Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 skodacb

skodacb

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 29 październik 2010 - 17:01

zadziwia mnie szybka interwencja SM,(bandy nygusów),aż dziw bierze, ale gdy dzwonię na 986 że na kopercie dla niepełnosprawnych przy Urzędzie Miejskim stoi auto to czekam,czekam i czekam, nie ma żadnej interwencji a wiem że zawsze wokół UM chodzi jeden ze SM.
Dzwoniąc do SM, nim się połączymy to trzy automaty informują mnie że dzwonię do SM.

#22 night#hunter

night#hunter

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 55 postów

Napisano 29 październik 2010 - 17:09

zadziwia mnie szybka interwencja SM,(bandy nygusów),aż dziw bierze, ale gdy dzwonię na 986 że na kopercie dla niepełnosprawnych przy Urzędzie Miejskim stoi auto to czekam,czekam i czekam, nie ma żadnej interwencji a wiem że zawsze wokół UM chodzi jeden ze SM.
Dzwoniąc do SM, nim się połączymy to trzy automaty informują mnie że dzwonię do SM.

Skodzinka popieram całkowicie. A jak już trafisz na strażnika i powiesz mu jaki jest problem to nawet nie potrafi odpowiednio zająć się problemem.
Paniusia od autka wychodzi, melduje że zapomniała pozwolenia na parkowanie na kopertach dla inwalidów i odjeżdża śmiejąc mi się w nos. Oczywiście nie wygląda na osobę niepełnosprawną. :(

#23 ~obib~

~obib~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 18:32

zgodnie z ustawą o ewidencji ludności i dowodach osobistych nie ma obowiązku noszenia przy sobie dowodu osobistego.

#24 ~strażak~

~strażak~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 19:37

A czemu kolega nie ma przy sobie dowodu osobistego, skoro jest taki pożądany obywatel, to jego obowiązkiem jest nosić dowód, a tak dostał 500zł za kopertę i tyle sobie sławy przyniósł, czemu nikt wrakami się nie interesował z PO wcześniej teraz...? pewnie no przecież do korytka trza się podpiąć

A gdzie to jest zapisane że obywatel ma obowiązek noszenia D.O.kolega pewnie żyje jeszcze w czasach PRL-U.Ajak kolega bywa na plaży to D.O.pewnie trzyma w majtkach''

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 20:13

A gdzie to jest zapisane że obywatel ma obowiązek noszenia D.O.kolega pewnie żyje jeszcze w czasach PRL-U.Ajak kolega bywa na plaży to D.O.pewnie trzyma w majtkach''

Jest obowiązek wyrobienia dowodu osobistego ale nie trzeba go mieć przy sobie tak mówią przepisy

#26 ~Rysiek z Arkansas~

~Rysiek z Arkansas~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 23:53

Pisze: postawimy Szczecin na nogi. Aaaa a na czym Szczecin stal do tey pory?. Jeśli nie mail nóg to pewnie siedział albo lezal

#27 ~monkin~

~monkin~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 08:45

jeden z absurdów to kandydatura tego kandydata !

#28 ~Kawaler Maltanski~

~Kawaler Maltanski~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 09:11

o tak Celina Skrobisz rzecznik Krzystkowy i dominikański milczy a bierze kase o tak to jest chrzesciajnskie oczekiwanie na zbawienie w syfie brudzie i glukowatosci - zamiast nieszczesne dziewcze wystapic w obronie krzyza krzystka i dominkanow jakos nic nie ma do powiedzenia- to kogo jeszcze kler wkreci do polityki by robil rozklad narodu i niszczyl kraj?

#29 ~JaToJa~

~JaToJa~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 09:23

Noo! Brawo Maciek Brawo! :) Wkońcu ktoś w Szczecinie, kogo kampania zaczyna interesować media. POwodzenia!! :) 3mam Kciuki!!!!! :)

#30 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 09:27

Bardzo marny sposób na swoja promocję. Żenujące Panie.

#31 ~Sprzeciw~

~Sprzeciw~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 12:15

zgadzam sie w 100% procentach!!

#32 ~Sprzeciw~

~Sprzeciw~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 12:17

To takie na sile robienie sobie reklamy.

Wszyscy wiemy, ze np. w Szczecinie jest brudno - czy aby to udowodnic, to mam wysypac kubel ze smieciami na wycieraczce prezydenta? Na zlosc Mamie mam odmrozic sobie uszy?

Ten chloptas z PO zachowuje sie zupelnie nieodpowiedzialnie, juz widze, jakim "aktywnym" bedzie radnym.

To juz wolalbym zaglosowac na takiego, ktory przyszedlby z miotla do centrum i zaczal sprzatac - a nie na takiego oszoloma od wrakow - postaw sobie idioto pod blokiem albo we wlasnym ogrodku tego maluszka - ty polityczny frustracie...

Zawlaszczacie to miasto calkowicie - popaprani politycy .

Rozumiesz ty figurancie z mlodych demokratow, ze demokracja nie polega na zasmiecaniu miasta, w ktorym sie mieszka?

Co jeszcze temu miastu, oprocz tego, ze jestes mlody i g....o umiesz, zaproponujesz?

Wyciagniesz lapki po pieniadze podatnikow?

Paszol Won!

Zgadzam się w 100% procentach!!

#33 ~KERT~

~KERT~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 21:33

Moim skromnym zdaniem ten młody człowiek chciał sobie zrobić reklamę, ale tak naprawdę nie przemyślał swojego wystąpienia. Wydaje mi się, że obok niego stał Pan Paluch z PO, który się śmiał z tego co się dzieje w trakcie interwencji. Zastanawiam się nad tym, czy ta akcja nie była zorganizowana wyżej w ramach koła partii i czy ten kandydat PO nie chciał w jakiś sposób zaszkodzić obecnemu prezydentowi? Dodam od razu, że Pan Krzystek powinien znaleźć sobie inne zajęcie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych