Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rybka w Szczecinie

#ryba # #frytki # #sledz #marszalek #okonki #fishburger #targ rybny #paprykarz #pierogi #zapiekanki

1 odpowiedź w tym temacie

#1 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2015 - 16:23

Witam,

postanowiłam się z Wami podzielić tą wiadomością !! W Szczecinie  nie tylko jedzą Kebaby ! 

Na stałe mieszkam w wawie i wycieczka do Szczecina była dla mnie nie lada wyzwaniem. Do jedzenia szukałam czegoś "pysznego" i nie restauracyjnego.

Jak wszyscy wiemy miasto to piękne nad "morzem leży", więc co mają na pewno, ryby świeżutkie i pyszne. Ku mojemu zdziwieniu na forach tylko kebab, hot-dog itd no cóż trudno się mówi.

Na miejscu miła niespodzianka, na nadbrzeżu obok statku Ładoga budka a tam: frytki z ryby, burgery z rybą, zapiekanka z paprykarzem z ryby.... RAJ :) i nie ma kolejek (co mnie zdziwiło najbardziej).

Nie udało mi się wszystkiego skosztować ale frytki i burgera z ryby mogę w ciemno polecić. PYCHOTA! Podają tam też pierogi z dorszem, próbować będę następnym razem :)

Dzięki za takie miejsca i że nie musiałam jeść "kebaba" ;)

Pozdrawiam,

turystka Anka

#2 Albert

Albert

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 20:06

Witam,

postanowiłam się z Wami podzielić tą wiadomością !! W Szczecinie  nie tylko jedzą Kebaby ! 

Na stałe mieszkam w wawie i wycieczka do Szczecina była dla mnie nie lada wyzwaniem. Do jedzenia szukałam czegoś "pysznego" i nie restauracyjnego.

Jak wszyscy wiemy miasto to piękne nad "morzem leży", więc co mają na pewno, ryby świeżutkie i pyszne. Ku mojemu zdziwieniu na forach tylko kebab, hot-dog itd no cóż trudno się mówi.

Na miejscu miła niespodzianka, na nadbrzeżu obok statku Ładoga budka a tam: frytki z ryby, burgery z rybą, zapiekanka z paprykarzem z ryby.... RAJ :) i nie ma kolejek (co mnie zdziwiło najbardziej).

Nie udało mi się wszystkiego skosztować ale frytki i burgera z ryby mogę w ciemno polecić. PYCHOTA! Podają tam też pierogi z dorszem, próbować będę następnym razem :)

Dzięki za takie miejsca i że nie musiałam jeść "kebaba" ;)

Pozdrawiam,

turystka Anka

Super Ania! Tak trzymaj! Niech zyją (?) ryby! Swoją drogą nie znałem tej miejscówki. Zawsze Tkacka była nr1. Trzeba sprawdzić Twoją opcje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych