Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Obiektywny~

~Obiektywny~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 22:53

Na początek to powinni wypier...ć Mroczka wraz z Kocianem a później jeszcze kilku kopaczy! Potem z powrotem ściągnąć Darka Wdowczyka i ratować ligę póki jeszcze można!!!!

#2 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 22:58

najważniejsze że na meczu można sie napić piwa i pokrzyczeć z kolegami kibicami!

#3 ~Pogoń nad przepaścią~

~Pogoń nad przepaścią~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 23:20

Kompromitacji ciąg dalszy.Zarząd jest naprawdę ślepy.Ten zespół z tym trenerem z każdym meczem gra coraz gorzej.Tego już na poziomie tych rozgrywek nie da się oglądać-Pogoń stała się obiektem kpin i żartów dziennikarzy i kibiców.Przynoszą miastu i kibicom,klubowi wstyd-o wizerunkowej stracie już nie wspomnę.Tym meczem sięgnęli już dna.

#4 ~buras~

~buras~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 23:22

Ktoś coś wspominał o jakimś nowym stadionie ? ? ? bo ja nie widzę dla kogo...

#5 ~ojciec~

~ojciec~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 23:25

powiedzcie mi proszę czy normalne na meczach jest, że dorosły facet - kibic lechii podchodzi do 11 letniego dziecka - kibica pogoni i łapie go za klapy kurtki, grożąc za skandowanie antylechitowskich haseł ? Sytuacja z dzisiaj.

#6 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 23:29

"...a wczoraj kontuzji doznał Hernani." Brawo Głos, artykuł powinien pojawić się jutro :) 

#7 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 09:06

1liga jest wasza

#8 ~agresssor~

~agresssor~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 09:50

szkoda nawet czasu na komentarz .dno

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 11:28

Gra podwórkowa w obronie i bez żadnego pomysłu w ataku.Na treningach ćwiczy się schematy by potem w meczu je stosować.

Jestem ciekaw czego uczy Kocian....fizyki,biologii?Nie na treningach Panie trenerze,na treningach uczy się grać kopaną.

#10 ~r.i.p elite 90~

~r.i.p elite 90~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2015 - 13:24

powiedzcie mi proszę czy normalne na meczach jest, że dorosły facet - kibic lechii podchodzi do 11 letniego dziecka - kibica pogoni i łapie go za klapy kurtki, grożąc za skandowanie antylechitowskich haseł ? Sytuacja z dzisiaj.

nie to nie jest normalne. w tym momencie powinien dostac w ryj i stracic barwy od kogos kto widzial ta sytuacje

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pogoń, ekstraklasa, szczecin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych