Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 11:31

Wcześniej było prościej, czyściej i taniej. Mogłem wybrać firmę z którą podpisywałem umowę na wywóz śmieci - przez lata był to JUMAR i nie było problemów. Segregowane odpady wrzucałem do wystawionych pojemników. Teraz dzięki politykom mamy bałagan, brud i drożynę. "Dziękuję Panie Prezydencie" Tadeusz

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7223 postów

Napisano 22 listopad 2019 - 10:20

Zadającym to (idiotyczne) pytanie zadam inne: za ile tj - za jaką kwotę gotów byłbyś pracować przy śmieciach? Zwożenie, segregacja. Czy zgodziłbyś się, aby w Twoim sąsiedztwie był skład odpadów, sortownia, spalarnia? Może teraz będzie łatwiej ogarnąć problem. 

#3 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 23:01

Zdziwiony to ty sam jesteś idiotycznym przykładem nie znającym tego tematu .Sortujesz zyskujesz ,tak nas karmili ,że będzie taniej dla mieszkańców Szczecina i co nic będzie podwyżka a co radnym teraz obniżymy apanaże o 50 proc w imię wspierania się !!

#4 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7223 postów

Napisano 26 listopad 2019 - 09:47

Zdziwiony to ty sam jesteś idiotycznym przykładem nie znającym tego tematu .

RIPciu! Zadałem proste pytanie: za ile byś robił przy tych śmieciach? Skoro rząd podniósł płace, skoro idą w górę inne koszty pracy. to chyba normalne, że ktoś musi za to zapłacić. W przyszłym roku podrożeje prąd - będziesz się wściekał czy lojalnie usprawiedliwisz konieczność podwyżek? Samorządy miały przychód z PIT - wiesz, ile Szczecin straci na obniżeniu PIT? Ok 120 mln zł w przyszłym roku! Tzn - o tyle będzie mniejszy przychód i to tylko z jednego źródła. 

Skoro wierzysz w zapewnienia polityków to twoja sprawa. Aby daleko nie szukać: rok 2019 kończy się - gdzie obiecany prom ze Stoczni Szczecińskiej??!! A obietnicę składał sam ówczesny wicepremier! Jakoś cię to nie bulwersuje, łykasz ten PiSowski kit - nie zauważyłem, abyś pytał o tanie mieszkania na wynajem, sztandarowy program PiSu. 

Sprawa śmieci jest złożona i ma zapewne jakieś "drugie dno", bo wiele krajów (Skandynawia) problem ten ogarnia. Jeżeli za tym stoi (hipoteza, dowodów nie ma) zorganizowana przestępczość (Włochy, Francja, Hiszpania), to co robią służby? 

Możesz sobie być lojalnym PiSowcem - twoja sprawa. Z braku innych argumentów nazywasz mnie idiotą co pokazuje, jak w rzeczywistości działa system polityczny tej partii. Tak samo, jak gospodarczy. Tylko obietnice czyli chromolenie w bambus.

P.S. Wiele gmin jeszcze się nie pozbierało po genialnej "reformie" edukacji a już rząd narzuca następne pomysły - np płaca minimalna ale nie tylko dając na to pieniędzy ale wręcz je zabierając (obniżenie PIT). Ale R.I.P. tego nie widzi i nie zobaczy. PiS ma gorliwych, lojalnych wyznawców. Jako, że ten rodzaj ślepoty nie nadaje się do leczenia więc NFZ nie obciąża. Ciekawe, czy u R.I.P to wrodzone czy nabyte? 

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 26 listopad 2019 - 22:01

#5 ~wega~

~wega~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2019 - 22:44

SWOJAK, ale jesteś mądry.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2019 - 09:41

Dla ciebie, zbyt mądry.

#7 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7223 postów

Napisano 04 grudzień 2019 - 10:20

RIPciu! Czego się wstydzisz? To tylko forum, mnie to zwisa śpiącym nietoperzem kim ty naprawdę jesteś!. Nawet gdybyś podał swe dane to ja przecież tego nie sprawdzę. Bo mi to wisi. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych