzie miała się z czego śmiać

#12 ~pluto~

~pluto~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:06

...galerianki już się kręcą i polują...

w Kaskadzie nie ma galerianek tylko kaskaderki ;-)

#13 ~Wikary dzięcioł~

~Wikary dzięcioł~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:10

No tak. W Szczecinie deficyt telewizorów. Ale ludziska, kupcie jeszcze antene. Sam telewizor wam nie zagra. Ech, wiesniakom nie przegadasz

#14 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:15

A co robi tam czarny katabas? Czy to jest otwarcie nowego kościoła? A może kuria coś dorzuciła do budowy Centrum?

#15 ~kruk77~

~kruk77~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:15

Nie byłem tam ale będę może w tym tygodniu. Dziwi mnie tylko jedno: dlaczego tu się obraża ludzi, którzy tam byli.
Ludzie są jacy są. Dajmy sobie na luz. Pozdrawiam.

#16 ~hahaha~

~hahaha~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:17

Teraz będą łazić ze sprzętem po Lombardach i zastawiać

#17 ~AMA~

~AMA~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:22

Po prostu wstyd, że ludzie zachowują się jak bydło.

#18 ~whysoserious~

~whysoserious~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:22

Ewidentna amerykanizacja, nastawiona tylko i wyłącznie na konsumpcję. Dobrze, że nic się im nie stało jak gnietli się między sobą przy wejściu. Po co mam kupować 1 telewizor jak mogę kupić 3 yeah... ;D

#19 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:26

A mówią , że w Szczecinie to bieda i ludzie pieniędzy nie mają , bo bezrobocie , bo zlikwidowane zakłady pracy ... a Tu proszę mieszkańcy tylko czekają na otwarcie kolejnego Centrum Handlowego żeby kasę wydać !!!

#20 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7190 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 12:27

Dobrze pamiętam lata 80-te i braki wszystkiego w sklepach. Kolejki, zapisy. I tłumy gotowych na wszystko ludzi, bo "coś rzucili". Bear Grylls, ten od "Sztuki Przetrwania" z kanału Discovery by wymiękł. Wiele towarów wywalczonych w sklepie trafiało później do "drugiego obiegu" - odpowiednio drożej. Jak zatem widać, nic się nie zmieniło. Możliwość zarobienia kilku groszy wyłącza wszystkie pokłady cywilizacji i wyłania się polskie "jądro ciemności". Za kilka dni towar pojawi się na "Allegro", różnych giełdach itp. Jeżeli produkt ma wady, mogę wymienić go w sklepie. Kupionego od "handlowca" - niestety, nie. Pozostaje tylko spisać dane z dowodu, by - w razie czego, było komu chociaż mordę obić. Na odzyskanie pieniędzy bym nie liczył.
P.S. w latach osiemdziesiątych krążył taki żart: - idzie chodnikiem jakiś gość i niesie dwie trumny. Ugina się, przystaje, ale targa. Spotkał go znajomy i zaczyna mu składać kondolencje, oferuje pomoc. Ten zdziwiony pyta, o co chodzi. No jak to - odpowiada znajomy, dwa zgony na raz! Takie nieszczęście! Jakie zgony?! Jakie nieszczęście?! Aaa, te trumny, tak? Dawali po dwie, to wziąłem!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych