Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rolety

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~cccca~

~cccca~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 15:03

Kochani, chcemy z mężem zamontować rolety w mieszkaniu i szukamy sprawdzonych miejsc, w jakich można je kupić. W skrócie w grę wchodzą rolety Kraków i Nowa Huta – ja na co dzień pracuję w Krakowie, a mąż w Nowej Hucie, więc każde z nas może obejrzeć ofertę rolet gdzie indziej. Wstępnie wytypowaliśmy sobie firmę SAFEDOOR, ale chciałabym się upewnić, czy to dobry wybór. Mieliście z tą firmą do czynienia?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2020 - 21:15

Kochani, chcemy z mężem zamontować rolety w mieszkaniu i szukamy sprawdzonych miejsc, w jakich można je kupić. W skrócie w grę wchodzą rolety Kraków i Nowa Huta – ja na co dzień pracuję w Krakowie, a mąż w Nowej Hucie, więc każde z nas może obejrzeć ofertę rolet gdzie indziej. Wstępnie wytypowaliśmy sobie firmę SAFEDOOR, ale chciałabym się upewnić, czy to dobry wybór. Mieliście z tą firmą do czynienia?

Popier***iło cię, spamerski dzbanie? Spierd@laj spamować na "krakoskie" fora, pojeb@na kretynko.

#3 ~cascs~

~cascs~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 14:52

Bardzo mili pracownicy firmy. Mówię to jako kobieta, która z reguły ma dosyć specyficzne podejście do wszelkich ekip budowlanych i monterskich. Panowie akurat skradli moje serca. W sklepie pomogli mi też w wyborze drzwi na samym początku. Kiedy już byłam tak dobrze obsłużona, to od razu podjęłam decyzję, że zamawiam też montaż.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2020 - 08:43

Bardzo mili pracownicy firmy. Mówię to jako kobieta, która z reguły ma dosyć specyficzne podejście do wszelkich ekip budowlanych i monterskich. Panowie akurat skradli moje serca. W sklepie pomogli mi też w wyborze drzwi na samym początku. Kiedy już byłam tak dobrze obsłużona, to od razu podjęłam decyzję, że zamawiam też montaż.

Dzięki, blondi. Za chwilę odpalam auto i zapierd@lam  ze Szczecina do Krakowa kupować drzwi z montażem. :D  :lol:  :D

Czy każdy spamer to idiota?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych