Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 12:23

A co z innymi symbolami religijnymi dlaczego tylko mają być krzyże?

#2 ~xpax~

~xpax~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 12:43

Ale że co jaka deprawacja zastąpią krzyże rozkładówką z playboya czy jak :D

#3 ~Yogi~

~Yogi~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 12:51

Do ~Piotra~

Bo JA tak chcę!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~nie nowoczesny~

~nie nowoczesny~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:16

znalazł sie kumpel folkmanki i jedzie po kosciele. synku słabiutki jesteś

#5 ~Ciekaff~

~Ciekaff~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:23

To sobie Prezydent Krzystek dobrał jak widać (w linku do artykułu) koalicjantów ...

A związki zawodowe niech zajmą się działalnością Statutową a nie Religijną .

Mnie osobiście krzyż "nie razi " ale stoję na stanowisku że w placówkach publicznych nie powinny znajdować się ŻADNE symbole Religijne ; bo mogą kogoś urażać . Niestety Konstytucja RP została napisana w czasie i na potrzeby "aby wilk był syty i owca cała" ; co dzisiaj skutkuje takimi właśnie "nawoływaniami i racjami" każdej strony konfliktu ... A chęci zmiany Konstytucji nie widać bo kazda ze stron okopała się na swoim stanowisku.

#6 ~Minetti~

~Minetti~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 13:51

Pracuje obecnie w Arabii Saudyjskiej i zwolennikiem państwa świeckiego. Dlatego w tym samym miejscu proszę o zakaz noszenia burki, hidżabu i innych zakryć głowy.  W kraju którym przebywam jest zakaz noszenia krzyża i posiadania biblii. Również jest zakaz publicznego modlenia się. Za próbę zmiany wiary jest kara śmierci. Oczywiście religia powinna być w kościele gdzie najlepiej odczuwa się dotyk Boga. Z drugiej strony apeluje o rozsądek. Wystarczy zobaczyć co się dzieje u naszych zachodnich sąsiadów, w Szwecji, Norwegi, Belgii, Holandii itp. Czy my tego chcemy ? Co do związków zawodowych to niech się lepiej zajmą prawem pracy, zasadami pracy itp.

#7 ~Zorro~

~Zorro~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 14:02

Pracuje obecnie w Arabii Saudyjskiej i zwolennikiem państwa świeckiego. Dlatego w tym samym miejscu proszę o zakaz noszenia burki, hidżabu i innych zakryć głowy.  W kraju którym przebywam jest zakaz noszenia krzyża i posiadania biblii. Również jest zakaz publicznego modlenia się. Za próbę zmiany wiary jest kara śmierci. Oczywiście religia powinna być w kościele gdzie najlepiej odczuwa się dotyk Boga. Z drugiej strony apeluje o rozsądek. Wystarczy zobaczyć co się dzieje u naszych zachodnich sąsiadów, w Szwecji, Norwegi, Belgii, Holandii itp. Czy my tego chcemy ? Co do związków zawodowych to niech się lepiej zajmą prawem pracy, zasadami pracy itp.

#8 ~przeciw~

~przeciw~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 14:16

A ja jako katolik jestem za usunięciem ze szkół wszelkich symboli religijnych,

Dlaczego? Otóż dla tego by nikt na krzyżu się nie lansował i swej j plugawej mordy nim nie wycierał.

Bez żadnych podtekstów

#9 ~Tak tylko pytam~

~Tak tylko pytam~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 14:37

Może obrazki Jankowskiego jeszcze powiesić? Albo jakąś szkołę jego imieniem nazwać?

#10 ~Captain Morgan~

~Captain Morgan~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 14:47

związkowcy, czyli nieroby na pasku czarnych pedofili i pissdowatych idiotów ??? niech idą się walić

#11 ~Captain Morgan~

~Captain Morgan~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 14:49

i tu związkowcy mają ŚWIĘTĄ RACJĘ!... popieram...

jestem przeciw "zaleceniom" WHO by 4 latki uczyły się masturbacji przy dorosłym itp!...

brońmy naszych zasad życia i wychowywania dzieci przed "kartami lgbt+" w jak w wawie!

nawet jak nie przepadamy za niektórymi funkcjonariuszami kościoła... ogromna ich większość

to ludzi którzy czynią naprawdę DOBRE rzeczy - patrz ich służba w szpitalach itp - a zasady KK

(choć sporadycznie naruszane nawet przez funkcjonaruszy) sa PODSTAWĄ naszej cywilizacji

od 2000 lat!...(tzn miłośćm bliżnego bez względu na to kim jest)

ciebie chyba w młodości jakiś pleban dobrze puknął, że bredzisz jak reszta pissdowatych ?

#12 ~Qwerty~

~Qwerty~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 14:49

(...) a zasady KK
(choć sporadycznie naruszane nawet przez funkcjonaruszy) sa PODSTAWĄ naszej cywilizacji
od 2000 lat!...(tzn miłośćm bliżnego bez względu na to kim jest)

Policz ile milionów istnień ludzkich zostało zamordowanych w trakcie tych 2000 lat istnienia naszej cywilizacji.

#13 ~;/~

~;/~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 14:50

żadnej indoktrnacji w szkole,jakiejkolwiek religii, chcesz sobie wierzyc w jedna z 2500 tys religii to sobie wierz i zbieraj sie tam gdzie jest miejsce tej wiary, a szkoła do nich nie nalezy ani zadna instytucja publiczna !!!!!!a jak wam nie pasuje to do panstwa watykan sie przeprowadzic

#14 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 15:32

Jak widać nierobom się nudzi.

#15 ~Mnich~

~Mnich~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 15:34

Może w końcu uda się doprowadzić do normalności: szkoła polska nie jest katolicka, polska szkoła jest świecka zgodnie z Konstytucją. Niech katecheza wraca tam gdzie jest jej właściwe miejsce - do sal katechetycznych. Dość tej indoktrynacji a Panowie z Solidarności niech się zajmą tym do czego jest powołany związek zawodowy - do pilnowania przestrzegania Kodeksu pracy i praw pracowniczych. Dlaczego nic nie mówią o sytuacji polskiej edukacji i nauczycieli?

#16 ~Waldi~

~Waldi~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 16:07

Deprawowanie przez srodowiska liberalne????A jeżeli ktoś  nie wierzy w Boga i wisi krzyż który obraża jego poczucie godności.Szkoła to miejsce świeckie nie kaplica wyznaniowa.Powinny być usunięte,chociażby przez ostatnie skandale pedofilskie księży i religia przeniesiona do salek kościelnych.Ale kler otworzył tam szkoły prywatne zarabiając na czesnym,taki biznes robi kler.Po wszystko co kasa wyciągaja rękę.Zróbmy jak w Niemczech kto wierzy przekazuje danine z podatków,wtedy zobaczymy ile osób jest wierzących.

#17 ~JANKOSKY~

~JANKOSKY~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 16:24

Przypominam, że ma krzyżu wisi półnagi mężczyzna.

#18 ~miecio~

~miecio~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 16:50

jacy związkowcy, a co ta mafia nierobów ma do dekoracji w szkołach. Niech sobie w domu powiesi po 100 szt na każdej ścianie a od szkoły tępaki niech się odwalą, państwo to państwo a mafia kościelna top mafia kościelna, mają kościoły i tam niech się modlą i biednym pomagają. A nie chodzą po szkołach i przedszkolach i patrzą kogo uda się zmolestować. 

#19 ~zibi~

~zibi~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 17:34

Na poczatek informuje ze nie bylem czlonkiem zadnej partii i za moich szkolnych czasow nie bylo krzyzy w szkolach i jakos nie zostalem zdeprawowany ani zdewocialy.Zwiazki zawodowe tez nie sa od modlenia w szkole i maja sie czym innym zajmowac a nie wlazic ksieza tam gdzie wchodza.Miejsce religii jest w salkach katechetycznych przy kosciolach.

#20 ~Stary zgred~

~Stary zgred~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 17:39

Mam ponad 60 lat i pamiętam że msza święta i religia była dla mnie ważna. Chodziłem zawsze co tydzień na religię do salek katechetycznych a w niedzielę do kościoła. Nikt mi nie bronił chodzić do kościoła ani w szkole ani potem w pracy. Awansowalem i kierowalem ludźmi. Nikt mnie nie zmusił do partii ale też nikt mi z tego powodu krzywdy nie robił. W latach 90 tych jak zobaczyłem największego szuje niosacego baldachim nad księdzem i jak go ksiądz mile traktował dałem sobie spokój. Z Bogiem rozmawiam sam jest mi obojętne czy ksiądz pokropi mój grób. W pracy w moim biurze wisi tylko godło bo Boga mam w sercu a nie na pokaz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych