Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~DKozak~

~DKozak~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 14:03

przeraza mnie ze jest wsrod nas jeszcze kupa ludzi, jak pierwszy  anonim ABC. Z wlasnego doswiadczenia zauwazylem zaleznosc miedzy pochodzeniem czlowieka ze wsi a jego podejsciem do zwierzat. Nie znam osoby ktora spedzila przynajmniej wczesne lata swojego zycia na wsi, i nie miala do psa przedmiotowego podejscia. Najlepiej trzymac w boksie, zima lato, shit egal. Jak mam zly dzien to sie na nim tez wyzyje.

Tak wiec drodzy wiesniacy i pseudo mieszczuchy, czasy sie zmieniaja, nikt nie kaze wam sie litowac nad szczurem. Ale jak macie takie podejscie do zwierzat to nawet jak dziecko was blaga, nie kupujcie zwierzat, dla dobra wszystkich. I nie piszcie swoich zlotych mysli, jak ten deb*** z pierwszego komentarza. Poklasku tu nie zyskacie.

#22 ~KSDS~

~KSDS~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 14:06

"odbiór pieska", "znęcanie się nad zwierzętami", "przestępstwo". Cudowne frazesy.

Do czego to już doszło... Żeby kundel miał tyle praw? I co jeszcze, może przymusowe leczenie za pieniądze podatników? Albo wakacje na Florydzie?

Skoro właściciel go nie chce, to uśpić i tyle. Co za problem? Jego pies, jego sprawa. Skoro jest właścicielem, to powinien zapłacić za wyrządzone szkody (koszty) i tyle.

Swoją drogą, dziwne czasy nastały - pojedyncze zdarzenie wpływa na decyzje urzędników. Łatwo jest "powołać" instytucję, władować w nią nieswoje pieniądze ku uciesze "miłośników". Populizm w czystym wykonaniu, a i ktoś znajomy będzie mógł piastować posadkę "pogotowia zwierzęcego" i siedzieć w biurze przez 24h, zgarniając budżetową pensyjkę. A potem będą się chwalić statystykami typu 100 interwencji rocznie i wmawiać ludziom, że tyle dobrego ta instytucja zrobiła.

Bogate społeczeństwo mamy, skoro stać nas na takie bzdury. 

On jest Twoim przyjacielem, Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem. Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem. On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca. Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie.

Hugo, pies jakich wiele, z psimi marzeniami o własnym skrawku ziemi i człowieku, który go pokocha. Schronisko było jego światem - adoptowali go kolejni właściciele, ale zawsze go oddawali. Gdzieś po drodze pogubił się - wszak nie można tak bawić się psimi uczuciami. Hugo stał się agresywny, kolejni opiekunowie rezygnowali. Zapadł wyrok, który bezlitośnie rozliczył go z ostatnich psich dni. Eutanazja. Bez prawa weta.

Jedyną szansą dla Hugo i jemu podobnych jest bardzo drogie szkolenie behawiorystyczne. Łączna wartość każdego, wielomiesięcznego szkolenia może sięgnąć paru tysięcy złotych. Fundacja chce pomóc Hugo i spełnić marzenia o pieskim raju u boku człowieka, do ostatniego tchnienia, a do tego potrzebne są pieniądze.

Zależy nam, aby i Hugo otrzymał swoją szanę i dożył kresu jesieni życia.

Można wesprzeć nasze działania dokonując wpłaty na konto 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350.

Można również wysłać karmę, miski, zabawki, posłania, przekazać wiadomość dalej.

Można wspierać w dowolny sposób - Sahibowi, Hugo i im podobnym potrzeba teraz wszystkiego.

#23 ~juninho~

~juninho~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 14:20

nie wiem co się stanie z tym psem ,ale wiem co powinni zrobić z Tobą.Nadajesz się do utylizacji bo jesteś chwastem ....

#24 ~Qug Yung~

~Qug Yung~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 14:55

Psa dobra smaczna mieso ja zabrac psina i ludzie zadowoleny byc problem z glowa. Ta psa nie zmarnowac smalec dobra.

#25 ~suczka rozmery~

~suczka rozmery~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:00

Proponuje  uspic ?  tego  cwaniaczka  co dramatyzuje   i... skazuje  na  smierc zwierze niczemu  nie  winne i  pozostawione na  tz  paswe losu ! Az  nie  wirze  !!!!.  ze  ktoś  tak  podle  pisze ?  być  może  chycel ?  może  strażnik  bylego  pgeeru ?  A  może  zwyly  JOLOP ? Dac  takiemu  podwoja  lewatywę z...kwasem  solnym !!! Husky i  ja  ucieszymy  się  !  suczka... rozmery...

#26 ~wkiara~

~wkiara~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:02

"odbiór pieska", "znęcanie się nad zwierzętami", "przestępstwo". Cudowne frazesy.

Do czego to już doszło... Żeby kundel miał tyle praw? I co jeszcze, może przymusowe leczenie za pieniądze podatników? Albo wakacje na Florydzie?

Skoro właściciel go nie chce, to uśpić i tyle. Co za problem? Jego pies, jego sprawa. Skoro jest właścicielem, to powinien zapłacić za wyrządzone szkody (koszty) i tyle.

Swoją drogą, dziwne czasy nastały - pojedyncze zdarzenie wpływa na decyzje urzędników. Łatwo jest "powołać" instytucję, władować w nią nieswoje pieniądze ku uciesze "miłośników". Populizm w czystym wykonaniu, a i ktoś znajomy będzie mógł piastować posadkę "pogotowia zwierzęcego" i siedzieć w biurze przez 24h, zgarniając budżetową pensyjkę. A potem będą się chwalić statystykami typu 100 interwencji rocznie i wmawiać ludziom, że tyle dobrego ta instytucja zrobiła.

Myślę, ze ciebie powinni uśpić , albo lepiej- twoja matka powinna się wyskrobac zanim takie cos bezduszne urodziła!

#27 ~osiol nad oslami~

~osiol nad oslami~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:04

litujeta siem nad pieskiem,a w tem demonicznem kraju czleka mozna w majetacie prawa wywalic na bruk ło takie polskiem walczyli  nasze ojce spiac na stoczniowym styropianie

#28 ~Patryk.2014~

~Patryk.2014~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:30

Do "Co_za_czasy" mam nadzieje ze jak ty bedziesz mial wypadek i cie znajda przy drodze to tez ciebie uspia "deb***u" jeden jak mozna byc takim bezdusznym.
Pies w porownaniu do czlowieka nie ma zbyt duzego wyboru jak sie nim nikt nie zajmie to nie przetrwa a tobie jak sie nie podoba w tym kraju to albo cos zmien albo wyjedz na emigracje to zobaczysz jak na zachodzie sa traktowani ludzie i zwierzeta.

#29 ~Jadwiga~

~Jadwiga~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:31

Myślę, ze ciebie powinni uśpić , albo lepiej- twoja matka powinna się wyskrobac zanim takie cos bezduszne urodziła!

Czy ksiądz proboszcz wie o twoich czarnych myślach? Czy było to omawiane podczas wizyty w twoim domu po tzw. kolędzie?

#30 ~Wicher~

~Wicher~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:32

Większych głupot dawno nie słyszałem... jak ktoś tak traktuje psy to tak samo potraktuje ludzi... i gdzie tu jest populizm ? 

#31 ~h~

~h~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:35

Jak człowiek bierze pod opiekę zwierzę i tak się go pozbywa to nie człowiek. Współczuje tym wszystkim ludziom, którzy bez jakiejkolwiek empatii traktują zwierzęta- to świadczy o tym, jak traktują ludzi. Mam nadzieję, że życie jak najmocniej kopnie ich w tyłek.

#32 ~h~

~h~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:37

Zgadzam się z komentarzem wkiara w zupełności!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:45

teraz , gdy psa się pozbyli , to mogą wygadywać różne bzdury , a to , że pies uciekał , że ugryzł , że nawet pies wyzywał ich od tzw. różnych , może nawet ubierał się w łachy tej baby itp.! dobrze , że pies do tak złych ludzi nie wróci , takie paskudne jednostki nie powinny mieć nigdy żadnego zwierzaka , takich ludzi powinno się zaczipować z informacją , że tacy nie mogą nigdy mieć psa ! mam trzy suczki więc nie mogę wziąć następnego ale widać , jakie okrucieństwo cechuje tych ludzi , bo tak okrutni są tylko ludzie , nie wszyscy ale tylko ludzie , zwierzę nigdy !

#34 ~dude~

~dude~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 15:49

Mentalność wsioka, co to żywe stworzenie traktuje jak przedmiot. Takich prostaków, co krzywdzą innych (w tym zwierzęta) powinno się karać chłostą, a nie jakąś fikcją, jak wyroki w zawieszeniu bądź grzywny. 

#35 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 16:17

Wolę, aby ten "kundel" miał więcej praw niż banda pedofilii, gwałcicieli, morderców, czy innych popaprańców krzywdzących niewinnych ludzi i żyjących z uśmiechem na ustach na koszt podatnika w ośrodkach wczasowych zwanych zakładami karnymi. Dlaczego przyczepiasz się do psa, a nie buntujesz się z powodu, że takie gnidy żyją między innymi z Twoich pieniędzy? Dlaczego nie zażądasz, aby ich uśpiono? Bo to ludzie? Ten pies jest bardziej ludzki niż darmozjady zamknięte w zakładach karnych. 

#36 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 16:31

Kiedy czytam takie teksty, to żal mi się robi ale przede wszystkim tego psiaka. Biedny, trafił do niewłaściwego domu, w którym zabrakło dla niego miłości.Kiedy Ci Państwo "właściciele" psiaka, byliby kiedyś w potrzebie, wypadek lub inna tragedia...........niech się tak zadzieje, że i im odmówi się pomocy i powie " już ich nie chcemy".Gardzę takim ludźmi.!

#37 ~i tyle~

~i tyle~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 16:35

przeraza mnie ze jest wsrod nas jeszcze kupa ludzi, jak pierwszy  anonim ABC. Z wlasnego doswiadczenia zauwazylem zaleznosc miedzy pochodzeniem czlowieka ze wsi a jego podejsciem do zwierzat. Nie znam osoby ktora spedzila przynajmniej wczesne lata swojego zycia na wsi, i nie miala do psa przedmiotowego podejscia. Najlepiej trzymac w boksie, zima lato, shit egal. Jak mam zly dzien to sie na nim tez wyzyje.

Tak wiec drodzy wiesniacy i pseudo mieszczuchy, czasy sie zmieniaja, nikt nie kaze wam sie litowac nad szczurem. Ale jak macie takie podejscie do zwierzat to nawet jak dziecko was blaga, nie kupujcie zwierzat, dla dobra wszystkich. I nie piszcie swoich zlotych mysli, jak ten deb*** z pierwszego komentarza. Poklasku tu nie zyskacie.

w 10ke stary. wiochmani to kaci zwierzat. dla nich jesli cos zyje a nie nadaje sie do zjedzenia to 5te kolo u wozu

#38 ~mala~

~mala~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 16:39

Gdyby nie to że mam już 3 psy to bym go wzięła.Co nie którzy nie powinni mieć zwierząt.

#39 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7237 postów

Napisano 01 marzec 2014 - 17:02

On jest Twoim przyjacielem, Twoim partnerem, Twoim obrońcą, Twoim psem. Ty jesteś Jego życiem, Jego miłością, Jego panem. On będzie Twój, wierny i posłuszny do ostatniego bicia Jego serca. Ty jesteś Mu winien zasłużyć na takie oddanie.

Hugo, pies jakich wiele, z psimi marzeniami o własnym skrawku ziemi i człowieku, który go pokocha. Schronisko było jego światem - adoptowali go kolejni właściciele, ale zawsze go oddawali. Gdzieś po drodze pogubił się - wszak nie można tak bawić się psimi uczuciami. Hugo stał się agresywny, kolejni opiekunowie rezygnowali. Zapadł wyrok, który bezlitośnie rozliczył go z ostatnich psich dni. Eutanazja. Bez prawa weta.

Jedyną szansą dla Hugo i jemu podobnych jest bardzo drogie szkolenie behawiorystyczne. Łączna wartość każdego, wielomiesięcznego szkolenia może sięgnąć paru tysięcy złotych. Fundacja chce pomóc Hugo i spełnić marzenia o pieskim raju u boku człowieka, do ostatniego tchnienia, a do tego potrzebne są pieniądze.

Zależy nam, aby i Hugo otrzymał swoją szanę i dożył kresu jesieni życia.

Można wesprzeć nasze działania dokonując wpłaty na konto 15 1020 5226 0000 6002 0220 0350.

Można również wysłać karmę, miski, zabawki, posłania, przekazać wiadomość dalej.

Można wspierać w dowolny sposób - Sahibowi, Hugo i im podobnym potrzeba teraz wszystkiego.

Wnioskując z nru konta to fundacja Centaurus. Skoro możesz Ty, mogę i ja:

Proszę o 1% podatku na rzecz:

STOWARZYSZENIE RANNYCH I POSZKODOWANYCH W MISJACH POZA GRANICAMI KRAJU      KRS: 0000304771

Dziękuję w imieniu weteranów, którzy "część siebie" - dosłownie! - zostawili w jakimś zapomnianym przez Boga i Diabła zakątku globu.

Niestety, nie potrafię napisać równie łzawych,ckliwych głupawych uzasadnień, dlaczego te pieniądze są ludziom potrzebne.

Ale z tego postu wynika coś ważnego - skoro pies może zgłupieć od ciągłego przechodzenia z rąk do rąk, to człowiek chyba też, zwłaszcza mały. A jest to częstym udziałem dzieci, które powstały wskutek gwałtu, często zbiorowego. Kiedy taki, jako dorosły zacznie brać rewanż, społeczeństwo ma dla niego więzienie albo KS. Świat chyba stanął n głowie - zwierzę się leczy, człowieka zaś trasuje a jak nie chce się poddać - eliminuje.

Z zamieszczonych postów wynika różnica pomiędzy mieszczuchem a wieśniakiem. Wieśniak zwierzę traktuje normalnie- jak siebie. Mieszczuchowi zwierzę zastąpiło człowieka.

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 01 marzec 2014 - 17:04

#40 ~DKozak~

~DKozak~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2014 - 17:28

Wnioskując z nru konta to fundacja Centaurus. Skoro możesz Ty, mogę i ja:

Proszę o 1% podatku na rzecz:

STOWARZYSZENIE RANNYCH I POSZKODOWANYCH W MISJACH POZA GRANICAMI KRAJU      KRS: 0000304771

Dziękuję w imieniu weteranów, którzy "część siebie" - dosłownie! - zostawili w jakimś zapomnianym przez Boga i Diabła zakątku globu.

Niestety, nie potrafię napisać równie łzawych,ckliwych głupawych uzasadnień, dlaczego te pieniądze są ludziom potrzebne.

Ale z tego postu wynika coś ważnego - skoro pies może zgłupieć od ciągłego przechodzenia z rąk do rąk, to człowiek chyba też, zwłaszcza mały. A jest to częstym udziałem dzieci, które powstały wskutek gwałtu, często zbiorowego. Kiedy taki, jako dorosły zacznie brać rewanż, społeczeństwo ma dla niego więzienie albo KS. Świat chyba stanął n głowie - zwierzę się leczy, człowieka zaś trasuje a jak nie chce się poddać - eliminuje.

Z zamieszczonych postów wynika różnica pomiędzy mieszczuchem a wieśniakiem. Wieśniak zwierzę traktuje normalnie- jak siebie. Mieszczuchowi zwierzę zastąpiło człowieka.

wolnego inteligenciku, dla mnie on tam swoich czesci nie zostawil. Jak sie nabral na glupoty sprzedawane przez politykow i latwa (choc niebezpieczna) kase to jego problem. Nie zrozum mnie zle, wspolczuje mu, co nie zmienia faktu ze kazdy dorosly czlowiek ponosi odpowiedzialnosc za samego siebie.

Porownywanie weterana do skatowanego psa to w zasadzie zalozenie, ze ktos jest pozbawiony wlasnej woli i osobowej integralonsci. A to (ostatni raz jak sprawdzalem) tyczy sie dzieci i zwierzat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych