Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

60 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~mirmil~

~mirmil~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:26

To wszystko ładnie, pięknie! A czy materiały czytane za pieniążki też będą pełne literówek i innych błędów jak obecnie?
Tak tylko pytam.

#22 ~hg~

~hg~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:30

HAHa Przestanę was czytać.

#23 Tomek Kuczyński

Tomek Kuczyński

Znajomy

• Moderatorzy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:32

To wszystko ładnie, pięknie! A czy materiały czytane za pieniążki też będą pełne literówek i innych błędów jak obecnie?
Tak tylko pytam.

Oczywiście literówki się zdarzają, zwłaszcza w przypadku newsów, kiedy nagli nas czas... Zapewniamy Was jednak, że robimy wszystko, żeby było ich jak najmniej! :)

W ramach treści premium publikowane będą - jak już pisałem - materiały z piątkowych tygodników (Głos Szczecina, Głos Stargardzki, Głos nad morzem) oraz z sobotniego Magazynu. Będą to zredagowane, rzetelnie przygotowane i ciekawe artykuły. Zapewniamy! :)

#24 Gizmo

Gizmo

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 84 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:33

A dzięki temu będzie mieć dostęp nie tylko do treści premium w naszym portalu, ale również do 42 serwisów internetowych oferujących unikalne treści.

Strony biorące udział w projekcie:

Ten zestaw nie przekonuje mnie o tym że jakość tych "unikalnych treści" będzie warta jakiejkolwiek opłaty.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:35

niezły dowcip z tymi płatnościami - życzę powodzienia ale ja nie zapłacę :) wybiorę zwyczajnie konkurencję.

#26 ~fd~

~fd~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:37

Mnie interesuje dziennik olsztyński.

#27 Tomek Kuczyński

Tomek Kuczyński

Znajomy

• Moderatorzy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:45

Ten zestaw nie przekonuje mnie o tym że jakość tych "unikalnych treści" będzie warta jakiejkolwiek opłaty.

Przypominam, że newsy i bieżące wiadomości ze Szczecina i regionu będą wciąż bezpłatne. :-) Niewielki abonament trzeba będzie zapłacić za materiały, które wymagają więcej pracy od dziennikarza, przez co są "droższe". Chodzi o reportaże, raporty, analizy, wywiady, filmy itp.

Płatne treści wprowadzają wspólnie z nami najwięksi polscy wydawcy: Media Regionalne, Agora, Murator, Ringier Axel Springer Polska, Polskapresse, Edytor oraz Polskiego Radia.

Cena zresztą też nie jest wygórowana - to 8,5 zł na tydzień. Mniej niż jeden kebab. :-) Płacąc za miesiąc z góry zapłacicie tylko 19,90 zł - dwa kebaby. ;-)

Rejestrując się w Piano otrzymacie dostęp nie tylko do treści premium w naszym portalu, ale również do 42 serwisów internetowych oferujących unikalne treści.

Jest to wyjątkowe rozwiązanie! Jeden login, jedna opłata i dostęp do kilkudziesięciu serwisów. Dodam, że wiele z nich było już wcześniej płatnych. Teraz za 8,5 zł za tydzień będziecie mieli dostęp do nich wszystkich. Wcześniej jeden artykuł kosztował nawet 2,5 zł!

Strony biorące udział w projekcie:

Dołączona grafika

#28 ~rzetelne dziennikarstwo???~

~rzetelne dziennikarstwo???~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:47

Płacimy co miesięczny abonament za dostęp do internetu. papierowych gazet nie kupujemy..bo tańszy i wygodniejszy jest papier na rolce..a wiadomości jakie możemy przeczytać na stronach tych gazet i tak już są nieaktualne. Najciekawszymi/?/ wiadomościami jest, że PKP wyremontuje kilka wagonów i że ktos ZBIEDY CHCE SPRZEDAĆ NERKĘ??

#29 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:51

Proponuję, aby Pan Moderator trzeci raz wkleił ten sam tekst o kebabach - to na pewno przekona opinię publiczną ;)

#30 ~Tec~

~Tec~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 10:52

No to powodzenia. Tak jak piszą poprzednicy nie jesteście jedynym źródłem informacji. Spadnie wam liczba odwiedzin, co zapewne odbije się na liczbie wyświetlanych reklam - gratuluję!

#31 Tomek Kuczyński

Tomek Kuczyński

Znajomy

• Moderatorzy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:01

Proponuję, aby Pan Moderator trzeci raz wkleił ten sam tekst o kebabach - to na pewno przekona opinię publiczną ;)

Poprzestanę na dwóch razach. A w między czasie pomyślę o innych przykładach. ;-) Na moje usprawiedliwienie - chciałem po prostu na drugiej podstronie dać informację.

#32 ~SPRÓBUJCIE~

~SPRÓBUJCIE~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:01

ZAWSZE MOŻNA ZMIENIĆ STRONĘ WWW,-W GOGLE(WYSZUKIWARKA), GS 24 NIE JEST JEDYNYM ZRÓDŁEM INFORMACJI W REGIONIE,KRAJU!!!!!

#33 Tomek Kuczyński

Tomek Kuczyński

Znajomy

• Moderatorzy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:08

No to powodzenia. Tak jak piszą poprzednicy nie jesteście jedynym źródłem informacji. Spadnie wam liczba odwiedzin, co zapewne odbije się na liczbie wyświetlanych reklam - gratuluję!

Przypominam i podkreślam kolejny raz, że płatne będą tylko niektóre treści - te publicystyczne.

Darmowe wciąż będą newsy, fotogalerie, relacje z bieżących wydarzeń w Szczecinie oraz w regionie.

Liczymy więc, że jeśli nie będziecie chcieli płacić za materiały premium, zostaniecie z nami ze względu bezpłatne na informacje lokalne. :-)

Pozdrawiam!

#34 ~Sven~

~Sven~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:13

Moim zdaniem nie jest to projekt, tylko po prostu zmowa cenowa wymienionych gazet/portali.
Mało kasy z reklam?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 11:24

No to pa pa usuwam was z zakładki -często odwiedzane

#36 art-b

art-b

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:06

Może to nawet lepiej, że będzie ograniczony dostęp do informacji w naszym kraju. Mediom wydaje się, że są Bogiem i mogą wszystko, nawet skubać podwójnie czytelnika, a także wywierać wpływ na polityków i społeczeństwo. Być może społeczeństwo w końcu wyrwie się sprzed komputera i jak dawniej będzie więcej rozmawiało między sobą. Znam to z autopsji. Ja nawet nie wiem jak mają na imię sąsiedzi z mojej klatki. Nawet dzieci ,bawiących się na podwórku, jest mniej niż dawniej. Kiedyś wyznacznikiem dobrej zabawy były siniaki i strupy na kolanach i łokciach, a teraz zepsute oczy.Wszyscy jesteśmy niewolnikami TV, internetu i fast foodów. Zobaczcie co się stało z Amerykanami. To samo stanie się z nami jeśli się nie opamiętamy. Tak więc może powinniśmy podziękować redakcjom i portalom które chcą nas w końcu przepędzić sprzed komputerów.

#37 ~Dziad~

~Dziad~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:10

Częściowa odpłatność za treści na naszym portalu nie wynika z naszej pazerności - jak sugeruje jeden z Internautów. :-)

A niby z czego ? To jest zwykła pazerność ubrana w ładne słowa i przykryta płaszczykiem "ogólnoświatowego trendu". Ktoś (brytyjski "The Times") zwietrzył interes jak można od ludzi wyciągnąć kasę by prezes jeden z drugim mogli szybciej samochody zmieniać, media zrobiły swoje pisząc że płacenie za treści jest takie cool, kilku baranów poszło na to ciągnąc za sobą całe stado.

Żeby to jeszcze była całkowicie niezależna polska firma, ale z tego co czytam to jacyś Słowacy. Firma pewnie zarządzana przez większy koncern medialny, będący w rękach jeszcze większego koncernu.

Cena zresztą też nie jest wygórowana - to 8,5 zł na tydzień. Mniej niż jeden kebab. :-) Płacąc za miesiąc z góry zapłacicie tylko 19,90 zł - dwa kebaby. ;-)

To się uśmiałem... może wprowadzimy przelicznik, tygodniowy dostęp do strony to mniej niż 3 piwa, miesięczny to 6 browarów albo 0,5 litra wódki z promocji w biedronce.
To jest 8,50 za tydzień. Chyba jednak wolę te 2 kebaby niż dostęp do treści o wątpliwej jakości.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:17

A może tak przeliczyłby Pan to na chleb, albo na roboczogodziny? Dieta z kebabów w dłuższej perspektywie jest szkodliwa dla zdrowia.

#39 ~Sven~

~Sven~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 12:52

Marchewka - przeliczmy na marchewkę !!!! :P

#40 ~MŁODY~

~MŁODY~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 13:10

To jest właśnie demokracja po ,,polsku" .Usuwam was z często odwiedzanych stron.PA PA.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych