Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

33 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:51

Została porzucona przez rodziców, ale jest już pod dobrą opieką.
To cytat z nagłówka tego niepotrzebnie pisanego artykułu . Nie wiem jak wy się czujecie po sylwestrze w Redakcji , ale przynajmniej jak mi się wydaje to byli normalni ludzie skoro oddali - nie porzucili- swoje dziecko . To dowód odpowiedzialności a nie głupoty jak w wielu innych przypadkach które kończą się w ogródku , czy też w beczkach na balkonie . I po co to pisać może ja jako np takie dziecko chciałbym ukryć swoją tożsamość , ale dla was nie ma świętości taka KUPA na początek roku . Prawda ? A ja się cieszę że ktoś oddał tam dziecko , a nie pozbył się go w innym - bardziej niehumanitarnym sposobie - . Troszkę się pogubiłem , ale niczego nie zmienię bo to jest emocjonalne nie dopuszczalne by ktoś - WY - pisał w ten sposób , o tym .
eeeeeeee

Wbrew temu co piszesz, takie artykuły powinny jak najbardziej pojawiać się w środkach masowego przekazu, nie wszystkie matki bowiem wiedzą o takim miejscu jak "Okno Życia", gdzie można zostawić swoje niechciane dziecko. Nie widzę też powodu Twojej irytacji, przecież w artykule ogólnie napisane jest, ze pozostawiono dziewczynkę, nie będzie możliwa jej późniejsza identyfikacja przez jej przyszłe otoczenie, pomyśl, zanim napiszesz. Faktycznie się trochę pogubiłeś ...

#22 Sabat

Sabat

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 03 styczeń 2011 - 15:52

Dodatkowo z tego co mi wiadomo takie dziecko ma wyjaśniona sytuację prawną więc może być poddane jak najszybciej adopcji.

#23 ~mck~

~mck~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 17:18

ale przecież w opinii wielu Kościół katolicki to samo zło... Wielki szacunek za Okno Życia i wszelkie wspaniałe inicjatywy jakie Kościół podejmuje!!!

#24 ~goga~

~goga~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 17:22

a ja mieszkam w anglii i tu środki antykoncepcyjne sa za darmo,nie ma z tym żadnego problemu.Tu państwo potrafi zadbać o kieszeń zwykłego człowieka,w polsce brałam te najgorsze,bo najtańsze,bo człowieka nie było stać,a tu nie martwie się o to.

#25 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 17:58

Uważam, że takie okno jest dobrym pomysłem, bo może większość osób zostawi tam dziecko a nie w worku na śmieci. Dzięki takiemu oknie przeżyje dużo dzieci. Gratuluje Pomysłu!

#26 ~magnolia~

~magnolia~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 19:01

naglosnienie tego faktu zniecheci inne kobiety bo jest zbyt glosno odziecku w oknie życia nie porzucone,ale zostawione roznica niewielka ale jest!

#27 ~Krs~

~Krs~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 19:26

faktycznie tytułem sie zbłaźnili. Okno życia pomogło uratowac życie i to sie liczy, to dla tych którzy nie wierzyli że takie okno jest do czegokolwiek potrzebne.

#28 ~suchotka~

~suchotka~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2011 - 20:23

Należy się cieszyć, że w Naszym mieście jest właśnie takie Okna Życia, gdzie można oddać dziecko. Możemy tylko przypuszczać co stałoby się z tą dziewczynką, gdyby matka nie miałaby gdzie jej oddać...

#29 ~stalis cities~

~stalis cities~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 18:43

Aborcja? a co za różnica czy usunie ciążę czy wyrzuci dziecko na śmietnik? to morderstwo i to morderstwo!! widziałaś kiedyś kobieto jak wyglada aborcja? płód czuje wszystko, broni się i krzyczy tylkko nikt tego nie słyszy!! opqamiętaj się! płód to też życie! też człowiek!! to właśnie taka mała dziewczynka, ty kiedys byłaś takim płodem! Aborcja? nie powinno być takiego słowa w słowniku, od dawna jest słowo "morderstwo" więc po co to zmieniac??!!

#30 ~Marycha...~

~Marycha...~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 21:59

ja szczerze mówiąc po przeczytaniu powyższych komentarzy zgadzam się z opinia wszystkich którzy są za życiem i popireja takie zachowanie. oczywiście wiadomo iz dziewczynce lepiej było by w prawdziwym domu ale miejmy nadzieje ze ktos jej taki własnie dom zapewni.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2011 - 15:06

Dziewczynka już jest w dobrych rękach, media kłamią:)

#32 ~Monka~

~Monka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2011 - 13:17

Dobrze że dziecko nie zostało zabite. Jest tyle dobrych ludzi którzy mażą o adopcji dziecka bo nie mogą mieć swojego. Ta dziewczynka na pewno znajdzie rodzinę w której będzie kochana.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2011 - 23:37

piszę ten "list do mamy" drugi raz, pierwszy raz został usunięty...ciekawe dlaczego?!

** bo został powielony w innym temacie. Nie ma potrzeby pisania dwa razy tego samego.
Moderator.

http://forum.gs24.pl/szczecin-porzucona-w-oknie-zycia-dziewczynka-jest-zdrowa-i-ma-sie-dobrze-film-t31128/

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2011 - 14:43

DO MAMY DZIEWCZYNKI!! TO MUSIAŁA BYĆ CIĘŻKA DECYZJA,ZROBIŁAŚ JEDNAK BARDZO ROZSĄDNIE, DAŁAŚ MALEŃSTWU SZANSE NA DOBRE ŻYCIE.OBY KAŻDA KOBIETA, DZIEWCZYNA KTÓRA NIE MOŻE SAMA WYCHOWAĆ SWOJEGO DZIECKA BYŁA NA TYLE MĄDRA JAK TY!! NIE MARTW SIE TYM CO PISZĄ INNI, KAŻDY MA PRAWO DO WŁASNEGO ZDANIA TAK JA I DO WŁASNYCH DECYZJI! NIE POZOSTAWIŁAS DZIECKA NA ULICY, ODDAŁAS JĄ W DOBRE RĘCE! WIELU LUDZI JEST TAKIEGO SAMEGO ZDANIA, WIELE OSÓB Z KTÓRYMI O TYM ROZMAWIAŁAM POCHWALA TWÓJ ROZSĄDEK. ŻYCZĘ TOBIE DUŻO SZCZĘŚCIA W ŻYCIU!

Jakieś ograniczenia wolności słowa stosujecie czy jak?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych