Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 26 maj 2011 - 20:39

Ty Cosmo czy jak ci tam , a Ty co taki wyszczekany ?? skąd wiesz ze akurat był na pasach ?? na nagraniu widziałeś ?? bo prócz urzędasów i policji nikt wideo nie widział. a może jeden z drugim chcieli pokazać ze co to nie oni silniejsi od samochodu, wleze bo mam pierszenstwo.

#42 cosmo

cosmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 26 maj 2011 - 20:53

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy ulicy Konstytucji 3 Maja.

Ty, "aaa", czy jak Ci tam. Czytać umiesz?
Widzę, że jest tu spore grono obrońców i adwokatów troglodyty zza kierownicy. :angry:

#43 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 26 maj 2011 - 21:58

No to jak szedł do przejścia i mu np wlazł przed maske to już nie bedzie na przejściu dla pieszych ??

#44 cosmo

cosmo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 27 maj 2011 - 05:30

No to jak szedł do przejścia i mu np wlazł przed maske to już nie bedzie na przejściu dla pieszych ??

Ty, "aaa", czy jak Ci tam. O co Ci chodzi? Gdyby ten młodzian jechał z przepisową prędkością, to pewnie by go nie przymknęli i nie wzbudzał by na tym forum tyle emocji, ale on i jemu podobni to jeżdżące, tykające bomby zegarowe, które kiedyś wybuchają. W jego przypadku ten wybuch kosztował życie niewinnego człowieka. :angry:

#45 ~cooler~

~cooler~
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 10:00

Tak czytam te wypowiedzi i szlag mnie trafił już dawno. Wszyscy filozofują, a Sąd powinienien dać min. 15 lat.

#46 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 00:36

Napewno byscie tak nie mówili gdy byscie go znali(tego kierowce mój były sąsiad). ale powiem szczerze on zawsze jezdził jak szalony.PZDR

#47 ~mlodam~

~mlodam~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 10:42

Od momentu uderzenia w ofiarę na pasach , wlókł ofiarę około 80 metrów a po około kolejnych 100 się zatrzymał. Kierowca popełnił trzy wykroczenia nie jedno. Po pierwsze jechał w miejscu zabudowanym od 120 do 14o km na godzinę przy obowiązującym ograniczeniu w nocy do 60 Km/h. po drugie na pasach i w obrębie pasów dla pieszych kierowca powinien zachować szczególną ostrożność i po trzecie spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Tak kończy się często gęsto bezmyślność młodych kierowców. Na głupotę niestety nie da rady

Może i wina kierowcy ,może przechodnia ,a może ich obu...nie nam to oceniać....wiem,(bo sama jestem kierowca) że najczęściej błędy popełniają piesi.Myślą ,że wszędzie maja pierwszeństwo...owszem macie...ale pomyślcie logicznie,że nie zawsze kierowca może wyhamować przed waszym wtargnięciem na jezdnie!!!!może jechać nawet mała predkoscia i nie zdazyc zahamowac....przede wszystkim chodnik jest dla pieszych ,jezdnia dla pojazdow....więc wchodzac na jezdnie warto upewnic sie 2 razy a potem przechodzic... Przechodzen z reguły wychodzi z zalozenia : ja mam pierwszenstwo to on niech hamuje... ale wez czlowieku pod uwage ze on jest wiekszy i wieksza szkode wyrzadzic moze tobie przechodniu....nie robi on to celowo to celowo ty sie pchasz pod kola!!! po za tym warto zabezpieczyc sie o tej porze w odblask lub starac sie nie chodzic na ciemno ubranym....uwierz mi przechodniu...nie widac cie w nocy nawet jesli myslisz ze lampa cie oswietla....

#48 ~mlodam~

~mlodam~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 10:52

Ty, "aaa", czy jak Ci tam. Czytać umiesz?
Widzę, że jest tu spore grono obrońców i adwokatów troglodyty zza kierownicy. :angry:

bo taka prawda ,iż nie było tam ciebie...świadkiem nie jesteś
,detektywem równiez( i chwala niebiosom boś oskazasz a nie udowadniasz)
i sedzia tez nie- to nie masz prawa obwiniac kogokolwiek a kierowcy daj juz spokoj... stalo sie
oby dwoje kare za glupote otyrzymali
kierowca za brawurowa jazde, przechodzen za nieostroznosc na przejsciu dla pieszych
koniec , kropka!!!
reszta sie sad zajmnie nie ty

#49 ~mx~

~mx~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 12:38

Może i wina kierowcy ,może przechodnia ,a może ich obu...nie nam to oceniać....wiem,(bo sama jestem kierowca) że najczęściej błędy popełniają piesi.Myślą ,że wszędzie maja pierwszeństwo...owszem macie...ale pomyślcie logicznie,że nie zawsze kierowca może wyhamować przed waszym wtargnięciem na jezdnie!!!!może jechać nawet mała predkoscia i nie zdazyc zahamowac....przede wszystkim chodnik jest dla pieszych ,jezdnia dla pojazdow....więc wchodzac na jezdnie warto upewnic sie 2 razy a potem przechodzic... Przechodzen z reguły wychodzi z zalozenia : ja mam pierwszenstwo to on niech hamuje... ale wez czlowieku pod uwage ze on jest wiekszy i wieksza szkode wyrzadzic moze tobie przechodniu....nie robi on to celowo to celowo ty sie pchasz pod kola!!! po za tym warto zabezpieczyc sie o tej porze w odblask lub starac sie nie chodzic na ciemno ubranym....uwierz mi przechodniu...nie widac cie w nocy nawet jesli myslisz ze lampa cie oswietla....

hehehehe, odblask mówisz???? Myślisz, że jadąc taką prędkością zdążyłby zahamować???
Poza tym przy takiej prędkości człowiek nie jest w stanie nic zrobić, zareagować, czy to uciec z tych pasów, czy co. Nawet kierowca nie jest w stanie niczego zrobić, to dzieje się zbyt szybko. Mam nadzieję, że poniesie karę.

#50 ~Klecha~

~Klecha~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 14:18

ale cosmo i tak zaraz zacznie oskarżać obronca się znalazł.

" Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3

#51 cosmo

cosmo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 28 maj 2011 - 14:36

ale cosmo i tak zaraz zacznie oskarżać obronca się znalazł.

" Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a nie dostrzegasz belki we własnym oku?" Mt 7,1-3

Fakty są faktami. Gówniarz pędził, jak szalony z wyłączoną wyobraźnią, a raczej z jej totalnym brakiem, nie zważał, że zbliża się do przejścia dla pieszych, przekonany o tym, że jest "świetnym" kierowcą i że z każdej sytuacji na drodze potrafi wybrnąć, a tu nagle "zonk" :blink: . Moment i niewinny człowiek nie żyje, a koledzy mordercy zza kółka na wszystkie sposoby próbują go usprawiedliwiać i bronić. Łącznie z jakimś misjonarzem z bożej łaski.

#52 ~hanna~

~hanna~
  • Goście

Napisano 31 maj 2011 - 20:54

Ten mężczyzna szedł z kolegą, pod bankiem zapalili fajkę i ruszyli w dalszą drogę przechodzi przez pasy na wysokości plusa i tam został potrącony jeden z ich ten drugi szedł za nim. ciało leżało na wysokości smakosza miał skręcony kark połamane nogi i dziurę w głowie. Auto jechało z prędkością ok 150km/h wypadek miał miejsce dokładnie o 01:25.

czy jestes naocznym swiadkiem

#53 ~juuun~

~juuun~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 17:46

klawiszem byl ten kierowca teraz widac jakich czubow do mundurowki przyjmuja. na szczescie nie wszyscy mundurowi to deb***e jak ten kapec

#54 ~juuunnnn *******~

~juuunnnn *******~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2011 - 23:37

Idioto żadna praca nie Hańbi, a ty jak od rodziców wszystko ciągniesz to nie moj problem, i co z tego ze klawisz,

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 08:12

Rodzinę tragicznie zmarłego proszę o kontakt pod nr xxxxxxxxx

#56 ~papap~

~papap~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 10:00

dożywocie dla gnoja

Dożywocie to ty powinieneś dostać , to był nieszczęsliwy wypadek , jest wina kierowcy i tego co na pasy weszedł nie patrząc! .

#57 ~papap~

~papap~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 10:03

kara smierci dla tak "cwanych" kierowcow

kare smierci moze ty dostaniesz ...

#58 ~papap~

~papap~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 10:10

Powinien uważać pieszy i kierowca , to nie jest tylko i wyłącznie wina kierowcy ... Dlaczego mają go karać jak nie którzy cytują ''kara smierci albo dożywocie '' On już bedzie miał karę do końca zycia , nie zapomnij na pewno o tym ... niestety ... wyrazy współczucia dla rodziny pieszego i kierowcy ... Wiec nie pieprzcie tu głupot też o wypadku , każdy gada co innego niech wypowie się ten co to widział , jak zwykle ludzie wszystko wiedzą nawet jak ich tam nie było .. porażka ... Trzymaj się Łukasz !! .

#59 ~Pomorzanin~

~Pomorzanin~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 22:07

Witam!
Czy ktoś wie czy sprawa się zakończyła, bo coś cisza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych