Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ortif~

~ortif~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 18:21

Mam nadzieję, że czas nadszedł i Prokurator oraz Sąd Karny zrobią z POmawiaczami porządek raz na zawsze!
Czas zakończyć przyzwolenie na pomawiane, obmawianie i matactwa faktami.
Prokuratorze czekam na efekty!

#2 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 18:56

Tak to jest w naszym społeczeństwie, że jeśli ktoś jest dobrym gospodarzem, poświęca się, realizuje wiele projektów to trzeba go zniszczyć,zgnieść i opluć!!! Panie Prezydencie Pajor wierze w Pana dalsze sukcesy i wiem na kogo oddam głos!

#3 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 19:38

Widać merytoryczną polemike PO, najpierw wypuścili chordy małolatów do niszczenia mienia konkurencji i kradzierzy banerów, malolaty bo nie podlegają karze z kodeksu karnego! Teraz nieroby, klamcy, pomawiacze i donosiciele schowani się za nietykalnością poselską i imunitetem posła Sławomira Preissa!
Dlaczego Zdobylak, Badowski, ławrynowicz i Szuber się nie podpisali, bo wiedzieli, ze dostaną wyrok bezwzgledny!
Poseł cynik nad cyniki będzie się migal od odpowiedzialności, stosują zachowania i standardy Nitasa z 2006 rok, gdzie oskarżyl o korupcję Kandydatkę na Prezydenta Miasta Szczecina i poniosl odpowiedzialnośc w procesie cywilnym ale kandydatka przepadła!
Teraz czas na zaplatę, dla tych wszystkich chamow z wioch, niech wracają tam gdzie się urodzili do Malkocinow i do Dąbrowy. Wieśniak i widlarz to jedno, zapyzialy ślązak jest nie lepszy!
mam nadzieję że wyborcy ich ukarzą sromotnie!

#4 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 20:30

Jeśli panowie z PO uważają ,że wyborcy Stargardu są tak idiotyczni ,ze dadzą wiarę w to pomówienie - to się przekonają 21 listopada 2011 roku

#5 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 20:32

wyborca - oczywiście 21 listopada 2010 roku - sorki

#6 ~bart~

~bart~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 21:11

generalnie jestem za po, ale to co wyraniaja teraz ci lokalni aparatczykowie to zenada dla tej parti. kumpterstwo i nepotyzm do kwadratu. cwaniaki ktorzy nic nie osiagneli chwala sie wyzszym wyksztalceniem zdobytym nie wysilkiem a kasa w gownianych uczelniach, bez doswiadczenia prawie zaraz po szkole rwa sie do koryta. PO Stargard WSTYD mi za was karierowicze za dyche.

#7 ~piotrt~

~piotrt~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 22:36

Na kogo głosowac ???
- na Pajora ? Wybór o,k ale gwarantuje zachowanie skostniałego układu w mieście. Otoczył się aparatczykami. No i poparcie PISu
-Na PiS ? Ludzie O,K ale nie mogą mieć własnego zdania bo PARANOICZNY prezes Jarek trzyma za mordę
-Na SLD ? Fajni ludzie - ale to komuchy !!
-A może na PO chociaż Donald ma zwykłych ludzi w nosie. No, gdyby pozbyli się Zdobylaka, może bym na nich głosował.
-Na kogo zatem ???????????

#8 ~bezpartyjny~

~bezpartyjny~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 22:52

SLD. T tymi komuchami chyba przesadzasz. To najnowocześniejsza partia w Polsce.

#9 art-b

art-b

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1535 postów

Napisano 10 listopad 2010 - 07:28

Na kogo głosowac ???
- na Pajora ? Wybór o,k ale gwarantuje zachowanie skostniałego układu w mieście. Otoczył się aparatczykami. No i poparcie PISu
-Na PiS ? Ludzie O,K ale nie mogą mieć własnego zdania bo PARANOICZNY prezes Jarek trzyma za mordę
-Na SLD ? Fajni ludzie - ale to komuchy !!
-A może na PO chociaż Donald ma zwykłych ludzi w nosie. No, gdyby pozbyli się Zdobylaka, może bym na nich głosował.
-Na kogo zatem ???????????

Też kiedyś myślałem ,że SLD to komuchy ale teraz tą parią rządzą młodzi ludzie którzy o komunie uczyli się w szkole. Kiedy wybuchł stan wojenny Olejniczak i Napieralski mieli po 5-6 lat, kiedy upadła komuna mieli może po 15 lat więc tacy z nich komuniści jak z Rydzyka ksiądz. Na chwilę obecną oddam swoje poparcie na nich bo zraziłem się już do prawicy, a w szczególności do PIS.

#10 ~Noah~

~Noah~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 08:29

Mam wielką nadzieję, że obłuda, kolesiostwo lidera PO i dziennikarzyny, który dopuścił się pomówienia uzyska światło dzienne.
Dość chamskiego politykierstwa i NITRASIZACJI w samorządach prawa jak zrobil Europoseł Sł. Nitras w Wyborach Samorządowych 2006. Jest bezkarny i śmieje się z tego do dzisiaj.
Chcę uwieżyć w Sądy, Prawo i przykładne ukaranie pomawiających prawne, moralne i napietnowanie ludzi z imienia i nazwiska dla których nie ma świętości.
Ucieczka winowajców za immunitet poselski jest cynizmem, graniczącym z butą, chamstwem .... .

#11 ~Aga33~

~Aga33~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 09:39

Mam nadzieję, że dowiemy sie kto jest sprawcą tego pomówienia, żeby raz na zawsze zniknął ze sceny politycznej w Stargardzie!

#12 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 09:40

Po prostu zagłosujcie na wybranych ludzi, nie podpierajcie się partią. Tu, na dole, człowiek się liczy :) Ot decyzja będzie prostsza.

#13 ~JK~

~JK~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 15:53

No cóż...po raz kolejny pan Badowski strzelił sobie w kolano, tracąc nerwy podczas kampanii, którą jak z góry wiadomo i tak przegra. Jednym słowem mała próbka sposobu prowadzenia polityki. Ale czego się spodziewać po osobie bez ogłady zarówno politycznej jak i moralnej. Niestety, nie tym razem panie Marcinie. Zbyt wysokie progi...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 10:21

Już w dniu 21.10. na stronie http://forum.stargar...le,24606,1.html ktoś zapytał wprost Kto potrącił dziewczynkę pod kauflandem? Zaczęły się pojawiać komentarze że to zrobił prezydent ale te posty były od razu ukrywane przez moderatora. Sprawa stała się w Stargardzie bardzo głośna i pozwoliło trochę zapomnieć o wypadku który nieco wcześniej spowodował rygiel. Ponieważ zainteresowanie sprawą rosło i pojawiały się różne domysły zdarzenie zaczęło poważnie zagrażać kampanii wyborczej prezydenta.
Czy nikomu nie przyszło do głowy że skierowanie anonimu do PO w którym podaje się zupełnie inne zdarzenie było być może zrobione z premedytacją przez ludzi Pajora po to aby ośmieszyć PO i wprowadzić zamieszanie które ukryje rzeczywistość? Pajor mógł więc powiedzieć że nie miał nic wspólnego z wypadkiem z dnia 28.10. i składać publiczne oświadczenia jaką to stał się ofiarą konkurencji. Dlaczego nie wspomniał jednak o zdarzeniu z dnia 19.10. chociaż musiał wiedział wiedzieć o komentarzach w Internecie i wśród mieszkańców miasta.
To wszystko to jedna wielka intryga w którą PO dało się naiwnie wciągnąć.
Czekam na ujawnienie nazwiska autora donosu i nie zdziwię się wcale jak to będzie ktoś z otoczenia prezydenta.
I po co te kłamstwa?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych