Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

poszukiwany dobry eko

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~matszach~

~matszach~
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 14:28

Gdzie jeszcze kupię ekogroszek sztygar? Bo w Leroyu już kolejki się ustawiają. Jakis mniejszy dostawca mnie ineteresuje.

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7217 postów

Napisano 17 październik 2019 - 21:47

Gdzie jeszcze kupię ekogroszek sztygar? Bo w Leroyu już kolejki się ustawiają. Jakis mniejszy dostawca mnie ineteresuje.

To się robi tak: w okienku wyszukiwarki (Windzie są to m.in: Microsoft Edge, Firefox, Opera, w Macu np Spotlight wpisujesz frazę: ekogroszek sztygar ujmując wyrazy w cudzysłów czyli tak:"ekogroszek sztygar". Klikasz Enter (to taki duży klawisz po prawej stronie) i w kilkanaście sekund masz wyniki. Zamawiasz i przywiozą pod dom. Można zapłacić kurierowi.

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 18 październik 2019 - 16:09

#3 ~legalis~

~legalis~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 21:03

ja kupuje bezposredio od nich w sklepie interentowym sztygar.pl. Ale widziałem ze jest tez w mroce, w psb, Jula i nawet na niektórych stacjach orlen. Dostepnosc jest duza nie warto stać w kolejkach dlatego wybieram zakupy w sieci. Nawet jakies rabaty z teg tytułu daja. Warto się zakrecic zawsze kilka złotych taniej i dostawa gratis

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych