Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~T.~

~T.~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 20:32

wydaje mi się, że wyniki wyborów pokażą jak szczecinianie oceniają Krzystka. Póki co widać to w sondażach

#22 ~Jery~

~Jery~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 20:36

Kaczyński nie odpowiada tylko za gradobicie, trzesienie
ziemi i koklusz..... Jak można łykać ciagle te bzdury platformy...?

#23 ~Wyborca PO~

~Wyborca PO~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 20:49

Jako wyborca PO bo na tych ludzi głosowałem dotychczas protestuję przeciwko kłamliwym wypowiedziom i obrzucaniu błotem obecnego prezydenta Szczecina. Dotychczas specjalizowali się w tym PiSowcy oraz SLD i niech tak pozostanie. Ludzi z PO uważałem za bardziej rozsądnych a teraz widzę że nie dotyczy to szczecińskiej PO.

#24 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 21:05

A Pan Marcinkiewicz może zwoła konferencję i opowie co narobił w Morzu Bałtyk Szczecin? Nie umie poradzić sobie w klubie sportowym, a chce reprezentować naród w Sejmie i jeszcze opowiada bzdury w jego imieniu. Żenada.

#25 ~frytka~

~frytka~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 21:13

Ooo jaki fałszywy Zaidelek jeszcze na Baja Poland to z Krzystkiem razem za pan brat a teraz to Krzystek zło. Hahaha ten tytuł to chyba tyczy się tych dwóch panów na zdjęciu. Dziś Litwiński na debacie w budynku Filharmonii kompletnie nie umiał się wysłowić na temat rządzeniem miastem.

#26 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 21:29

Panie Marcinkiewicz, proszę pana żeby pan się nie wypowiadał w imieniu szczecinian bo nikt (przynajmniej ja o tym nic nie wiem)nie dał panu takiego prawa. Ja też jestem szczecinianinem i nie życzę sobie pańskich wypowiedzi w moim imieniu. Może pan co najwyżej wypowiadać się w swoim imieniu, ewentualnie w imieniu swojej ukochanej PO. To co dzisiaj pokazaliście przekracza już wszelkie granice przyzwoitości. Ta sama Platforma, która jeszcze nie tak dawno, szukała "haków" na p. Lubińską żeby "zakryć" sprawę mieszkania, ta sama Platforma która sprowadziła do Szczecina p. Piterę żeby stwierdzić, że "sprawy mieszkania" nie ma, teraz ma czelność wypowiadać się że została oszukana? Szczyt obłudy i zakłamania. Czy Wy politycy naprawdę nie macie żadnych zachamowań, żadnych zasad? Grunt się panu pod nogami pali jako szefowi kampani PO bo rankingi niezbyt przychylne to znowu wracacie do wypróbowanej metody obrzucania błotem i pomyjami? Jeszcze nie tak dawno głosowałem na Was, na pana również, ale to jak potraktowaliście Prezydenta Krzystka, to jak prowadzicie tą kampanię, skutecznie mnie z Was wyleczyło i będę bardzo szczęśliwy jak przegracie te wybory.

#27 ~luki~

~luki~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 21:33

a platforma oszukała ludzi, przypominając sobie o nich tylko przed wyborami, tak naprawdę sukces PO to tylko brak innej alternatywy. POsełek Mar... co zrobił dla ludzi? a przed kolejnymi wyborami pewnie znowu naobiecuje, tymczasem nasi szczecińscy wybrańcy są mało wpływowymi ludźmi (a już litwiński szczególnie) i służą tylko do podnoszenia ręki w sejmie, tak jak będzie głosić treść sms z klubu.

#28 ~Albedo~

~Albedo~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 21:38

Litwiński na tym zdjęciu wygląda jakby Krzystek zrobił jemu krzywdę. GS widać,że się znacie na socjotechnice.

#29 ~kamo~

~kamo~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 21:48

A zajdel gdzie sie tu pcha... Malo sie nachapal w POLICJI?

#30 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 21:53

Pan Krzystek przestał chodzić na sznurku PO dlatego teraz jest passe.
A Pan, panie Marcinkiewicz musi jeszcze się sporo nauczyć. Platforma teraz stawia na Pana, ale gdy będzie Pan zbyt samodzielny, może podzielić Pan los kolegi (ex-kolegi?).

pozdrawiam
xxx

#31 ~Tytus~

~Tytus~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 22:29

Pan Marcinkiewicz wszedł do Sejmu przez przypadek. Wyborcy chyba skojarzyli nazwisko byłym premierem i stąd ten wynik. Przez 3 lata kadencji nie widziałem tego gościa na mównicy sejmowej, nie widziałem aby walczył o stocznię. Pierwszy raz od 3 lat wziął udział w uroczystościach patriotyczno-rocznicowych (11.11.) na terenie Szczecina. Myśle że im bliżej wyborów parlamentarnych będzie bywał nawet na "otwarciu piaskownicy".Teraz gdy Krzystek (jest jaki jest - trudno) prowadzi w sondażach wyciągają największe "błoto" bo boją się przegranej. Pierdoły pana Seredyśkiego że przez 4 lata był oszukiwany to jakieś niedorzeczności no chyba że ów pan podnosił rękę w głosowaniach nie mając pojęcia "co głosuje". Litwiński jak go widzę na ... tramwajach ma wyraz twarzy nie wzbudzający zaufania. Taki pewny siebie cwaniak i bufon.

#32 ~arleta~

~arleta~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 00:37

Marcinkiewicz to postac w PO ostatnioplanowa i teraz szuka sposobu na wyplyniecie. Nic przez 3 lata nie zrobil dla Szcz, mam nadzieje ze juz go nie wybiora - straczy juz tych ciotek!

#33 ~Anisz~

~Anisz~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 01:15

Co za hipokryzja... że przypomnę, głosami jakiej partii forsowano uchwały w Radzie Miasta przez minione 4 lata? Uchwały, których pamiętajmy wykonawcą był tylko Prezydent Krzystek. Że już nie wspomnę o utracie zaufania ze strony regionalnych struktur PO... na 2 miesiące przed wyborami.

#34 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 01:35

Jeszcze niedawno czytałem jak Litwinski wypowiadał się że spodziewa sie ataków ze strony swoich oponentów, a sam teraz taką żałosną szopkę odprawia. Zawsze byłem za PO ale sposób w jaki prowadzą tegoroczną kampanię zdecydowanie skłania mnie do wyboru innego kandydata. Polityce jadu i gniewu stanowczo mówię NIE!

#35 ~Santiago~

~Santiago~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 08:08

do wpisu ARLETA.

Les-ą ty jesteś i tak także myslę, że C---ką jest Pan K.

#36 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 08:12

Czują się oszukani? A co jako radni zrobili dla Szczecina? Czy chociaż jedną uchwałę zgłosili z własnej inicjatywy? Z tego co mi wiadomo to nie. A PO za tym jak to szło? "Nie róbmy polityki. Budujmy szkoły."?

#37 ~xXx~

~xXx~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 08:46

Jak wygra obecny prezydent to sie pakuje i wyjezdzam.

#38 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 09:06

"Piotr Krzystek zajmuje przedostatnie miejsce w ogólnopolskim sondażu zaufania." - Tyle tylko, że w rankingu m.in. infoludka zajmuje pierwsze miejsce a Litwiński trzecie. Skoro tam (ponad 1400 osóB) bierze udział w typowaniu kandydata na Prezydenta, to chyba można to nazwać "sondażem zaufania".

#39 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 09:37

jak zwykle! najbrudniejsze zagrywki na końcówcie i jak się traci w sondażach!! ach Wy ... politycy!! tylko juz jakieś tłuki nabrałyby sie na wasze zagrywki.

#40 ~Stev~

~Stev~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 12:09

Swieta racja, to oszust,złodziej i do tego msci sie za swoje nieudane przekrety na mieszkancach ( to nie sa puste slowa, gdyz ja naleze do tej grupy). Gdyby Ci co biora udzial w tych sondazach wiedzieli ile kryzwdy wyrzadza ten czlowiek zwyklym mieszkancom, to napewno wygladaly by one innaczej. I to nie jest tak ze jestem za ktoryms z kandydadtow. Wszyscy inni, byle nie to bydle bez sumienia.!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych