Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Pepe~

~Pepe~
 • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 17:02

OOOO tak Rudemu panu z Wąsem i szalikiem Wisły też powinnismy podziękowac i wyprowadzić z miasta tak jak Panu pięknemu Sławkowi z połczyna Zdroju
Proponuje ten link potwierdzający lokalny patriotyzm rudego pana z Wąsem.

http://www.wieczorek...ria/rozne.dhtmlPs.Koleś jest beszczelny wisi nam jeszcze jakies 5 mil zł.

#2 ~kat~

~kat~
 • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 17:19

Wreszcie !!!! Czemu go wcześniej nie wyrzuciliście !!! Niech spada do swojego braciszka w czarnej sukience !!!!

#3 ~zIMNy~

~zIMNy~
 • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 17:44

OOOO tak Rudemu panu z Wąsem i szalikiem Wisły też powinnismy podziękowac i wyprowadzić z miasta tak jak Panu pięknemu Sławkowi z połczyna Zdroju
Proponuje ten link potwierdzający lokalny patriotyzm rudego pana z Wąsem.

http://www.wieczorek.pomorzezachodnie.pl/galeria/rozne.dhtmlPs.Koleś jest beszczelny wisi nam jeszcze jakies 5 mil zł.

Hehehee dobre zdjęcie trzecie od lewej :))

#4 ~Wyborca PO~

~Wyborca PO~
 • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 17:52

Szczecińska PO z Nitrasem na czele jest dla mnie przykładem partyjniactwa w najgorszym tego słowa znaczeniu mimo, że są tam także ludzie porządni i uczciwi zasługujący na szacunek ale niestety to mniejszość. Teraz Nitras skumał się z Wieczorkiem i razem postanowili dzielić ew. łupy. W pewnym sensie rozumiem go bo przegrana Litwińskiego to niechybnie jego koniec w szczecińskiej PO. Tonący brzytwy się chwyta. Cała nadzieja w wyborcach, że nie zgodzą się na to aby Wieczorek miał ponownie coś do powiedzenia w Szczecinie. Co on potrafi to już pokazał.

#5 ~ga~

~ga~
 • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 18:09

Pytanie co gorsze partyjniactwo z zagwarantowaną kasą z Wawy bo Panowie przez 4 lata będą chcieli się wykazać że jednak wyborcy nie popełnili błędu czy
Człowiek na smyczy kościoła który obraził Tuska przez co wała dostanie w Wawie i większość drzwi będzie dla niego zamknięta , będzie miał Radę przeciwko sobie włącznie z Sejmikiem

Ja wolę to pierwsze bo chociaż wszystko zostanie w Szczecinie i mamy szansę na jako taki rozwój

#6 ~Jan~

~Jan~
 • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 18:48

Piotrek w końcu jest niczym Pitt Bull. Szkoda, że i tak później nic nie zdziała. Zawsze jest jednak lepszy niż setki tysięcy darmozjadów z PO, którzy śmieją się nam w twarz, że mają co żreć, pomimo tego, że marnotrawią 80% dochodów budżetu na kłótnie, niekompetentne rodziny na stanowiskach, ludzi bez cech przywódczych i tak można bez końca, do tych 80%.

#7 ~Werft~

~Werft~
 • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 20:05

no toś wlasnie zamknołżes se Pan drogę do skutecznego rządzenia Szczecinem-życze powodzenia

#8 ~popka~

~popka~
 • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 22:05

Czy ich wszystkich potrzepało, zesrali się w wyścigach z poparciem Litwinowicza?
Ludzie pomigało was?
Co wy robicie, przeciez PO was wyssie i wypluje.
Zobaczcie co nam zafundowali rzadzac sejmikiem i urzedem marszalkowskim w kadencji 2006-2010!
Płacz i zgrzytanie zębów!
Jak Litwinowicz wygra będzie jeszcze gorzej!

#9 ~Precyl~

~Precyl~
 • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 22:44

Dokładnie ''popka''

#10 ~Robin Hood~

~Robin Hood~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 01:40

Nigdy w zyciu marionetka Nitrasa na prezydenta :( Cholerne PO interesuje tylko i wyłącznie władza a nie dobro mieszkańców. Prawda jest taka że jedna tura na rządzenie miastem to za mało, dajmy szansę Krzystkowi na drugą. Jego wypowiedź mi się spodobała i zaczynam go lubić bo ma jaja mówić to co wszyscy wiedzą a boją się publicznie mówić na temat PO która jak wiemy, jest duża i zachłanna :(

#11 ~kazio~

~kazio~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 05:55

No patrzcie! Jaki zdegustowany. A jak przywłaszczył za bezcen dla siebie mieszkanie to zdegustowany nie był. I zapewne nie byłby zdegustowany, gdyby Wijas to jemu obiecał poparcie. Panie Krzystku! Odejdź już pan, nie rób wstydu i sobie i miastu.

#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 08:02

W tych wyborach pachołkom watykańskim powiemy: WON! Do Watykanu, waszej prawdziwej ojczyzny!

#13 ~Mario~

~Mario~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 10:18

No to idzie głosować na pieło idioci;) taaak na pewno będzie kasa z Warszawy bo pieło będzie chciało się wykazać. Jasne tak jak przez ostatnie 4 lata. Głosując na litwinskiego zniszczycie całe miasto, które wielka partia od dawna ma w du***. ps to ile wieczorek jest winny miastu?? Aha to wy go wybraliscie!

#14 ~k.~

~k.~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 12:22

No to idzie głosować na pieło idioci;) taaak na pewno będzie kasa z Warszawy bo pieło będzie chciało się wykazać. Jasne tak jak przez ostatnie 4 lata. Głosując na litwinskiego zniszczycie całe miasto, które wielka partia od dawna ma w du***. ps to ile wieczorek jest winny miastu?? Aha to wy go wybraliscie!


czlowieku powiedz mi ile Ty wiesz o krzystku tak naprawde? Ile razy rozmawiełeś z nim osobiście, z iloma do niego poszełeś problemami które rozwiązał? MI wystarczył jeden problem - potraktował mnie jak jakiegos pacholka ktory nie ma nic do powiedzenia bo mial wazniejsze sptrawy na glowie, nie odpowiada na pisma, nie rozmawia ma nas gdzies! Liczy sie tylko kampania! A nie macie pojecia z jakimi ludzmi wspolpracuje w urzedzie - wydział NIEDOROZWOJU miasta!

#15 ~QUOMODO~

~QUOMODO~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 13:33

Lepiej późno niż wcale.

Należy zauwazyć prawo społeczne, naturalne, że w samorządach nie chcemy partii politycznych jako ciało obce. Wyjątkiem jest Warszawa gdzie pragmatyzm przemawia za człowiekim partii z powodu stolicy urzędniczej (nie warto bić się z koniem i walić głową w mur).

Piotr Krzystek okazał się myślącym krytycznie człowiekiem, co ma swoja wartość. Platforma to partia umiejąca rządzić za pożyczone pieniądze i niszcząca polską przedsiebiorczość.

Zniszona stocznia szczecińska to wizytówka PO. Dziwię się, że jakis kandydat PO wszedł do II tury w Szczecinie. Chyba głosowali na niego beneficjenci upadłosci stoczni szczecińskiej. Czyżby ich było tak dużo?

Wojciech Edward Leszczyński

P.S.
Trzy lata prowadziłem jako prezes zarządu "MULTIAUTO" biznes w Szczecinie - za kadencji PO.
Zostałem brutalnie wyrugowany z runku i zamiast prowadzić biznes chodzę po sądach.
Trudno zrozumieć ludzi, którzy gryzą polską ręke, która ich karmi. Chyba, że...

#16 ~hallo~

~hallo~
 • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 13:39

nie zapominaj , że jeszcze niedawno Krzystek sam był jednym z członków PO. Teraz mamy nowych ludzi w Radzie, młodych z nowymi pomysłami, dajmy im szansę - a decyzje PO z tamtego okresu były zarazem decyzjami Krzystka - co tu dużo mówić. A co z lotniskiem? Wielkie obiecanki przedwyborcze, stadion, centra handlowe, mariny, kupa kasy poszła w pływające bagna na lotnisku i nic z tego - a co poza tym? Ludzie terazmusza biegac po sądach i prosić się żeby im zdjeli ten plan zagospodarowania przestrzerennego z inch dzialek bo prowadzilki biznes a teraz moga tam co najwyżej siac trawe bo nic więcej nie moga na swocj dzialkach zrobić - nad głowami mają potencjalny pas startowy który wg zapowiedzi prezydenta k. i tak nigdy nie powstanie bo to nie ma sensu - mimo że to był jeden z jego wspaniałych pomysłow

#17 ~marek~

~marek~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 00:03

Krzystek zawiesił członkostwo dopiero jak nie otrzymał poparcia od PO!!!
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych