Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mimi~

~Mimi~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 02:02

gratuluję:)

Panie Piotrze, niech Pan pokaże na co Szczecin stać. Po 4 latach już widać zmiany, kolejne 4lata muszą być przełomem;)

Powodzenia!

#2 ~Nowya~

~Nowya~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 02:06

Żal ludzie... kolejne 4 lata w d***

#3 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 03:58

Bedzie prezydent a nie chłopiec na posyłki nitrasa i spółki.Działac dalej panie Krzystek,niech te miasto wychodzi powoli z tego marazmu! Potrzeba nam działania a nie polityki

#4 ~Szczecinianka~

~Szczecinianka~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 06:02

Gratulujemy Panie Prezydencie i czekamy na dalsze zmiany w Naszym Mieście :) :rolleyes:

#5 ~doktor no.~

~doktor no.~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 07:06

Szczecin najlepiej jakby w ogóle nie miał prezydenta. Litwińskiego nie kojarzę, a jak widzę obecną mordę przy władzy to mnie szlag trafia :/

#6 art-b

art-b

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1535 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 07:10

Bedzie prezydent a nie chłopiec na posyłki nitrasa i spółki.Działac dalej panie Krzystek,niech te miasto wychodzi powoli z tego marazmu! Potrzeba nam działania a nie polityki

no to strzeliłeś sobie w kolano kolego."niech te miasto wychodzi powoli z tego marazmu!".
Przecież przez 4 lata to właśnie Krzystek rządził miastem i rozdawał majątek kościołowi i to on odpowiedzialny jest za ten marazm.Co prawda jestem ze Stargardu gdzie wdać postęp ale w Szczecinie czasami bywam i nie widzę faktycznie żadnych inwestycji poza nowymi hipermarketami.

#7 ~hu.........jeeeee~

~hu.........jeeeee~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 07:29

bardzo dobrze moze nie jesat idealnym prezydentem ale na tle tych oszolomow wijas litwinski witt zaremba to jesyny najlepszy wybor i ciesze sie ze wygral!!! chociaz teraz pewnie beda zatargi w sejmiku bo wiekszosc maja POpeliniarze zlodzieje cymbały tuska tym sie trzeba przejmowac...to POpeliniarze beda rzadzic a nie prezydent

#8 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 07:47

no i dobrze się stało :):):) Ja niestety nie głosowałem bo pociąg, którym jechałem z Poznania (byłem na studiach podyplomowych) miał opóźnienie takie, że na wybory już nie zdążyłem :( Krzystek idealny nie jest, ale jest najlepszy z tych wszystkich kandydatów, co startowali :) Teraz trzeba się ostro zabrać do pracy :] Czekamy na powyborcze spotkanie prezydenta z mieszkańcami Szczecina :):):) Niech nas słuchają (radni, prezydent) nie tylko co 4 lata ale także codziennie.

#9 ~Wyborca PO~

~Wyborca PO~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:04

Gratulacje dla p. Piotra Krzystka. Jestem bardzo zadowolony, że szczecinianie docenili człowieka kompetentnego i nie dali sobie zamydlić oczu podczas kampanii wyborczej.

#10 ~Jasio~

~Jasio~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:16

No to PO zwiera szeregi, aby mając większość w radzie miasta podstawić Krzystkowi nogę, nie dać rządzić, nie pozwolić na sukcesy. Już Nitras i reszta o to zadba.
A Szczecin i jego mieszkańcy? A co to ich obchodzi. Liczy się partia!

#11 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:20

Ile ja bym dał żeby zobaczyć minę Nitrasa i Litwińskiego zaraz po ogłoszeniu wyników... :D

#12 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:22

Pewnie znowu największym osiągnięciem w tej kampanii będzie organizacja "tol szip rejses" hahahaha Powodzenia z takim prezydentem

#13 ~kolin~

~kolin~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:47

mam nadzieje ze porozumie sie z PO. wystarczy dac jednego wiceprezydenta (np. Jerzemu Sience - najlepszy wynik do rady w wyborach) i środki unijne płyną do szczecina

#14 Zolo

Zolo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:50

I dobrze się stało - lepiej kontynuować i dopracowywać coś, co już się zaczęło i powoli zaczyna wychodzić, niźli ryzykować i stawiać na coś nowego i nieznanego (bo kim jest "Poseł Litwiński"?).
Wierzę, że tylko stabilność i długi okres władzy jednego człowieka (ew. ludzi mających identyczne plany) może zdziałać coś, co będzie chwalone.
Staram się być optymistą, stąd sam kolejny raz dałem zaufanie Panu Krzystkowi, ponieważ jest dobrym prezydentem (choć nie idealnym - ale któż z Nas taki jest...???).

Gratuluję i czekam na recenzję za 4 lata...

#15 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 08:57

Pewnie znowu największym osiągnięciem w tej kampanii będzie organizacja "tol szip rejses" hahahaha Powodzenia z takim prezydentem

Ciekawe czy Ty sie pojawiles na wyborach... mam wrazenie ze najwieksi krzykacze to ci ktorzy w ogole nie uczestnicza w wyborach, a potem jeden ma pretensje z drugim... Ale coz zawsze mozna pozostac malkontentem, wlasnie przez takich ludzi "nic" sie w Szczecinie nie dzieje... wiadomo, ze z pustego i Salomon nie naleje, ja glosowalam na Krzystka, poniewaz za jego kadencji najwiecej sie dzialo, poza tym Drodzy Panstwo nie zapominajmy, ze mamy taka "instytucje" jak Rada Miasta. A żeby zobaczyc jak Szczecin sie zmienil wystarczy wyjsc z domu... Owszem, zmiany w Szczecinie nie ida jedynie za sprawa Krzystka, ale facet mial 4 lata zeby nauczyc sie rzadzic - wezmy przyklad z Poznania, Grobelny nie raz oberwal za sprzedanie Browaru Kulczykom "za grosze" - tylko, ze oni stworzyli jedno z najbardziej rozpoznawalnych i reprezentacyjnych miejsc w Poznaniu... A do tych co krzycza ze tu tylko markety powstaja, coz... W obecnych czasach glownie PKP wytwarzaja szeroko pojete "Usługi"... Trudno, zeby u nas powstala jakas fabryka, jezeli produkowany w niej towar bedzie znacznie drozszy jak ten sprowadzony z Chin... Niestety, co jest cecha chyba typowa dla Polakow, kazdy u nas zna sie na wszystkim, i najwiecej krzyczy ten co nie ma pojeciu o ekonomii, rzadzeniu etc... Grobelny zostal wybrany 4 raz z rzedu na prezydenta Poznania, nie dlatego, ze urodzil sie z umiejetnosciami rzadzenia i podejmowania waznych i dobrych decyzji tylko dlatego, ze zdarzyl sie tego nauczyc przez taki czas. Wracajac do p. Krzystka podoba mi sie w nim jeszcze to ze jest poki co bezpartyjny... Osobiscie mam dosc rzadow PO (chodz jeszcze rok temu bym na nich glosowala)

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:04

Nitras to TWOJA porażka!!! Jeżeli masz honor (w co wątpie) to zrezygnuj z szefowania szczecinskiej PO. P.S Zabierz tez z tad Marcinkiewicza bo jest rowniez beznadziejny

#17 ~jacf1977~

~jacf1977~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:08

Nie przepadam za obecnym prezydentem , ale jest lepiej dla nas Szczecinian że to on ponownie piastuje ten urząd. Dajmy mu szanse realizacji jego zamierzeń. Może coś z tego wyniknie. A poza tym Pan Krzystek niema zamiaru budować blaszanego getta tak jak inny kandydat. Dość polityki partyjnej w naszym mieście. Niech miastem rządzą sprawni fachowcy , a nie partyjniactwo od lewa do prawa :D

#18 ~SILIKON~

~SILIKON~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:10

Cieszę się że Piotrek utarł nosa szarańczy z PO. Mam nadzieję że mądrze wykorzysta okres prezydentury, i udowodni że jest właściwą osobą na tym stanoiwisku. A co do obiecanek Platformy to wierzę że obiecywali świadomie i teraz pomogą w realizacji tych celów. Zobaczymy?

#19 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:15

Litwiński był bardzo miernym kandydatem, takim, jakim jest posłem. Dobry wybór.

#20 ~dec~

~dec~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:42

Tak się zastanawiam. Każdy pisze, że to dobry wybór, tylko z drugiej strony konkurencji to nie było wcale. No ale pozostaje mieć tylko nadzieję, że ta kadencja będzie lepsza. I fajnie by było jakby prezydent pozostal dalej bezpartyjny.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych