Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciek83

Maciek83

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 28 październik 2010 - 09:13

100% racji,dosyć wciskania nam tej katolickiej ciemnoty i zabobonów,straszenia wyrzuceniem z kościoła. Ksiądz jest ostatnią osobą która z czegokolwiek może mnie wyrzucić,sami sra** w swoje gniazdo.Ciemnoty jest coraz mniej jeśli tak większość ludzi wyrzucą to kto będzie te firmę utrzymywał?? A dla człowieka normalnego i w miarę wykształconego taka kara jak oni nas straszą jest śmieszna i większośc obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg

#2 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 09:48

Kościół to zła instytucja, ale żebyśmy się jutro nie obudzili w mieście zabudowanym meczetami...

#3 ~14BelialJ~

~14BelialJ~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 09:57

Jestem osobą niewierzącą, ale to co wyprawia całe PO,palikot,komoruski i cała reszta tych zdrajców i sprzedawczyków przechodzi ludzkie pojęcie, to się robi tragiczne, zarzynają Polskę, wprowadzą nas w biedę i zadłużenie na dziesięciolecia.
Tuba propagandowa PO, czyli TVN i Gazeta Wyborcza odwaliła kawał niesamowitej propagandy medialnej, ludzie będą żyć w nędzy i dalej oklaskiwać i ufać tej POlszewickiej hołocie!!
Gdzie wy ludzie rozum macie??

#4 Maciek83

Maciek83

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 28 październik 2010 - 10:20

Jestem osobą niewierzącą, ale to co wyprawia całe PO,palikot,komoruski i cała reszta tych zdrajców i sprzedawczyków przechodzi ludzkie pojęcie, to się robi tragiczne, zarzynają Polskę, wprowadzą nas w biedę i zadłużenie na dziesięciolecia.
Tuba propagandowa PO, czyli TVN i Gazeta Wyborcza odwaliła kawał niesamowitej propagandy medialnej, ludzie będą żyć w nędzy i dalej oklaskiwać i ufać tej POlszewickiej hołocie!!
Gdzie wy ludzie rozum macie??

To jaka jest twoja propozycja?? Bo jak dla mnie nie ma obecnie partii która oprócz złodziejstwa robiłaby coś dla kraju a Palikot jako jedyny gada w miarę do rzeczy i przynajmniej póki co sam sie finansuje. A najbardziej podoba mi sie że jako jedyny próbuje coś zrobić z ą czarną mafią. PiS jest zmoheryzowany i zdewociały a prezes niedługo ogłosi że jezus to jego brat dlatego wiadome że ta partia nic nie zrobi z tym problemem, PO boi sie ujadania prezesa i katoli dlatego woli sie nie wychylać, reszta zbyt mało znaczy

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 11:13

Kościół to zła instytucja, ale żebyśmy się jutro nie obudzili w mieście zabudowanym meczetami...

Kościół to sprawa moralna dzięki któremu tej kraj nazywa się Polska,możesz ją opuścić i przenieść się do innego kraju nikt ci nie broni,że tak się boisz kościoła,ja żyłem w Polsce i przeżyłem gdy głównym kościołem był ,kościół z pod znaku sierpa i młota,wiara marksistowsko-leninowska,mieli ramię zbrojne UB,SERWOWALI KOLEGIA PAŁOWANIE I WIĘZIENIA NIE MÓWIĄC O MORDERSTWACH gdy utrwalali tą religię szczególnie w okresie po wojennym ,aż pod moment sztandar wyprowadzić i przeżyłem,tak że nie straż nikogo bo się strachu prawdziwy polak nie boi ,palikota atrybutem jest penis sztuczny i biega z nim po mediach skoro znajdzie takich samych zwolenników to biegajcie razem ,mi to nie przeszkadza,ciekaw jestem tylko i aż tylko życiorysu palikota cóż to za rodzina go spłodziła i tak go nazwała?

#6 Maciek83

Maciek83

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 28 październik 2010 - 11:23

Kościół to sprawa moralna dzięki któremu tej kraj nazywa się Polska,możesz ją opuścić i przenieść się do innego kraju nikt ci nie broni,że tak się boisz kościoła,ja żyłem w Polsce i przeżyłem gdy głównym kościołem był ,kościół z pod znaku sierpa i młota,wiara marksistowsko-leninowska,mieli ramię zbrojne UB,SERWOWALI KOLEGIA PAŁOWANIE I WIĘZIENIA NIE MÓWIĄC O MORDERSTWACH gdy utrwalali tą religię szczególnie w okresie po wojennym ,aż pod moment sztandar wyprowadzić i przeżyłem,tak że nie straż nikogo bo się strachu prawdziwy polak nie boi ,palikota atrybutem jest penis sztuczny i biega z nim po mediach skoro znajdzie takich samych zwolenników to biegajcie razem ,mi to nie przeszkadza,ciekaw jestem tylko i aż tylko życiorysu palikota cóż to za rodzina go spłodziła i tak go nazwała?

Kto tu kogo straszy?? Czarni normalnych obywateli próbują straszyć i szantażować.Palikot biega z tym penisem a ściślej mówiąc raz sie pokazał ale do zakutych umysłów co niektórych aluzja nie dotarła, a księża co robią to wszyscy też dobrze wiedzą i to na okrągło.A opozycja,niby taka święta a niszczy Polske i kradnie na potęgę jak reszta,to właśnie takie zakłamane dziadostwo jest najgorsze

#7 ~Góral~

~Góral~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 15:20

Hehe, widziałem ich, zebrała się garstka krzykaczy i chodzą teraz po starym mieście i machają dwoma czy trzema transparentami, a jeden gostek coś krzyczy przez megafon.

#8 ~Zachpom~

~Zachpom~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 15:46

Palikot zapowiadał tłumy, pojawiła się garstka ludzi. Tymczasem tłumy zebrały się w Łodzi na pogrzebie członka PiSu. Myślę, że Palikot to taki kolejny pajac po Kononowiczu, Lepperze i innych, który pokrzyczy pokrzyczy i pójdzie w niepamięć. Szkoda tylko, że ma media po swojej stronie, a mydia mydlą ludziom oczy.

#9 ~RPP~

~RPP~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 17:08

Hehe, widziałem ich, zebrała się garstka krzykaczy i chodzą teraz po starym mieście i machają dwoma czy trzema transparentami, a jeden gostek coś krzyczy przez megafon.

1. Krzyczał jeden przez megafon "politycy nie lękajcie się" a nie krzykacze. Twoja wypowiedz to wypowiedz typowego ignoranta .....nawet nie wiesza co ci ludzie mówili a piszesz farmazony.
2. Fakt garstka około 30-40 osób- sam pojawiłem się o 16:05. Nikt im nie zapłacił, wydali swoje pieniądze więc nie widzę w tym nic zdrożnego.
3. Żałuje ze zrobili to o 15:30 a nie o 16:30 .. Wiele osób pracuje do 16 tej.
4. Stali po drugiej strony ulicy bo nasz wspaniały i miłościwy kosciół katolicki zakazał im podchodzenia bliżej do katedry. Dziwne bo KK nie płaci podatków od nieruchomości więc jakim prawem jest to ich ???

Nie zauważyłem języka nienawiści jak u Jarosława któremu kapie to wręcz w wypowiedziach z pewnej części ciała.

#10 ~RPP~

~RPP~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 17:14

Palikot zapowiadał tłumy, pojawiła się garstka ludzi. Tymczasem tłumy zebrały się w Łodzi na pogrzebie członka PiSu. Myślę, że Palikot to taki kolejny pajac po Kononowiczu, Lepperze i innych, który pokrzyczy pokrzyczy i pójdzie w niepamięć. Szkoda tylko, że ma media po swojej stronie, a mydia mydlą ludziom oczy.

Niestety muszę zniżyć się do twojego poziomu za co przepraszam czytających.
Zacznę twoim językiem prymitywie...Pajacem jesteś TY.

Napisz co twój pis w tym Szczecinie zrobił? Co zrobił jątrzyciel Brudziński ?
jak wyglądają struktury i walka o miejsce na listach wyborczych w szczecińskim PIS...
Co zrobili w sprawie stoczni ???

JA MOGĘ CI ODPOWIEDZIEĆ NIC...bo Jaruś ze Zbysiem niszczyli Leppera i Giertycha .....

jest mi przykro ze został zamordowany człowiek, ale możesz tylko dziękować właśnie takim
.ównoplotom jak Kaczyński, Brudziński i wielu innych z PIS

#11 ~ejtam , ajtam~

~ejtam , ajtam~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 18:01

Przecież nikt nie chce niszczyć kościoła. Są od leczenia dusz i zdobywaniu/przekonywaniu do siebie wiernych a nie być politykami. Jesteśmy Państwem świeckim i o tym mówi jasno konstytucja.

Należy respektować konstytucje a nie prawo kościelne i jakieś farmazony "wygłodzonych i chudych" biskupów.

Każde dziecko to dar dla POLSKI, będzie później płacił na nasze renty i niestety renty wyszkolonej armii klechów. A kto za nich płaci składki ? Podatnicy i to mi nie pasuje.
A chyba wiesz o tym jaki mamy "wyż demograficzny" .....ujemny , starzejemy się jako społeczeństwo.

#12 ~Góral~

~Góral~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 21:18

Każde dziecko to dar dla POLSKI, będzie później płacił na nasze renty i niestety renty wyszkolonej armii klechów. A kto za nich płaci składki ? Podatnicy i to mi nie pasuje.
A chyba wiesz o tym jaki mamy "wyż demograficzny" .....ujemny , starzejemy się jako społeczeństwo.

Ale masz teorię... To skoro receptą na niż demograficzny ma byc in vitro, to załóżmy całą fabrykę ludzi!

Nie rozumiesz, o czym mówi Kościół: z jednej strony zabijamy dzieci nienarodzone przez aborcję, a z drugiej chcemy produkowac życie??

#13 ~Góral~

~Góral~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 21:22

1. Krzyczał jeden przez megafon "politycy nie lękajcie się" a nie krzykacze. Twoja wypowiedz to wypowiedz typowego ignoranta .....nawet nie wiesza co ci ludzie mówili a piszesz farmazony.
2. Fakt garstka około 30-40 osób- sam pojawiłem się o 16:05. Nikt im nie zapłacił, wydali swoje pieniądze więc nie widzę w tym nic zdrożnego.
3. Żałuje ze zrobili to o 15:30 a nie o 16:30 .. Wiele osób pracuje do 16 tej.
4. Stali po drugiej strony ulicy bo nasz wspaniały i miłościwy kosciół katolicki zakazał im podchodzenia bliżej do katedry. Dziwne bo KK nie płaci podatków od nieruchomości więc jakim prawem jest to ich ???

Nie zauważyłem języka nienawiści jak u Jarosława któremu kapie to wręcz w wypowiedziach z pewnej części ciała.

Spoko, nic mi do tego, że się zgromadziliście i tylko jeden z Was coś krzyczał i nikt Wam za to nie zapłacił. Chodziło mi o to, że tvn i inni zrobili z tego waszego zgromadzenia informację dnia, tymczasem była to grupka ludzi, jaka codziennie staje o 8.55 przed ciuchbudą.

#14 ~gino~

~gino~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 22:39

Cały czas zastanawiam się co my robimy... Pamiętam jak w szkole dzieciaki wyzywały się: jesteś zrobiony z probówki. Podkreślam "wyzywały się", bo był to zwrot obraźliwy. Zastanawiam się, jak to będzie kiedy pojawia się takie dzieci właśnie - z probówki. Jaki będzie ich los, jak będize wyglądało ich życie. Osobiście nie chicąłbym, żeby ktoś do mnie wołał: ej ty, z probówki. Myślimy o tych, którzy nie mogą mieć dzieci, a nie myslimy o tych, którzy wyprodukowani przez metodę in vitro będą mieli trudne życie. A jaka jest przyszłość takiego "życia", czyli zdrowie, ile będzie żył. Czy nie stawiamy wszystkiego do góry nogami? Czy warto płacić tak wysoką cenę? A dzieci w domu dziecka? Wydaje mi się, że temat jest szeroki, a wielu zawężyło go do kilku sloganów...
Nawiązując do akcji przy katedrze... Żenada! Na mnie nie zrobiło to wrażenia. Stanął jeden jakiś typ i krzyczał coś przez megafon. Nie miał nic konkretnego do powiedzenia. Pewnie sam nie wiedział co mówić. Kompromitacja dla tych, któzy stali z tymi transparentami.
Polska nigdy nie była państwem religijnym. Jeśli ktoś uważa, że PL jest państwem religijnym/ kościelnym to tak na prawdę nie wie o czym mówi. Dlatego warto lepiej najpierw postudiować dany temat, a potem dopiero się wypowiadać.
A Biskupi nic nowego nie mówią. Strzegą nauki BOGA, i są JEGO głosem w świecie.
Na koniec warto zestawić dwa obrazy: 2-8.04.2005 i ostatnie 3m-ce 2010. Kiedy umierał Jan Paweł II nagle wszyscy byli tacy wierzący. A kim był JP2? Był najpierw człowiekiem -> chrześcijaninem -> katolikiem -> ksiedzem katolickim -> bikupem Krakowa potem Rzymu. Większość mówiła, że go słuchali, szanowali, że był ważny, że liczyli się z jego głosem. On mówił dokładnie to samo co dzisiaj mówią biskupi. Jeszcze mocniej nawet. Dlatego wydaje mi się, że SCHIZOFREMIA to nasza nowa narodowa choroba. Bo teraz nagle nic nam nie odpowiada.
Najważniejsze, że BÓG jest cierpliwy:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych