Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PO kpi z poparcia dla Krzystka :: zobacz komentowany artykuł


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~georgetases~

~georgetases~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 16:56

Co, gryzie ich, że Krzystka popierają szanowani prezydenci? Ale chyba bardziej gryzie ich, że poparcie dla niego wzrosło po tym, jak od nich odszedł. Jeszcze im buźki opadną, jak Krzystek wygra wybory.

#2 ~m~

~m~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 17:17

A panowie radni to przepraszam co robili przez swoją kadencję? Skoro ich zdaniem kadencja została zaprzepaszczona to chyba świadczy też o nich? I to może nawet bardziej o nich niż o Krzystku.

#3 ~!~

~!~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 17:32

dokładnie, boli partyjniactwo, że w dużych miastach prezydenci coś robią albo starają się przynajmniej coś zrobić. Gdynia, Poznań, Wrocław wszędzie poodchodzili z PO i to boli bo już nie są marionetkami, prezydentami z teczki

#4 ~a~

~a~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 17:34

czyli PO kpi tak naprawdę z ludzi którzy zrobili coś w swoich miastach?
a może kpi w ogóle z wyborców? tak jak każda partia ostatnio :]

#5 ~Grześ~

~Grześ~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 17:50

Co, gryzie ich, że Krzystka popierają szanowani prezydenci? Wpadają w amok myślą że jak wstawja osła to na ślepo uzyska 80% poparcia.Maja gdzieś obywatel.Pilnują swoich interesów a Litwiński - PO niech nie cieszy bo to żadna rewelacja ani dobry wynalazek. Facet bez jaj i własnej wizji. Lokaj Tusha. Nie lubię Krzystka ale to kandytat zdecydowanie lepszy dla Szczecina.

#6 ~aga~

~aga~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 18:14

Przecież Krzystek to prezydent PO... jak źle rządził, to dlaczego partia nie zrobiła z nim porządku...Przecież PO podpisała się pod Krzystkiem aż do wyborów czyli całą kadencję. Panowie Radni z PO mówiąc to sami się i swoją partię ośmieszają!!!

#7 ~NomiPO~

~NomiPO~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 19:25

A ja będę głosował na Krzystka. Na złość PO , bo czym bliżej wyborów to tym więcej słyszę z ust PO jaki to Krzystek zły ; zamiast programu wyborczego przyszłych Radnych Miasta i Kandydata na Prezydenta z tej formacji.
Lepszy Krzystek w starym gabinecie niż Litwiński po jego remoncie, ot takie moje powiedzonko.

#8 ~gość21~

~gość21~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 19:40

Pan Litwiński ??? Nie zapomnę jak otwierano nowe lądowisko dla śmigłowców przy szpitalu na Unii. Pan Krzystek obiecał, że teraz pomoże szpitalowi na starym, już nie używanym lądowisku zbudować parking, a po chwili Pan Litwiński Go przebił, bo obiecał, że parking będzie dwupiętrowy. Śmiechu to wszystko warte.

#9 ~Klan~

~Klan~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:06

A panowie radni to przepraszam co robili przez swoją kadencję? Skoro ich zdaniem kadencja została zaprzepaszczona to chyba świadczy też o nich? I to może nawet bardziej o nich niż o Krzystku.


Hehehe dokładnie również się temu dziwie a zarazem brechtam z tego jak można takie głupoty mówić :D

#10 ~olo~

~olo~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:43

Ale tym z PO "gule" skaczą że nie mają takiego poparcia. Co do radnych to zgadzam się z poprzednikami, totalna beznadzieja. Po p. Serdyńskim można się spodziewać takiego zachowania,ale dziwi mnie że w tym samym kierunku idzie p. Grodzki w końcu znany i ceniony lekarz. Oj rozmieniamy się.

#11 ~jonatan~

~jonatan~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 21:10

Pan Serdyński były ochmistrz na statku, a tutaj proszę na jakiego polityka się kreuje. Beznadziejny facet jak i zresztą reszta tej zgrai radnych z poprzedniej kadencji. PO rządziła, popierali Krzystka 4 lata, a teraz on tylko wszystkiemu winien? A gdzie wy byliście SZANOWNI RADNI?!!! Kto głosował na Radzie Miasta, kto popierał uchwały Krzystka? Beznadziene tumany, ale oni za takich uważają nas, szczecinian.

#12 ~LOKALNY PATRIOTA~

~LOKALNY PATRIOTA~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 01:04

Zmiany widać gołym okiem, a na realizacje wielkich projektów potrzeba czasu, w ciągu ostatnich kilku lat w Szczecinie zaczęło się budować naprawę sporo i w kolejnej kadencji będzie jeszcze więcej, ponieważ przygotowane w obecnie kończącej się kadencji inwestycje wejdą w fazę realizacji :). Nieudolne powoływanie się partyjniaków na to że z budową Hali widowiskowo - sportowej nic się nie dzieje, nie ma nic wspólnego z nieudolnością obecnego włodarza.
Przetarg jest publiczny, więc i oferenci mogą się odwoływać i przeciągać (zgodnie z prawem polskim) termin budowy, do wyczerpania możliwości w wygraniu przetargu. Jak wiemy, wybór wykonawcy Filharmonii i Hali już za miesiąc :)
Mam nadzieję, że kamień węgielny wmurowany zostanie przez Prezydenta, który faktycznie przyczynił się do przygotowania i realizacji tych obiektów (z ukłonem w stronę wszystkich ludzi biorących udział w przygotowaniu inwestycji).

Co do porównywania do Wrocławia, śmiać mi się chce.. W końcu we Wrocławiu również jest niezależny prezydent, który podobnie jak Prezydent Poznania, postawił się partii. Obecna sytuacja przypomina tą z Poznania i Wrocławia, tam zostali niezależni i rządzą nadal.. W jakiej kondycji jest teraz Wrocław i Poznań???? Liczę na to, Szczecin będzie dla Szczecinian, a nie dla partyjniaków.

P.S. Z całym szacunkiem do obecnie rządzącej ekipy, ale to co wyprawiają podczas kampanii w Szczecinie, przechodzi wszelkie pojęcie.

#13 ~rodana~

~rodana~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 09:28

Niestety poparcie to wynika wyłącznie z chwytów Pana Prezydenta, kończenia w ostatniej chwili paru inwestycji, których często nawet nie zaczynał. Przywożenie na gwałt jednego z tramwajów niskopodłogowych, otwieranie basenu, etapu obwodnicy , tym wszystkim chce przykryć swe nieudolne rządy, arogancje wobec ludzi i poddańczość wobec duchowieństwa. Nie powiem Kościoła bo sama do niego należę, a układy nie dotyczą Kościoła a właśnie pojedynczych osób reprezentujących nasze duchowieństwo. Jeszcze to podpinanie się ustawiczne pod PO. Nie zapominajcie jednak o mieszkaniu, na które prosty człowiek musi pracować latami, całe prawie życie spłacać kredyty, ewentualnie tułać się po wynajętych czy mieszkać u rodziców. Ten Pan dostał mieszkanie jako mieszkaniec Szczecina, młody człowiek i "podobno" niezbędny dla Szczecina. Kto nie chciałby dostać takiego prezentu. Ktoś powie że oddał, a ile dostał zwrotu za zainwestowanie w nie???? A Szpital Miejski, a płyty granitowe ...... itd. Pamiętajcie o tym idąc do urn wyborczych.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych