Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:43

Sławek GO HOME!!! Piotrk gratulucje - pokazałeś Sławkowi, że partyjniactwo i cwaniactwo nie popłaca

#2 ~marija magdalena~

~marija magdalena~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:44

Good job Krzystek! :)

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:48

Gratuluje! Oby nie zawiódł Pan nadziei szczecinian... Mam nadzieję, że wie Pan w co się wpakował... Bo jeśli nie uda się Panu teraz przez 4 lata stworzyć przyjaznego miasta pod względem ilości miejsc pracy, placów do zabaw, wypoczynku, nie zwiększy Pan ilości imprez itp. itd to ludzie Pana na gnoju dosłownie wywiozą... Niestety, niezadowolenie z tego, jak wygląda sytuacja w mieście dalej jest znaczne... Liczymy, że stworzy nam Pan miejsce dobre do życia i rozwoju... I nikt nie będzie chciał już stąd wyjeżdżać.

#4 ~szczecinmojemisto~

~szczecinmojemisto~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:58

Te wybory przegrała Pogoń - a właściwie jej właściciele i stowarzyszenie kibiców i fajnie ze tak sie stało - Bo tam tez potrzebne są radykalne zmiany, a jak by wygrał pan Litwinski to pewnie kasa by kasa podatników Szczecina by płynęła, a tak jest szansa ze nie będziemy utrzymywać grajków zarabiających po 20 tys na miesiąc

#5 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 00:11

Wraz z moją żoną i Thorgalem gratulujemy Ci Piotrze zwycięstwa! Pokładamy nadzieję, że dalej będziesz podążał drogą umocnienia Szczecina na mapie Polski, bo póki co to o sondażach ze Szczecina nawet w mediach ani słychu ani widu.. Miasto widmo! Zmień TO!

#6 ~Donek T.~

~Donek T.~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 00:15

PO-artia otworzy paaaaszczę pełną pijawek in minus i go poooooooooooożżżrreeeeeeee... Piotrek bądź jak PITT BULL, walcz do końca następnej kadencji!!!

#7 ~Z Koszalina~

~Z Koszalina~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 07:38

Gratulacje dla Krzystka, w tej sytuacji będzie się Koszalinowi łatwiej walczyło o pieniądze :)

#8 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:10

słuszna uwaga co do tej Pogoni ;) i myślę, że ludzie zaczęli wreszcie myśleć, że potrzebujemy nowych boisk dla dzieci (np. orliki) i pieniędzi na kształcenie w zakresie sportu i rozwijania kultury fizycznej (a więc także i zdrowia) mieszkańców Szczecina a nie wpompowywanie kasy w grajków (którzy nota bene nawet dorobili się ciekawych aplikacji na facebook-u, jak np. Piotrek P., który woli chodzić na imprezy niż na treningi). I ja jako mieszkaniec i podatnik mam do tego dopłacać? Ja rozumiem, że piłkarze to generalnie "najgrzeczniejsi chłopcy nie są" (duża część kibiców z resztą też ;) ). Ale jak ja mam ze swoich pieniędzy (ciężkiego harachu z podatków) dopłacać do ich imprez to mnie krew zalewa. Jak prywatny właściciel chcę płacić (bo mu się to opłaca lub ma takie hobby) to jego sprawa, ale dopłacanie z publicznych pieniędzy do imprezowania piłkarzy to już za dużo!

#9 ~polino~

~polino~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:14

mam nadzieje ze porozumie sie z PO. wystarczy dac jednego wiceprezydenta (np. Jerzemu Sience - najlepszy wynik do rady w wyborach) i środki unijne płyną do szczecina :)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:06

Nitras to TWOJA porażka!!! Jeżeli masz honor (w co wątpie) to zrezygnuj z szefowania szczecinskiej PO. P.S Zabierz tez z tad Marcinkiewicza bo jest rowniez beznadziejny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych