Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marek67~

~Marek67~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 08:08

.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 08:40

Zaszaleliśmy z żoną i w Świnoujściu wybraliśmy się na rybkę do smażalni w okolicy promenady.
Łosoś grilowany - 8 zł 100g
Surówka - 7 zł
Herbata - 7 zł
Ziemniaki pieczone - 7 zł porcja
Piwo - 7 zł 0,5 l

Smaczne było, ale obiadek na 2 osoby kosztował nas 85 zł. Z takimi cenami nie dziwię się narzekaniom na słabe obroty.

#3 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 10:18

ha ha tyle nawet w usa nie płaciłem jak byłem,skandal ryba chinska panga 55 zł za 1 kilogram gdzie jest kupowana po 6 zł,ludzie takie ceny to jest oszustwo i do tego olej do smazenia nie wymieniany przez całe wakacje wyobrascie sobie jakie tam są związki rakotwórcze w tym oleju.

#4 ~genia~

~genia~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2012 - 10:37

Najważniejsze, że jak zamawiam sandacza to nie dostanę w jego cenie tańszego zamiennika np. dorsza. To też u nieuczciwych się zdarza.

#5 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2015 - 12:09

No to ja w tym roku sprawdze ta "Bajke" i jej rybki,do zobaczenia!

#6 ~darek~

~darek~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 14:12

to ja wole zeżrec parowke z bulka za 2 zlote i tez jestem najedzony a rybke sie je w domu

#7 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 01:18

Zaszaleliśmy z żoną i w Świnoujściu wybraliśmy się na rybkę do smażalni w okolicy promenady.
Surówka - 7 zł
Herbata - 7 zł
Piwo - 7 zł 0,5 l
No to faktycznie zaszaleliscie. Hehe biedaki na rybe za 100 nawet nie stac. Ale teraz bierzesz 50p plus to juz cie stac, nie?
Smaczne było, ale obiadek na 2 osoby kosztował nas 85 zł. Z takimi cenami nie dziwię się narzekaniom na słabe obroty.

#8 ~Edek~

~Edek~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 01:19

Surówka - 7 zł
Herbata - 7 zł
Piwo - 7 zł 0,5 l
No to faktycznie zaszaleliscie. Hehe biedaki na rybe za 100 nawet nie stac. Ale teraz bierzesz 50p plus to juz cie stac, nie?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ryba, szczecin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych