Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Joachim~

~Joachim~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:43

Litwiński i reszta teoretyków teraz komisyjnie oddadzą przed Urzędem Miejskim pieniądze za beznadziejną działalność uwieńczoną porażką wyborczą. Piotrek bądź jak rekin tańczący wśród niszczycielskiego planktonu z PO!!!

#22 artur102

artur102

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 140 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 09:55

moje gratulacje tylko niech pan nie wstępuje więcej do PO wybraliśmy pana jako bezpartyjnego ,pozdrawiam!!!

#23 ~Ojciec~

~Ojciec~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:04

No to w kuri zapanowała euforia (TERAZ TO MY DOPIERO MOŻEMY)Tyle szpitali ,szkół,domów dziecka,terenów do wzięcia
Pewnie panowie w sukienkach świętowali całą noc.Mieszkamy w najbogatszym mieście w Polsce piekne ulice mieszkańcy
mieszkają w pięknych budynkach ostatnio remontowanych za Niemców nie dotyczy majątku kościoła .
Pierwszą decyzją powinna być budowa figury Jezusa na Bramie Portowej co najmiej wysokości 100 metrów,niech chołota wie jak u nas bogato każda ulica w mieście powinna nosić imie świętego a na każdym rogu klęcznik a my do roboty na kościelnym za michę zupy.

#24 ~dec~

~dec~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:07

No to w kuri zapanowała euforia (TERAZ TO MY DOPIERO MOŻEMY)Tyle szpitali ,szkół,domów dziecka,terenów do wzięcia
Pewnie panowie w sukienkach świętowali całą noc.Mieszkamy w najbogatszym mieście w Polsce piekne ulice mieszkańcy
mieszkają w pięknych budynkach ostatnio remontowanych za Niemców nie dotyczy majątku kościoła .
Pierwszą decyzją powinna być budowa figury Jezusa na Bramie Portowej co najmiej wysokości 100 metrów,niech chołota wie jak u nas bogato każda ulica w mieście powinna nosić imie świętego a na każdym rogu klęcznik a my do roboty na kościelnym za michę zupy.

No tak, lepiej mieć drugą Irlandię. ;)

#25 Zolo

Zolo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:10

Ojcze..chyba coś Ci się pomyliło...;)
Kler mam gdzieś, kościoły traktuję jako dobra kultury, a i tak na Piotra głosowałem, więc nie rozumiem po co hasła z tym wspieraniem "purpuratów"..

#26 ~rozsadek~

~rozsadek~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:14

gratuluję:)

Panie Piotrze, niech Pan pokaże na co Szczecin stać. Po 4 latach już widać zmiany, kolejne 4lata muszą być przełomem;)

Powodzenia!

Jesli naprawde zalezy mu na szczecinie to mam nadzieje ze porozumie sie z PO. wystarczy dac jednego wiceprezydenta (np. Jerzemu Sience - najlepszy wynik do rady w wyborach) i ma pewna wiekszosc do konca kadencji a środki unijne płyną do szczecina :)

#27 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:18

Nie jestem zwolennikiem Krzystka ale też nie Liwińskiego.Ale tym razem mieszkańcy Szczecina wykazali się mądrością.Nie zagłosowali tak jak om nakazywała jedyna i "najmądrzejsza" partia PO lecz wg własnego rozumowania. To dowód myślenia bo ludzie nie dali się zwieść ani Tuskowi,ani Gawłowskiemu, ani reszcie hordy ministerialno-partyjnej licznie przyjeżdżającej na koszt podatnika do Szczecina żeby agitować za PO. Ta partia stara się cały naród wrzócić do jednego worka i tak nim manipulować jak jej pasuje.Teraz Krzystek powinien dalej ich olać dla dobra Szczecina.

#28 ~Szczeciniak~

~Szczeciniak~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:24

Przykro mi było gdy podpisywałem listę to z mojego osiedla a dokładnie z mojego bloku,(mieszka w nim dosyć dużo wyborców)które jest oddalone o niecałe 200 m od punktu wyborczego o godzinie 10 byłem tylko ja z rodziną. A tak nawiasem chciałbym zobaczyć minę tego pitusia co kilka dni temu pisał o kiku punktach procentowych przewagi Krzystka. Nawet strachy ministrunia nie pomogły p osłowi

#29 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:26

No i gratulacje!!! Oby tylko ponownie nie kumał się z platformiarzami. Zresztą ten beton partyjny i tak będzie mu utrudniał pracę... Ale lepszy on niż Litwiński i wszechwładza PO.

#30 ~Ojciec~

~Ojciec~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:36

Nie Irlandie tylko normalne miasto rządzone przez mądrych ludzi pracujących dla mieszkańców a nie dla interesów
partyjnych wyznaniowych czy koryta.Zasoby miasta sie walą to co nowe to budowane za prywatny kapitał miasto nie ma z tym nic wspólnego.Żeby nie Unia to miasta by już nie było.
I żeby nie było wątliwości nie popieram żadnej parti żadnego wyznania popieram moje ukochane miasto Szczecin które
niknie w oczach jak nie będzie pracy nie będzie miasta.A propo Irlandi to rządzi tam ta sama opcja Watykan no to mają dobrobyt i to samo nas niestety czeka.

#31 Zolo

Zolo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 06 grudzień 2010 - 10:42

Nie Irlandie tylko normalne miasto rządzone przez mądrych ludzi pracujących dla mieszkańców a nie dla interesów
partyjnych wyznaniowych czy koryta.Zasoby miasta sie walą to co nowe to budowane za prywatny kapitał miasto nie ma z tym nic wspólnego.Żeby nie Unia to miasta by już nie było.
I żeby nie było wątliwości nie popieram żadnej parti żadnego wyznania popieram moje ukochane miasto Szczecin które
niknie w oczach jak nie będzie pracy nie będzie miasta.A propo Irlandi to rządzi tam ta sama opcja Watykan no to mają dobrobyt i to samo nas niestety czeka.

I ja kocham to miasto, chcę dla niego jak najlepiej i po części się zgadzam... Naprawdę dużo zależy od jego mieszkańców i przestańmy w końcu narzekać...!!!

#32 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:12

Żeby nie Unia to miasta by już nie było.

Właśnie dzięki Unii rozwalono stocznie, która była kiedyś jedną z najlepszych w Europie i dzięki której tysiące Szczecinian i mieszkańców jego okolic miało pracę, ale stanowiła konkurencje dla stoczni niemieckich, francuskich i brytyjskich. A Unia to przecież nic innego jak narzędzie tych państw... my jesteśmy rynkiem zbytu...

#33 ~Wroc~

~Wroc~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:34

Chyba Szczecinianie nie mają za złe, że Pan K. kręcił lody z mieszkaniami.

#34 ~gościnnie w SzczecinieFlic~

~gościnnie w SzczecinieFlic~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 11:55

Kilka danych
Rząd PO
Sejmik PO
Rada miasta PO
Koszalin PO
Kołobrzeg PO
Goleniów Rada PO Burmistrz SLD
Police Rada PO

Pytanie gdzie najpierw pójdą pieniądze?
Koszalin, Kołobrzeg......

Nie bądźmy naiwni bo może oprócz zmian w PO w Szczecinie to reszta będzie trudna do realizacji po w programach Unijnych brakuje kasy ze względu na kryzys, teraz najważniejsze jest Euro 2012 które trzeba też ratować ze względu na dziurę budżetową

Tak czy siak mam nadzieję że się mylę ale.....

#35 ~germo~

~germo~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:38

Właśnie dzięki Unii rozwalono stocznie, która była kiedyś jedną z najlepszych w Europie i dzięki której tysiące Szczecinian i mieszkańców jego okolic miało pracę, ale stanowiła konkurencje dla stoczni niemieckich, francuskich i brytyjskich. A Unia to przecież nic innego jak narzędzie tych państw... my jesteśmy rynkiem zbytu...

W Europie to była najlepsza w 2001r. zanim ją rządy SLD rozmontowały w 2002r. (poczytaj zanim się wypowiesz). W ostatnich latach stocznia utrzymywała się tylko dzięki miliardom złotych płynących z kasy państwowej i unijnej, bo od kiedy została znacjonalizowana przez kolegów Leszka Millera to wiecznie przynosiła straty. Szkoda ludzi tam pracujących, ale to nie wina UE, że stocznia wzięła więcej kasy z budżetu niż była kiedykolwiek warta i wszystko roztrwonili.

#36 ~JCiCS, instagre~

~JCiCS, instagre~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:40

Żal ludzie... kolejne 4 lata w d***

Panie Nowicki!! panjuz kiedys na stronie Pogoń.v.pl pokazal jakim pan jestes durniem i podatnym na manipulacjie kretynkiem. Już z chlasta Pogoń rozwaliliscie teraz popierajac tego figuranta, kundelka na smyczy nitrasa chcieliscie zniszczyc miasto! \ Szczecin powiedzial stanowcze NIE! Niech ta marionetka najpierw nauczy sie jakie sa barwy szczecina, a potem saruje tu chocby na radnego!

#37 ~Mad_max~

~Mad_max~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 12:58

Brawo Panie Piotrze! Gratulacje! W koncu ludzie poszli po rozum do głowy i nie oparli sie presji POpapranców.Nie pomógł ani Tusk,Nitras czy nawet Sikorski ponieważ ludzią nie da sie mydlic oczy duperelami.Litwiński zbombardował miasto bilboardami,nawet chyba na papierze toaletowym był... Niech teraz sobie POpaprańcy przemyśla ze reklama i znane twarze to nie sposób na wygranie, ale czyny i działanie,a widac jakim posłem jest Litwiński to co by było gdyby został prezydentem...marionetką na sznurku PO... Brawo Szczecinianie.

ps. zobaczyc mine Litwinskiego i Nitrasa podczas ogłaszania wyników - BEZCENNE!

#38 ~gryf~

~gryf~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 13:55

JERZY SIEŃKO Z PO NA WICEPREZYDENTA!!! ZDROWY WYBÓR...

Nie sadze żeby się zgodził, on (J. Sienko) jest transplantologiem. Cztery lata nieobecności w tej specjalności to wieki. Albo polityka albo kariera medyczna.

#39 ~Sieńko~

~Sieńko~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 14:02

A macie lepszego kandydata na wiceprezydenta niż Jerzy Sieńko??? Zdobył najwięcej głosów ze wszystkich kandydatów do rady miasta. Umówmy się, że wiceprezydenci pełnią bardzo ważną rolę w mieście. Są odpowiedzialni za konkretne obszary funkcjonowania miasta, m.in. za zdrowie. JERZY SIEŃKO - ZDROWY WYBÓR!!!!

#40 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2010 - 14:06

A Zaremba na wice i do przodu chłopaki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych