Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 15:44

Będą musieli ustalić termin pogrzebu z kelnerką , no chyba że kelnerka weźmie urlop na żądanie 

#2 ~szula~

~szula~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 18:28

Na każdym zdjęciu zadżumiony, albo pił albo ćpał, ale zdradzał na 100%. Pani Szulim niegdyś wyśmiewała się z kazdego w TV. Dziś sama jest pośmiewiskiem.

#3 ~kingsajz~

~kingsajz~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 18:45

Ja wam tak szczerze, po krasnoludzku, teraz powiem. Wiecie, co ich tak naprawdę ciągnie do Kingsajzu, bardziej niż te wszystkie szlachetne słowa? Kobitki! Ciurlać się chcą z nimi, o!

#4 ~kris w-11~

~kris w-11~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:55

Piotruś.......napisze jedno.... Trzymaj sie tam gdziekolwiek jesteś i bądź zawsze taki sam,,,,,,nie znałem Cie osobiście ale Zawsze lubiłem !!!! Na zawsze w mojej pamieci......!!!

#5 ~kris w-11~

~kris w-11~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:56

Będą musieli ustalić termin pogrzebu z kelnerką , no chyba że kelnerka weźmie urlop na żądanie 

deb**l !!!!

#6 ~kris w-11~

~kris w-11~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:57

Ja wam tak szczerze, po krasnoludzku, teraz powiem. Wiecie, co ich tak naprawdę ciągnie do Kingsajzu, bardziej niż te wszystkie szlachetne słowa? Kobitki! Ciurlać się chcą z nimi, o!

Może i tak ale...uszanuj czyjąś śmierć bo nie znasz swojej.........jaka będzie !!!!!

#7 ~kris w-11~

~kris w-11~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2019 - 22:59

Wal sie flecie ! Sam nie wiesz jak zdechniesz !~!!!!! też tu pewnie napiszą o tobie ,podobni do ciebie....a ja im podbije łapke idioto !!!!

#8 ~Kosmita~

~Kosmita~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:21

Dlaczego wszystkie portale wyłączyli możliwość komentowania tej sprawy? Dlatego ze w Polsce jest cenzura a ten ktorzadzi tym krajem czyli mamona i byle PZPR nie rży uczy sobie pewnych spraw komentować przez motłoch cały lud w Polsce jest uważany za motłoch. Ten kraj pada

#9 ~Kosmita~

~Kosmita~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:22

Dlaczego wszystkie portale wyłączyli możliwość komentowania tej sprawy? Dlatego ze w Polsce jest cenzura a ten ktorzadzi tym krajem czyli mamona i byle PZPR nie rży uczy sobie pewnych spraw komentować przez motłoch cały lud w Polsce jest uważany za motłoch. Ten kraj pada

#10 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7203 postów

Napisano 24 sierpień 2019 - 12:38

Jeżeli pan Piotr nie chciał być synem bogatych rodziców to chyba są inne sposoby na rozwiązanie tego problemu niż utopienie się. Mógł wyjechać z Polski, zmienić nazwisko - są setki sposobów aby prestiż rodu budować od siebie. Nie na nazwisku, nie na odziedziczonej fortunie czy pozycji ale własnymi siłami. Z artykułu wynika, że Piotr Woźniak-Starak bardzo chciał być sobą ale ze wsparcia fortuny i pozycji rodziny nie zamierzał rezygnować. Historia zna wielu takich, którzy zbudowali pozycję i sławę dzięki swym umiejętnościom, wiedzy i szczęściu a nie rodzinnym koneksjom. Co jedno nie wyklucza drugiego. 

#11 ~eko~

~eko~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 10:32

no tak . "nie chciał ale musiał."Jakoś nie słyszałam o jego przedsięwzięciach charytatywnych, wspierających  np.  młodych, utalentowanych ludzi.Wiódł wygodne , rozrywkowe życie, w międzyczasie  popełnił dwa filmy /na kilkanaście lat tzw. zawodowego życia , to bardzo niewiele./

#12 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 17:11

Zginąl młody człowiek w kwiecie wieku co za roznica czy bogaty czy biedny zycie stracil i pieniądze mu nie przywróca szkoda mi rodziny żony ktora cierpi ...

#13 ~kanalia~

~kanalia~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:44

deb**l

A ja cie nie lubię palancie
a najbardziej lubili go wczasowicze i rybacy nad jeziorem jak szalał po nocach z d....mi na motorówie

#14 ~kanalia~

~kanalia~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:45

bo tatuś zapłacił buahahahahahahahha

#15 ~kanalia~

~kanalia~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 08:47

Zginąl młody człowiek w kwiecie wieku co za roznica czy bogaty czy biedny zycie stracil i pieniądze mu nie przywróca szkoda mi rodziny żony ktora cierpi ...

młody człowiek w wieku kwiecie pierdzi cieńko jak na flecie

#16 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 10:49

Do autora "artykułu".
Zginął młody, zdolny człowiek o dobrym sercu.
Język jakim Pan sie posługuje jest żenujący a poziom tych wypocin jeszcze niższy.

#17 ~miko~

~miko~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 13:07

A ta panna z którą szlał to był sołtys z sąsiadniej wioski przebrany za Araba.

#18 ~mufion~

~mufion~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 09:18

Na każdym zdjęciu zadżumiony, albo pił albo ćpał, ale zdradzał na 100%. Pani Szulim niegdyś wyśmiewała się z kazdego w TV. Dziś sama jest pośmiewiskiem.

Pani Szulim wyszla na swoje co bylo tez jej zamiarem..

#19 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 12:10

młody szalał motorówą hałasując dniami i nocami, aż go w końcu okoliczni mieszkańcy przeklęli no i ... klątwa się spełniła,

#20 ~Wl~

~Wl~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 17:45

Szkoda młodego wykształconego czlowieka.To jest wielka tragedia rodzinna.Kazdy chce być młody zdrowy bogaty ale to nie jest wszystkim pisane.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych