Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Hany~

~Hany~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 14:48

Szkoda że nikt nie powiedział tym biednym ludziom że kupują towar wybrakowany czyli bez mpeg4.

"Przedstawiciele rządu, KRRiT i UKE podjęli decyzję, że tylko do końca 2012 roku w Polsce będą nadawane analogowe kanały telewizyjne. Pierwszy, polski multipleks DVB-T ze wszystkimi naziemnymi kanałami analogowymi ma ruszyć za 2 lata. Wybrano kompresję MPEG-4."

Czyli za 2 lata na tym telewizorze będzie można co najwyżej na czarny ekran popatrzeć.

Mirek w du..e byłeś i gó..o widziałes...W cale tak nie jest.Czarny ekran to masz chyba w oknach bo ci ktos okna czarna farbą zamalował! Na każdym telewizorze(nawet tym bez opcji MPEG-4) bedzie można oglądac telewizje po podłączeniu go do najprostrzego dekodera za 100-150zł

#42 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 14:49

W gazetce ani w opisach na stronie nie ma o tym informacji. Ludzie brali bo tanio. Problem zacznie się później. Ale tak to już jest w naszym narodzie byle kupić bo tanio.

#43 ~Elemental~

~Elemental~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 14:51

"Teraz idę do pracy, trochę się spóźnię, ale dostałem zgodę. "
dawno sie tak nie ubwiłam hahah

#44 PlOTR

PlOTR

|☺/☻\☺|®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 14:54

W gazetce ani w opisach na stronie nie ma o tym informacji. Ludzie brali bo tanio. Problem zacznie się później. Ale tak to już jest w naszym narodzie byle kupić bo tanio.

Ale czytać potrafisz?: "Telewizor LCD o przekątnej 32 cali i rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Posiada technologię Wide Color Enhancer, 50 Hz CMR, tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T MPEG-4 oraz dekoder dźwięku Dolby Digital Plus. Telewizor zawiera 4 złącza HDMI, 2 x USB, Component video, złącze kompozytowe, wejście PC oraz złącze słuchawkowe."
http://www.saturnpolska.com/szczecin/produkty/rtv/telewizory/telewizory-lcd/le32d550

#45 ~Hany~

~Hany~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 14:58

Ale czytać potrafisz?: "Telewizor LCD o przekątnej 32 cali i rozdzielczości Full HD 1920 x 1080. Posiada technologię Wide Color Enhancer, 50 Hz CMR, tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T MPEG-4 oraz dekoder dźwięku Dolby Digital Plus. Telewizor zawiera 4 złącza HDMI, 2 x USB, Component video, złącze kompozytowe, wejście PC oraz złącze słuchawkowe."
http://www.saturnpolska.com/szczecin/produkty/rtv/telewizory/telewizory-lcd/le32d550

No mowiłem Mirek ma czarne okna w domu to swiatło mu nie dociera i głupoty pisze

#46 PlOTR

PlOTR

|☺/☻\☺|®

• PipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 15:04

No mowiłem Mirek ma czarne okna w domu to swiatło mu nie dociera i głupoty pisze

No chyba, że tak. Tylko dla większości z tych kupujących to bardziej przydatny byłby tuner DVB-C :rolleyes:

Użytkownik PlOTR edytował ten post 28 wrzesień 2011 - 15:05

#47 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 15:11

Przykro patrzeć na to biedne społeczeństwo, w nadziei że kupią coś taniej stoją w ścisku tratując się nawzajem. Do jakiego upodlenia nas doprowadzili ci, którzy nami rządzą a których ponownie wybierzemy...

#48 ~gumiś~

~gumiś~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 15:12

Dla takich prostych ludzi buduja centra handlowe!! !! !! żenada!!

#49 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 15:24

Ale wieś, teraz rozumiem dlaczego się mówi, ze szczecin to wioska z tramwajami... Zachowali się jak by nigdy centrum handlowego nie widzieli na oczy!!! WIOCHA WIOCHA WIOCHA

#50 ~erka~

~erka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 15:37

Wie ktos jak wyglada ruch w okolicy kaskady? Musze neidlugo pojechac w tamten rejon i nie wiem czy odlozyc to na pozny wiczor czy juz mozna tam sie poruszac?

#51 ~halt~

~halt~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 15:38

Ksiądz poświęcający takie centra nigdy sam się tam nie pcha - zawsze, każdorazowo jest zapraszany na takie imprezy. W tym przypadku przez Krzystka. Więc do niego te pretensje. W końcu go przecież wybraliście.

#52 PlOTR

PlOTR

|☺/☻\☺|®

• PipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 15:44

Ale wieś, teraz rozumiem dlaczego się mówi, ze szczecin to wioska z tramwajami... Zachowali się jak by nigdy centrum handlowego nie widzieli na oczy!!! WIOCHA WIOCHA WIOCHA

Tu nie było wiochy - w końcu to stolica:

A tu dla niektórych mieszkańców Szczecina wzór miasta:

Użytkownik PlOTR edytował ten post 28 wrzesień 2011 - 15:47

#53 Gregor ZS ZGL

Gregor ZS ZGL

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 16:11

Starsi ludzie którym to powinno się ustępować miejsca w autobusach i tramwajach widać na filmie że wyjątkowo odzyskali siły. Poza tym dla emeryta podobno każdy grosz jest ważny a niecały tysiąc wydany na telewizor to chyba spory wydatek.
Młodzież szkolna o tej porze powinna być chyba w szkole.

#54 PlOTR

PlOTR

|☺/☻\☺|®

• PipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 16:29

każdy grosz się liczy dlatego niecały tysiąc jest atrakcyjny ;)

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 16:30

wies?piszecie?nie napisałbym ani nie nazwałbym tak bo ludzie ze wsi są bardziej kulturalni niz to co na tych urywkowych filmikach się dzieje,to sąąąąąąą ludzieeeee z miastaaaaa?och jaja jak berety szok,szok jeszcze raz szok,przeciez ta cena tv jest tez i w innych sklepach,ale to juz mentalnosc ta polaka cos tam cos tamprzeciez jak wchodzili to jak bydło kąsane przez gzy,takie wielkie muchy ktore atakuja bydło tak to widac wejscie do sklepu naszych kochanych ludzi,FUJJJJJ NIEŁADNIE NIEŁADNIE :unsure:

#56 ~zebo82~

~zebo82~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 16:57

i ja byłem na otwarciu to co sie działo przeszło moje oczekiwania nie wiedziałem że emeryci sa tak sprytni i szybcy jeszcze tylu emerytów przez całe życie mnie nie wyprzedziło . trzeba bedzie przestac z ustepowaniem miejsca w autobusach i tramwajach . a fakt co niektórzy zachowywali sie jak "bydło " ale nie tylko w naszym kraju tak jest wiec nie dziwmy sie ze człowiek goni za okazją choc czy to faktycznie były takie okazje ???? na kilka dni przed otwarciem Kaskady euro rtv agd tez obnizyla ceny byly porównywalne z cenami w saturnie

#57 ~TED~

~TED~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 16:57

w Kaskadzie nie ma galerianek tylko kaskaderki ;-)

wygrałeś !!!!!! tekst roku :) szacun za poczucie humoru

#58 ~kaskaderka~

~kaskaderka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 17:09

A co robi tam czarny katabas? Czy to jest otwarcie nowego kościoła? A może kuria coś dorzuciła do budowy Centrum?

żal mi cie... -.-
ogarnij swoje głupie i prymitywne komentarze, które nie są na miejscu.

#59 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7204 postów

Napisano 28 wrzesień 2011 - 18:00

żal mi cie... -.-
ogarnij swoje głupie i prymitywne komentarze, które nie są na miejscu.

Pytanie może i nie na miejscu, ale proszę wskazać miejsce, gdzie to pytanie należy zadać. I dodatkowe, jak choćby takie - za ile ten pokropek? Czy wystawiono fakturę? A w ogóle - czyż to nie widomy cud? Ksiądz uniknął śmierci przez zadeptanie! Co prawda Opatrzność nie wykazała się dostateczną czujnością 30 lat temu (14 trupów), a może opieka dotyczy naziemnego personelu? No i skąd w ludziach taka pazerność? No skąd?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 19:24

tak teraz rozmyslam te moherki tak narzekaja dzieciom skompia a kase maja i ochochoooooo siłe jaką to w pchaniu mają,tylko powinni jeszcze tak przed wyjsciem wziac prysznic i protezy zebowe domyc w domestosie bo nie szło przed nimi czy za nimi stać niepowiem ze wszyscy aleeee w wiekszosci oddech stawał sie byc szambem :lol: apel do dodo no my młodzi tez kiedys bedziemy starcami ale dbac o higiene bedziemy a zwłaszcza kiedy trzeba bedzie wyjsc po zakupy takie jak to były dzisiaj :lol:spijcie kochani beretki z głow aby wam pomponiki sie nie pozaginały i jutro w droge na kaskade bo promocje beda do konca wrzesnia,sakwy na szyhje z pieniedzmi i natarcieeeee :lol:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych