Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Ranee~

~Ranee~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 01:05

Dzień dobry, jestem panią Renee, obecnie mieszkam w USA, jestem obecnie zamężną kobietą z dwójką dzieci i utknąłem w sytuacji finansowej do sierpnia 2012 roku i musiałem refinansować i zapłacić rachunki za leki na mój syn. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z sukcesem, a większość banków odmówiła mojego kredytu. Ale tak jak Bóg to zrobił, zostałem przedstawiony mężowi Bożemu prywatnemu pożyczkodawcy przez znajomego imieniem Mr. Weber i otrzymałem pożyczkę w wysokości 100 000 USD. Dziś jestem właścicielem firmy i moje dzieci radzą sobie dobrze w za chwilę. Tak więc, jeśli musisz skontaktować się z jakąkolwiek firmą w związku z zabezpieczeniem pożyczki o niskim oprocentowaniu 2% i lepszymi planami spłat i harmonogramem, skontaktuj się z Panem Jude Shanko, on nie wie, że to robię, ale jestem taki szczęśliwy teraz i postanowiłem dać ludziom więcej informacji na jego temat, oferuje on wszystkie rodzaje pożyczek zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, a także chcę, aby Bóg pobłogosławił go bardziej. Możesz się skontaktować.
Numer Whats'App: +18454007792
Eamil: larry88buknor@mail.ru

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych