Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Szczecinianin~

~Szczecinianin~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 15:17

.

** nie tolerujemy wulgaryzmów na forum a gość Szczecinianin jest liderem w tego typu postach.
Moderator.

#2 ~Timi~

~Timi~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 15:18

nie wierze że bordowych renault scenic jest aż tak dużo aby nie można było sprawdzić który z nich w tym czasie był w tych okolicach, mamy czas, mamy kamery sklepowe , mamy rondo zdroje na które pewnie auto pojechało, na stacje benzynową nie skręcił bo tam są dobre kamery, na pewno któraś z kamer zarejestrowała choć 1 lub 2 cyfry/litery z rejestracji , po prostu się komuś nie chce, na zachodzi to znajdą gościa i z dwa dni przed wiedzą gdzie był autem na kamerach i dwa dni po , a u nas to jakoś nikomu się tym zająć nie chce, pozdrawiam

#3 ~Rafi~

~Rafi~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 15:21

Szkoda że ten drugi autobus nie miał tylnej kamery, było by po sprawie

#4 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 15:31

No pewnie sprawce można znaleźć, ale czy to się opłaca..i ukarać mandatem 300 zl

#5 Sabat

Sabat

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 14 listopad 2011 - 15:42

ten film powinien być opublikowany na drugi dzień a nie 2 miesiące po zdarzeniu..

#6 ~krzyś~

~krzyś~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 15:47

Kamery i sprawcy się nie udało się znaleźć. Absurd! To tylko w tym skichanym kraju tak może być. A policja znowu udowodniła że są nierobami.

#7 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 16:28

O nie, co za cham ... zabic takiego ... Mieszkam w Zdrojach i u mnie na ulicy jedna babka ma takie reno scenic czerwone, ale nie bede nikogo osadzac.

#8 ~Antonio~

~Antonio~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 16:45

Jeśli poszkodowany przebywał w szpitalu ileś dni to nie skończy się mandatem tylko w sądzie. Poza tym dochodzi jeszcze ucieczka z miejsca wypadku... Ale faktycznie parodia - kamera, świadek w postaci kierowcy autobusu i co? I nic!

#9 ~sven~

~sven~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 17:01

Ale czy naprawdę miejskie służby nie potrafią pomyśleć? Przecież wystarczy przejrzeć nagrania z kilku kamer ze skrzyżowań które musiał pokonać kierowca wjeżdżając na Struga... Tak się chwalą rozszerzonym wielkim monitoringiem, a jak przychodzi co do czego to klapa?

#10 ~dziadu!~

~dziadu!~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 17:26

heh tylko dlaczego ten film wypłynął 2 miesiące po zdarzeniu ? Policji nie udało się odnaleźć sprawcy i liczy na bezinteresowną pomoc internautów ? Po takim czasie nawet jeśli byli świadkowie, to wątpię by coś zapamiętali z tego zdarzenia. Przykre, ale raczej kierowcy nie uda się znaleźć. Dobrze że nie zabił tego rowerzysty. Takim w ogóle nie powinno się wydawać prawa jazdy, a jeśli je ma to odebrać dożywotnio! Szybki i głupi. Kolejny film ukazujący że na samochód powinno być pozwolenie jak na broń.

#11 Gregor ZS ZGL

Gregor ZS ZGL

Swojak

• Moderatorzy
  • PipPipPipPip
  • 800 postów

Napisano 14 listopad 2011 - 17:32

Wyjątkowa kanalia z tego "kierowcy". Jak można zostawić poszkodowanego samemu sobie!

#12 ~Szczecinianin~

~Szczecinianin~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 17:37

.

** nie tolerujemy wulgaryzmów na forum a gość Szczecinianin jest liderem w tego typu postach.
Moderator.

Ojtam ,ojtam B) - nazwać sprawę po imieniu i dodatkowo w formie wykropkowanej i wy się czepiacie: - widziałem gorsze wpisy na tym portalu w bardziej banalnych tematach.

**a zaraportowałeś nieprawidłowość??
Nie bardzo mnie interesuje czy wykropkowane czy nie. Dla mnie jest to wulgaryzm i taki post leci do kosza.
Moderator.

#13 ~asesor~

~asesor~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 19:36

pewnie jakiś prokurator na podwójnym gazie :lol:

#14 ~Bobek~

~Bobek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 19:52

a dlaczego teraz o tym się pisze? przecież to było we wrześniu! A swoja drogą to podziwiam rowerzystów za odwagę, pchać się rowerem na polskie drogi...

#15 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 20:31

Kierowca kawał dziada zgadzam sie...ale obok zdaje sie jest sciezka dla rowerzystów? o wiele bezpieczniejsza niz ta ulica?

#16 ~kordas~

~kordas~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 21:33

Nagranie zostało opublikowane tylko dlatego, że w niedzielę zostało ono udostępnione przez policję ofierze wypadku czyli mnie. Po wrzuceniu nagrania na jedno z forów zostało ono wypatrzone przez Panią z redakcji GS24 która spytała się o możliwość opublikowania wrzuconej części nagrania na stronę gs24 i mm szczecin

#17 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 22:11

Kierowca kawał dziada zgadzam sie...ale obok zdaje sie jest sciezka dla rowerzystów? o wiele bezpieczniejsza niz ta ulica?

Nie zgaduj koleżanko, tam jest chodnik, ponadto według "Prawa o ruchu drogowym" coś takiego jak "ścieżka rowerowa" nie istnieje - jest tylko DDR - droga dla rowerów. Ścieżki są ewentualnie w lesie, wydeptane przez zwierzynę. A bandyta jest bandytą a nie dziadem.

#18 ~krzyś~

~krzyś~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 22:12

Nagranie zostało opublikowane tylko dlatego, że w niedzielę zostało ono udostępnione przez policję ofierze wypadku czyli mnie. Po wrzuceniu nagrania na jedno z forów zostało ono wypatrzone przez Panią z redakcji GS24 która spytała się o możliwość opublikowania wrzuconej części nagrania na stronę gs24 i mm szczecin

Gorąco współczuję! Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam

#19 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 22:13

Ja miałem numery rejestracyjne, świadka, policja miała adres sprawcy a i tak dotarli do niego po 8 miesiącach. Jak się pytałem dlaczego tak długo to mówili, że nie odbiera wezwań i nie otwiera drzwi policji...
Z drugiej strony rowerzyści płaczą wszędzie o ścieżki rowerowe, a jak jest obok to zapieprzają najszybszą i najbardziej ruchliwą ulicą w mieście...Gdzie tu sens budowania ścieżek?

#20 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2011 - 22:41

Ja miałem numery rejestracyjne, świadka, policja miała adres sprawcy a i tak dotarli do niego po 8 miesiącach. Jak się pytałem dlaczego tak długo to mówili, że nie odbiera wezwań i nie otwiera drzwi policji...
Z drugiej strony rowerzyści płaczą wszędzie o ścieżki rowerowe, a jak jest obok to zapieprzają najszybszą i najbardziej ruchliwą ulicą w mieście...Gdzie tu sens budowania ścieżek?

a ja proponuje.. wez rower i przejedz sie tymi tzw. sciezkami.. raz one sa, raz ich nie ma, nie ma wjazdow, nie ma mozliwosci zjazdow.. i jak tu normalnie jezdzic, zeby nie posadzali o pijanstwo?? przejedz sie poza tym sciezka przy hangarowej.. gorzej, niz poligon.. ktos kto jezdzi wylacznie samochodem tego nie zrozumie.. bo wy drogi jako takie macie, lepsze lub gorsze, ale przynajmniej nie musicie przepychac samochodu na druga strone skrzyzowania, bo scieke zaprojektowal jakis łoś..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych