Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 am3is

am3is

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1183 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 12:09

Pudzianowski wszedł do ringu jako faworyt i nie zawiódł kibiców. Najmana wyszczekiwanie się przed walką jak to często bywa pozostawi niezły niesmak. Nie lubię tej dyscypliny ale miałem szczęście widzieć ją na żywo, ciekawe będą następne walki Pudzianowskiego z bardziej wymagającymi rywalami, bo do badmintona to on sie raczej nie nadaje :).

#2 ~do: am3is~

~do: am3is~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2009 - 12:35

Śmieszą mnie troche takie wypowiedzi jak Twoje. Cały "pic" polega własnie na tym, zeby być wyszczekanym, żeby przyciągnąć jeszcze więcej widzów przed tv i zeby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie walką. Najman był w ogle źle dobrany do mariuszka, ale chodziło o to, że jeden i drugi są rozpoznawani. Najman - Big Brother, a pudzian - wiadomo. Więc jak nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj w ogóle.

#3 am3is

am3is

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1183 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 14:20

Bardzo przepraszam że ośmieliłem się wypowiedzieć na temat który mi koło pióra lata i że jeszcze rozśmieszyłem przy okazji specjalistę od tej dyscypliny. Nie wiem jak mam odpokutować?

#4 ~Turbodymoman~

~Turbodymoman~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2009 - 15:40

nie wiem dlaczego Najman się poddał , przecież lał Pudziana policzkiem po pięści

#5 RoX0r

RoX0r

Swojak

• PipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 15:46

Śmieszą mnie troche takie wypowiedzi jak Twoje. Cały "pic" polega własnie na tym, zeby być wyszczekanym, żeby przyciągnąć jeszcze więcej widzów przed tv i zeby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie walką. Najman był w ogle źle dobrany do mariuszka, ale chodziło o to, że jeden i drugi są rozpoznawani. Najman - Big Brother, a pudzian - wiadomo. Więc jak nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj w ogóle.

zrobił show śmieszne przed walką naciągane (ile z jego inicjatywy nie wiadomo), ale wiadome jest to że pudzian był wkur...y na maxa na niego i zero techniki wyszło z tej walki.. po prostu to był ostry łomot uliczny który miał określony cel w głowce Pudziana... za duzo nie myslal i nie pieprzył się po prostu ;)

walka imponująca, bo szczęka w dół mi opadła z wrażenia co on odwalił...

Najman? ogolnie widze, ze nie masz pojęcia jednak co do tej dyscypliny a próbujesz am3is'a obrazić...

zobacz co mógł zrobić prawdziwy wojownik z pudzianem postury Najmana...
http://www.youtube.c...feature=related

gość postury pudziana jest.. też taki SZARŻOWNIK na dzika oby do przodu.. dostał w wątrobkę pełny paraliż i piszczy z bólu ;) tak miał farta ale zobacz że te kolanko było zamierzone w duzym stopniu.. taka taktyka

ten gosc to tłuścioch pudzian ma wiecej mięśni i koordynacji tak latwo nie bedzie go trafić, ale widzisz cuda się zdarzają...
Sapp tez byl ogloszony takim pudzianem, nie mogli go pokonac.. a pozniej przegrywał na życzenie

#6 ~Turbodymoman~

~Turbodymoman~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2009 - 16:33

zrobił show śmieszne przed walką naciągane (ile z jego inicjatywy nie wiadomo), ale wiadome jest to że pudzian był wkur...y na maxa na niego i zero techniki wyszło z tej walki.. po prostu to był ostry łomot uliczny który miał określony cel w głowce Pudziana... za duzo nie myslal i nie pieprzył się po prostu ;)

walka imponująca, bo szczęka w dół mi opadła z wrażenia co on odwalił...

Najman? ogolnie widze, ze nie masz pojęcia jednak co do tej dyscypliny a próbujesz am3is'a obrazić...

zobacz co mógł zrobić prawdziwy wojownik z pudzianem postury Najmana...
http://www.youtube.c...feature=related

gość postury pudziana jest.. też taki SZARŻOWNIK na dzika oby do przodu.. dostał w wątrobkę pełny paraliż i piszczy z bólu ;) tak miał farta ale zobacz że te kolanko było zamierzone w duzym stopniu.. taka taktyka

ten gosc to tłuścioch pudzian ma wiecej mięśni i koordynacji tak latwo nie bedzie go trafić, ale widzisz cuda się zdarzają...
Sapp tez byl ogloszony takim pudzianem, nie mogli go pokonac.. a pozniej przegrywał na życzenie

tu nie chodzi o wielkość Pudziana bo są więksi ale o jego siłę on jest najsilniejszym człowiekiem świata i innym brakuje do niego nie trochę ale tyle co młodej ku,,rwie do emerytury nie patrz na wielkość lecz na siłę zresztą co tu prorokować to się okaże ja stawiam ,że on stłucze wszystkich a my znowu będziemy z niego dumni

#7 mms

mms

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1958 postów

Napisano 13 grudzień 2009 - 17:30

Coz za pojedynek.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych