Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rośliny w ogrodzie?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 10:11

Nie dość, żeś spamerska suka, to jeszcze słodka idiotka, mająca użytkowników tego forum za imbecyli. Spadaj na szczaw, prymitywna szmato.  :P

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7112 postów

Napisano 25 styczeń 2017 - 10:19

Jakie macie rośliny w ogrodzie? Ja ostatnio mam chęć na róże, widziałam w ... duży wybór sadzonek. Tylko muszę jeszcze poczytać o ich pielęgnacji. 

Kiedyś na grobie rosły lilie. Tak wysoko, jak mąż-idiota leżał głęboko. Ciekawe, jakie kwiaty wyrosną na ścierwie spamera?

#3 sofija

sofija

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 20 luty 2017 - 19:32

ja mam bukszpan - caly rok jest zieloniutki i można go dowolnie kształtowac. dla mnie super! 

#4 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7112 postów

Napisano 28 luty 2017 - 17:40

U mnie dopiero ogród do założenia i rozplanowania. Żona już wymyśla różne nasadzenia. Teren jest spory, więc będzie duży wydatek. Na szczęście wszystkie nasiona, sprzęt ogrodowy znalazłam w xxxxx Pozostaje jeszcze poszukać krzewów i drzewek. Jak ktoś ma dobre namiary, to będę wdzięczny. 

Jeżeli mieszkasz w Szczecinie to najlepiej na Ku Słońcu. Drzewa już są a wdzięczna rodzina kwiatów nie poskąpi. Im szybciej, tym lepiej.

#5 Rufus

Rufus

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 09 marzec 2019 - 13:19

A co z altanami w ogrodzie? Polecacie może coś sprawdzonego? Ja się zastanawiam obecnie, czy te altanki drewniane są ok. Co na ten temat myślicie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych