Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~antyPokemon~

~antyPokemon~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 13:18

Badowski chwyta sie wszystkiego!
Jak jego ludzie wyrzucają za drzwi, nie chcą z nim rozmawiać to oczerni wszystkich i wszystko !

#2 ~Stargardzianin~

~Stargardzianin~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 13:20

a może to napisał ktoś z Młodych Demokratów?

#3 ~Będzie Drogo Kosztować~

~Będzie Drogo Kosztować~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 13:38

Widzę, że metody pomawiania i oczerniania, które zaserwowal nam Sławomir Nitras w 2006 roku i pomowil Kandydatke na Prezydenta Szczecina uszły jemu bezkarnie i śmiej się w twarz.
Dzisiaj Badowski z Zdobylakiem stosują jego metody, ale dziwię się, że gazeta znajaca prawo ( również karne ) łapie się na takie chwyty i stosuje pomowienia!
To, że Drążek to koleś Badowskiego cały Stargard wie, ale co na to Redaktor Naczelny, ktory ponosi odpowiedzialnośc.
WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE - POLICJA NIE POTWIERDZA ZDARZEŃ Z ANONIMU!
GAZETA DRUKUJE!
PRZYPADEK CZY CELOWA DZIAŁALNOŚĆ?
CZAS ZAKOŃCZYĆ DRĄŻKA!
MAM NADZIEJĘ, ŻE SĄD W 24 h ROZPATRZY BO NAPEWNO WPLYNIE SKARGA, A PROKURATOR Z K.K SWOJE DOŁOŻY!

#4 ~kinder~

~kinder~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 13:51

Od kiedy gazeta publikuje anonimy??? Czy jak napisze, że któryś kandydat na prezydenta wsadził sobie kija w tyłek i jak znajde świadka to też to opublikujecie, albo jak napisze, że któryś z kandydatów do sejmiku latał z widłami za urzędnikami ? Więc kto tu ma interes??? Anonim??? Więc tak się zaczyna dziać w naszym pięknym mieście

#5 ~baa~

~baa~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 14:01

TONĄCY BRZYTWY SIĘ TRZYMA ktoś sie poważnie obawia przegranej ale jaka bronią walczy o czym to świadczy...........

#6 art-b

art-b

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1535 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 14:02

Jeśli ta wiadomość nie jest potwierdzona przez policję, a Głos Sczczeciński publikuje anonim to znaczy,że celowo bierze udział kampanii wyborczej. To znaczy, że ten dziennik nie jest niezawisły, a ja zmieniam zdanie o rzetelności tego pisma."Kłamstwo powtarzane wiele razy stanie się prawdą" oto motto PISu. Kaczyński to kłamca i ojciec kłamstwa. Ciekawe czy pisowcy uczą się na swoich sekciarskich spotkaniach jak tworzyć nowe teorie spiskowe? Dziwię się tylko, że dziennikarze biorą w tym udział

#7 Wilkołak

Wilkołak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 14:02

Jeśli informacja jest prawdziwa bardzo dobrze ze ktoś ja publikuje niech ludzie wiedzą co wyprawiają politycy!a niech mu zabiorą prawko poruszał by się trochę parę kilo zrzucił warchoł...

#8 ~osiemnastolatka.~

~osiemnastolatka.~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 14:26

Wiadomość ta nie jest prawdziwa, potrącono mnie 29 PAŹDZIERNIKA NA ULICY CZARNIECKIEGO PO CZYM ŚWIADEK ZAWIÓZŁ MNIE DO SZPITALA! Miałam 2 nogi w gipsie co prawda, ale zostałam od razu po wypadku odwieziona na izbę przyjęć! Nie zgadza się ani miejsce wypadku ani godziny gdyż było to przed 8 rano w drodze do szkoły! A sprawczynią była młoda kobieta, która nie uciekła z miejsca wypadku tylko była ze mną w szpitalu! LUDZIE OPANUJCIE SIĘ! I nie był to Prezydent Miasta, na Boga... Nie wiem, kto rozpowiada takie fałszywe informację ale obiecuję podać go do sądu jeśli tylko dowiem się kim jest za rozpowszechnianie mojego adresu i nazwiska! Matura w tym roku ejst ważniejsza niż odpowiadanie na setki pytań i wieczne telefony! Proszę o trochę rozsądku i szukanie prawdy u źródeł - tak jak zrobił to dosłownie przed chwilą Głos Szczeciński!

#9 ~stargardzianin~

~stargardzianin~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 15:36

Widzę, że metody pomawiania i oczerniania, które zaserwowal nam Sławomir Nitras w 2006 roku i pomowil Kandydatke na Prezydenta Szczecina uszły jemu bezkarnie i śmiej się w twarz.Dzisiaj Badowski z Zdobylakiem stosują jego metody, ale dziwię się, że gazeta znajaca prawo ( również karne ) łapie się na takie chwyty i stosuje pomowienia!To, że Drążek to koleś Badowskiego cały Stargard wie, ale co na to Redaktor Naczelny, ktory ponosi odpowiedzialnośc.WSZYSTKIE CHWYTY DOZWOLONE - POLICJA NIE POTWIERDZA ZDARZEŃ Z ANONIMU!GAZETA DRUKUJE!PRZYPADEK CZY CELOWA DZIAŁALNOŚĆ?CZAS ZAKOŃCZYĆ DRĄŻKA!MAM NADZIEJĘ, ŻE SĄD W 24 h ROZPATRZY BO NAPEWNO WPLYNIE SKARGA, A PROKURATOR Z K.K SWOJE DOŁOŻY!

no chyba ,że to jednak prawda i co wtedy ???

#10 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 15:53

Podobno niesprawdzony i fałszywy DONOS NA POLICJĘ o rzekomym wypadku zaniósł poseł Preiss. Jak to prawda to dla mnie on jest skończony jako człowiek.

#11 ~quba~

~quba~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 15:58

Od jutra pisze anonimy na wszystko i wszystkich i mam nadzieję, że GŁOS też je opublikuje!
Przekonany jestem w 100% że działania te prowadzone są przez innego kandydata na Prezydenta.

-A tak na zdrowy rozum to jeśli ucierpiała w wyniku wypadku powinna zawiadomić policję lub pogotowie w tym samym dniu!!! dlaczego wcześniej ona lub jej rodzina nic nie zgłaszała?

#12 ~RYSZARD~

~RYSZARD~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 17:22

platke rozesłał moim zdaniem p.BADOWSKI,on i jego ludzią na tym zależy.

#13 ~osiemnastolatka.~

~osiemnastolatka.~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 18:33

Na pogotowiu znalazłam się w 5 minut po wypadku, jak pisałam wyżej zawiózł mnie świadek - policja była w szpitalu, tak samo jak i pani, która była sprawcą... I jeden szczegół, nie miałabym innego wyjścia, mając ciężko stłuczone obydwie stopy.

Nikt nie potwierdzi tego zdarzenia z prostych przyczyn - bo nie istniało, a bynajmniej nie ja byłam jego uczestniczką. Pytanie wtedy, co w donosach robi mój adres, mój nr telefonu i moje nazwisko.

Gratuluję udanej prowokacji, szkoda że z czyjejś głupoty cierpi zarówno moja rodzina i ja, jak i rzekomy 'sprawca'.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych