Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 17:14

Ja na odpowiedz o Pana Krzystka czekam już trzy lata i raczej się już nie doczekam odpowiedzi na moje pisma.
Wstyd Panie Prezydencie że nie liczy się Pan z mieszkańcami miasta w którym Pan rządzi.

#2 ~piotrt707@wp.pl~

~piotrt707@wp.pl~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 17:35

Są ludzie o których Pan Prezydent Krzystek myśli: rodzina, kumple, sitwa i kler

#3 ~Kocham Szczecin~

~Kocham Szczecin~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 17:56

Co za krety ci z PO - naiwnie próbują wmawiać mieszkańcom Szczecina, że Krzystek to zło hahaha co za barany z tych po-wskich polityków hahaha. Gdyby Nitras był u władzy to dziś od 17 do 6 rano byśmy mieli godzinę policyjną hahaha

#4 Barth

Barth

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 18:20

...myślą (a właściwie mają z tym problem), że jak wyzwie Prezydenta Krzystka od najgorszych to ludzie pobiegną i zagłosują na Litwińskiego...

Efekt może być zupełnie odwrotny od zamierzonego :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 18:21

Sławomir Nitras nie może powiedzieć, że się przepracowuje. Polityk PO jest na ostatnim miejscu wśród polskich eurodeputowanych w rankingu VoteWatch.eu. Co to oznacza? Że stanowczo za rzadko bywa na sesjach plenarnych i głosowaniach.Co więcej – jak donosi RMF FM - Nitras nie jest także autorem żadnego raportu, żadnej rezolucji czy opinii. W styczniu opuścił też ważne, dwudniowe posiedzenie. To powinien być powód do wstydu...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 18:45

Są ludzie o których Pan Prezydent Krzystek dba : rodzina, kumple, sitwa i kler.
Rodzina, kumple, sitwa i kler. Rodzina, kumple, sitwa i kler itd itd

#7 Barth

Barth

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 276 postów

Napisano 25 listopad 2010 - 18:46

Sławomir Nitras nie może powiedzieć, że się przepracowuje. [...] To powinien być powód do wstydu...

I do dymisji.

#8 ~piotrek~

~piotrek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 19:02

Ja na miejscu Krzystka oddabym cały Szczecin episkopatowi.

#9 ~hugo2015~

~hugo2015~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 19:12

a ja, moja rodzina i moi znajomi i tak zagłosujemy na Krzystka;) Przypominam,że przez 4 lata radni PO popierali Krzystka

#10 ~ga ga~

~ga ga~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 20:03

hugo2015 to Ty chyba żyjesz poza rzeczywistością kolego. Nie 4 lata tylko 2 a potem sam Krzystek wypowiadał się że to na nim spoczywa odpowiedzialność za miasto. Nie pamiętasz że m.in. dlatego Jarmoliński odszedł z Zarządu.
Po jaki gwint wytłumacz mi to kolego Krzystek powołał radę doradczą.
Gra skrzywdzonego i odwraca kota ogonem. Soska to też człowiek kościoła. Sobacz gdzie pracował i kto tam go sygnował.
Obudź się bo ten Pan nie jest lepszy od Sławomira a nawet gorszy bo siedzi w kieszeni Czarnych a to nie wróży dobrze na przyszłość.
I na koniec czego boi się ujawnić Krzystek, nieudolności prawników i swoich współpracowników?

#11 ~przemoc w rodzinie~

~przemoc w rodzinie~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 20:28

Nie ma co popierać Litwińskiego bo to przedłużenie ręki Nitrasa.

#12 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 20:35

hugo2015 to Ty chyba żyjesz poza rzeczywistością kolego. Nie 4 lata tylko 2 a potem sam Krzystek wypowiadał się że to na nim spoczywa odpowiedzialność za miasto. Nie pamiętasz że m.in. dlatego Jarmoliński odszedł z Zarządu.
Po jaki gwint wytłumacz mi to kolego Krzystek powołał radę doradczą.
Gra skrzywdzonego i odwraca kota ogonem. Soska to też człowiek kościoła. Sobacz gdzie pracował i kto tam go sygnował.
Obudź się bo ten Pan nie jest lepszy od Sławomira a nawet gorszy bo siedzi w kieszeni Czarnych a to nie wróży dobrze na przyszłość.
I na koniec czego boi się ujawnić Krzystek, nieudolności prawników i swoich współpracowników?

Chyba trzeba parę rzeczy uściślić. PO nagle przestało popierać P. Krzystka nie 2 lata temu ale 2 miesiące przed wyborami bo nie mogli ścierpieć że przez 4 lata starał się być niezależnym i nie pozwalał sobie "chodzić po głowie". P. Jarmoliński odszedł rok temu, jak skończył - patrz na wyniki wyborów.
I jeszcze odnośnie słów p. Tałasiewicza, mówi że krytykowanie pogorszy naszą pozycję. Uważam że nasza pozycja pogorszyła się już 4 lata temu jak PO doszła do władzy. Nie jestem zwolennikiem PIS'u i p. Brudzińskiego, ale polecam dzisiejszy wywiad z Nim w Talii Politycznej w Radiu Szczecin, podał bardzo trafną i uważam prawdziwą przyczynę sytuacji naszej tak w Szczecinie jak i całym województwie.

#13 ~sh~

~sh~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 20:58

Weźcie żal mi Litwińskiego z czym do ludzi .

#14 ~anita~

~anita~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 09:18

nie mogę darować Krzystkowi tylko jednej rzeczy a mienowicie oddania zadarmo szpitala kolejowego który teraz straszy pustkami!!!!!!!!1

#15 ~Dresiarz~

~Dresiarz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 13:46

Krytykując Krzystka krytykują siebie. Przecież to ich pomysły skończyły się plajtą. A Krzystek był ich wykonawcą. Dosyć tych bredni.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych