Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paliwo ekologiczne - co to daje?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~madoks~

~madoks~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 07:46

Nie chodzi mi o ogrzewanie domu tylko paliwo do urządzeń takich jak kosiarka. Słyszę w koło, że powinno się używać ekologicznego paliwa, ale czy możecie mi podać jakiekolwiek argumenty, który za tym przemawiają? Konkrety?

#2 ~tamed~

~tamed~
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 07:53

Np. mniejsza ilość spalin, dłuższa żywotność urządzenia, niezawodność działania. Ogólnie nie mieliśmy z nimi żadnych problemów ze sprzętem właśnie od kiedy używamy paliwa ekologicznego. Wiele razy przecież w necie pojawiały się artykuły o analizach składu standardowej benzyny. W jakim procencie wyglądało to tak, jak powinno? Niewielkim....

#3 ~tamed~

~tamed~
  • Goście

Napisano 28 październik 2019 - 08:48

tamed - a gdzie znajdę te artykuły? ;-)

Jakiego paliwa konkretnie używasz? Ja sobie chętnie zamówię niewielką ilość i sprawdzę, jak to działa. Jeśli faktycznie jest różnica, to czemu nie?

#4 ~tamed~

~tamed~
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 08:53

Poszukaj w Google. A najlepiej zamów sobie niewielką ilość paliwa Warter Fuels - w sieci łatwo znajdziesz. Wychodzi tanio, a pod względem jakościowym jest to naprawdę pierwsza klasa. Tzn. widzę, jaką to dało zmianę. Pewnie jeszcze w tym sezonie z raz lub dwa będziecie kosić - przetestujcie sprzęt.

#5 ~madoks~

~madoks~
  • Goście

Napisano 31 październik 2019 - 08:49

No właśnie nie tak łatwo znaleźć to paliwo. Próbuję je zamówić, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Zatem jak jest z tą dostępnością? Na pewno to nadal jest w sprzedaży? Kiedy zamawiałeś? 

#6 ~tamed~

~tamed~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 08:51

Zamawiałem w październiku i nie było problemów. Przed chwilą sprawdzałem i też można normalnie zamówić w sklepie online, pewnie na allegro też jest. Być może zimą jest trudniej dostępne, chociaż... niby dlaczego miałoby tak być? Jeśli nie znajdziesz, to do mnie napisz - wyślę ci linki.

#7 ~kimpli~

~kimpli~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 08:56

Kolego tutaj masz - allegro.pl/oferta/zdrowe-paliwo-do-pil-lesnictwa-warter-pro-2-5l-8394560190
Tak zamawiaj - to chyba od producenta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych