Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 20:55

Nic chwalebnego. Kolejny jankeski truciciel. Lepiej bar mleczny by otworzyli...

#2 ~synonimek~

~synonimek~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 20:57

McDonald's to restauracja??? oj, gastronomia spada na psy.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 22:09

McDonald's to restauracja??? oj, gastronomia spada na psy.

oczywiście że restauracja... inna niż wszystkie :D

#4 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 23:14

największy syf na świecie

#5 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 31 październik 2011 - 23:56

Kolejny syf otworzyli. W jedzeniu salmonella i to za jaką kase. Restauracją się nazywają fastfoodziarze. Żenada!

#6 ~tomasz777~

~tomasz777~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 02:13

haha xD ciekawe gdzie Wy sie pieniacze zywicie? pewnie kupujecie pulpety w biedronce za 4zl albo piegogi z nadzieniem ze zmielonych świńskich ogonów (na opakowaniu to się nazywa "pierogi z mięsem")

#7 ~zimny cynik~

~zimny cynik~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 08:13

haha xD ciekawe gdzie Wy sie pieniacze zywicie? pewnie kupujecie pulpety w biedronce za 4zl albo piegogi z nadzieniem ze zmielonych świńskich ogonów (na opakowaniu to się nazywa "pierogi z mięsem")

Lepsze te zmielone świńskie ogony niż mięso w którym nie ma mięsa z tego jankeskiego fast fooda!!!

#8 cosmo

cosmo

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 09:14

Nooo, to miłośnicy "zdrowej żywności" mają nową "świątynię" do odwiedzania. :P

#9 ~MW~

~MW~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 09:24

Superrr!!! Ja jestem zadowolona uwielbiam MD ;)

#10 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 09:26

Kotlet z M.donsa składa się w 30% z mięsa pozostał 70% to celuloza nasączona różnego rodzaju polepszaczaczami smakowymi , wszystko ładnie zmielone , przed usmażeniem ma kolor ... fioletowy.
Życzę smacznego
P.S
pracowałem w firmie która to produkuje dla M.donsa.

#11 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 10:17

a rozdawaniem kuponow tez sie redakcja zajmuje?

#12 maxikasek

maxikasek

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 01 listopad 2011 - 13:32

Kotlet z M.donsa składa się w 30% z mięsa pozostał 70% to celuloza nasączona różnego rodzaju polepszaczaczami smakowymi , wszystko ładnie zmielone , przed usmażeniem ma kolor ... fioletowy.
Życzę smacznego
P.S
pracowałem w firmie która to produkuje dla M.donsa.

Robiłeś w Morlinach? :D
Akurat jakość produktów w McD jest na dobrym poziomie (nie mam na myśli ulepszaczy itd, ale zawartość mięsa w mięsie). Wyjątek to Nuggetsy, które maja tylko 50% mięsa kurczaka, reszta to wypełniacze- ale dozwolone do użytku spożywczego. Takie same macie np w szynkach gotowanych (tam też często tylko 50% mięsa, reszta woda i "wiązacze"). Np Danone przestał dostarczać mieszanki na lody i shake'i bo nie mógł ponoć utrzymać standardów. Akurat nie byłbym zdziwiony- Francuzi lubią "oszczedzać" na jakości.
McD ma tylu wrogów , że nie może kłamać, zaraz by to im wytknięto- choc często podaje "angielską" prawdę. ;) A jakoś żadna znana organizacja anty-McD nie potwierdziła w badaniach tej 70% celulozy ;-)
Oczywiście że to śmieciowe żarcie- bo jak ktoś chce w jednej kanapce zjeść np 50% dziennego zapotrebowania na tłuszcz to musi sobie od razu skalkulować resztę diety.
Żaden fast food nei służy do regularnego odżywiania, ale jeśli korzystamy od czasu do czasu to nic się nie stanie nam. Tak jak z alkoholem ;)
Takie badania jakości hamburgerów na SGGW z 2008:
http://baztech.icm.edu.pl/baztech/cgi-bin/btgetdoc.cgi?LOD1-0008-0044

#13 ~jch~

~jch~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2011 - 14:31

W restauracjach albo barach - z prawdziwego zdarzenia a nie tylko z nazwą :)
A niech się świnki w oborze obżerają, co mnie to obchodzi, głupich nie sieją :)

#14 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 09:35

W restauracjach albo barach - z prawdziwego zdarzenia a nie tylko z nazwą :)
A niech się świnki w oborze obżerają, co mnie to obchodzi, głupich nie sieją :)

wiesz co to znaczy fast food ? idea tego typu jedzenia polega na tym,zeby zjeść szybko. Po to wlasnie powstal przy drodze. Do tego wlasnie tez sluzy mcdrive,ktorego po prostu bary i restauracje nie maja,przynajmniej nigdy nie widzialem. Myslisz,ze przy takim ruchu jaki jest w sezonie kazdy by chcial czekac pol godziny na swiezo przygotowana zywnosc ??? I do tego myslisz ze zaplacil by mniej niz w McDonald's ?? Spoko jezeli ty jadasz w restauracjach to fajnie, tylko pomysl nastepnym razem o innych, nie kazdy ma na to pieniadze i czas.

#15 cosmo

cosmo

Swojak

• PipPipPipPip
  • 555 postów

Napisano 02 listopad 2011 - 15:52

idea tego typu jedzenia polega na tym,zeby zjeść szybko.

I niezdrowo. :(

Użytkownik cosmo edytował ten post 02 listopad 2011 - 16:46

#16 ~wanda~

~wanda~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 18:19

Super, taki przydrozny mcdonald jest po to zeby odpoczac od jazdy, wyprostowac kosci, napic sie kawy, zjesc loda, napic sie czegos zimnego, a kto glodny moze sobie cos przekasic. To nie jest restauracja zeby przyjsc z rodzina na obiad! Mam nadzieje ze bedzie dostepny Wi Fi dla podrozujacych;)

#17 ~Jaretzky~

~Jaretzky~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 12:12

Czy jest tam obsługa kelnerska? Jeśli nie, to jakim prawem ten bar szybkiej obsługi ma czelność nazywać się "restauracją"? I dlaczego dziennikarze jak papugi powtarzają bez zająknięcia marketingową papkę: "restauracja McDonalds, restauracja McDonalds". Dla mnie to co najwyżej "Fabryka plastiku WcDonalds".

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2011 - 10:01

Kości rozprostowuje się raczej stojąc lub chodząc (jeżeli długo jedziesz),a nie siedząc i jedząc.

#19 ~Bożena~

~Bożena~
  • Goście

Napisano 02 maj 2012 - 09:34

Omijajcie to miejsce !
Obsługa w McDrive fatalna. Czekałam 15!!! minut przy okienku, kiedy po 10 minutach upomniałam się o zamówienie obsługująca zaczęła działać.Dodam,że na zewnątrz byłam jedynym kierowcą!
Wewnątrz trwała obsługa tych którzy podjechali ze wsi już po mnie.Dodatkowo obsługująca próbowała oszukać mnie na napojach.Ostatecznie jedna z bułek okazała się powtórnie odgrzewana - była twarda.
Wczorajsza wizyta utwierdziła mnie: mam ZAKAZ KORZYSTANIA z McDonalda !!!Dla własnego zdrowia, również psychicznego !!!

#20 ~Jarosław i Ewa~

~Jarosław i Ewa~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 20:15

Bardzo serdeczne podziękowania dla pracowników MC Donalds ( S3 koło Goleniowa).

15-02-2015r Bylismy z żoną w tej restauracji ,obsługa szybka i kompetentna.Po kolacji wsiedliśmy do auta i ruszyliśmy dalej .Po 10 min jazdy ,krzyk żony " moja torebka !" .Została w restauracji.Nawrotka 140 na liczniku i z powrotem po torebke ,a w niej ;dokumenty ,telefon ,pieniądze ,karty kredytowe, i papiery od auta kupionego tego dnia w Swinoujściu !!!! Masakra!

Wbiegamy do restauracji ,szukamy ............... ani śladu torebki.Pytamy personel ,coś maja ,proszą o podanie nazwiska i danych .Zgadza się !!!! Jest torebka z całą nienaruszona zawartością !!

Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy .

Wdzięczni klijęci MC Donalds J.E. R.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych