Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Dex~

~Dex~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 06:30

z tym trenerem i jego koncepcją to Pogon awansuje do pierwszej ligi i to na bank żaden nowy stadion im nie pomoże

#2 ~zak~

~zak~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 07:17

Miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze. Starzy piłkarze bez umiejetności i chęci gry. Rudol tragedia. Pytam sie w jakich pucharach będzie grac Pogoń? Hahaha

#3 ~pogoń~

~pogoń~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 13:20

wydawało mi się ,że zarówno Wisła , jak i Pogoń po pseudotransferach będą kandydatami do I ligi. Pomyliłem się! Tylko Pogoń > To jest taki pic na wode, aby tylko kase z biletów brać i walić ścieme. W nosie ma się kibiców , aby tylko w kieszeni się zgadzało. I tu kolega ma rację, nie będzie żadnego stadionu bo po co, na takich "kopaczy".

#4 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 14:07

Nowy stadion to dla rozwoju klubu podstawa , bez niego nie będzie większej frekwencji , nowych sponsorów itd. Ludzie przecież zostaliśmy już jako jedyni z takim stadionem w lidze . Oczekujemy tu europejskich pucharów , nikt nie dopuści nawet do meczu w pucharach na takim stadionie . Martwi mnie co innego , klub utrzymuje piłkarzy nie będę pisał po nazwiskach , którzy albo markują , albo nie mają po prostu umiejętności. Pan dyrektor sportowy zamiast szukać wzmocnień jedzie na wakacje . Może pożegnać kilu graczy i wziąć jednego dobrego np Marcin Robak . Apeluje również do sponsorów by pomyśleli o wzmocnieniu tej drużyny , w końcu nazwa na koszulkach , reklamy , reprezentuje ich firmę , sponsorzy wymagają pucharów , wtedy zainwestują , ale czy nie widzą ze tych pucharów nigdy nie będzie , nasuwa się jedno zdanie , albo gramy albo sramy . Może ktoś w końcu zajmie się tym stadionem , sponsoringiem , albo będziemy się tak bawić następnych dziesięć lat . Najgorsze że wszystko w tym mieście tak wygląda , od gospodarki po całą resztę , kiedyś będzie dobrze w 2050 roku będziemy świętować mistrzostwo kraju , a impreza odbędzie się na pływających ogrodach . 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pogoń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych