Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

141 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~AWD~

~AWD~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 08:00

może przywrócimy prawo do linczu?co żaden lekarz nie wystąpi przeciw innemu

#42 ~633516~

~633516~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 10:13

To nie lekarz - to bydle...niech ktoś poda nazwisko,żeby ludzie omijali z daleka takie coś........

#43 ~~Maszewianin~~

~~Maszewianin~~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 11:20

Znam Tę Lekarke,nie jednego już uśmiercila.Niby jesteś zdrowy a nagle....coś sie wydarzyło.Moim zdaniem powinna ponieść konsekwencje swojego czynu,są na to są paragrafy,za nieudzielenie pomocy trafia sie pod sąd.Znając zycie NIc jej nie zrobia bo J
EST LEKARZEM a nie zwykłym szarakiem.

#44 ~didi~

~didi~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 11:44

Tego konowała już dawno powinni do pudła wsadzić za to co robi ludziom ja ją znam i nigdy bym nie poszedł się leczyć LUDZIE ZRÓBCIE COŚ Z TYM

#45 ~~MICHU~~

~~MICHU~~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 11:48

CO DO NAZWISKA TO ZNAJĄ JE WSZYSCY MASZEWIACY TYLKO WYSTARCZY SIĘ PYTAĆ NA CHODNIKU

#46 ~łowca skór~

~łowca skór~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 12:37

no to afera, a powinni bać się wszyscy ona ma w szpitalu w goleniowie dyżury, więcej osób jest zagrożonych niż tylko mieszkańcy maszewa...a co dalej? - to tego nikt nie wie pewnie jeszcze kilka osób odejdzie zanim ona to zrobi....masakra:(

#47 ~majsterszyk~

~majsterszyk~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 13:13

no to będzie teraz ładna aferka.. do Maszewa aż 2 samochody TVN-u przyjechały.. z policją coś kręcili..

#48 ~maszewienka~

~maszewienka~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 14:54

teraz to każdy gada na nią ze zła ze nie dobra a wszyscy się u niej leczyli i nie mieli pretensji nagle teraz wszyscy na nią!

#49 ~EDI~

~EDI~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 14:54

Czyż to nie dziki kraj, jak mawiał pewien minister?

Moze i dziki kraj TYLKO JEST PODSTAWOWA ROZNICA TWORZY GO I NIM JEST JEDNYM Z KIERUJACYM TEN PSEUDO MINISTER.
Nie przeszkadza mu nawet brac za ten dziki kraj pieniedzy.
TO NIE JEST ANI BOHATERSTWO TAK POWIEDZIEC ANI ODWAGA TO NAJOBRZYDLIWSZE ZALE ZA TO, ZE ZABRANO MU KORYTO I JESZCZE MUSIAL SIE TLUMACZYC.

#50 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 15:03

teraz to każdy gada na nią ze zła ze nie dobra a wszyscy się u niej leczyli i nie mieli pretensji nagle teraz wszyscy na nią!

na panią L. narzekało wiele ludzi i wiele przez z nią zmarło. Głównie przez nietrafne diagnozy, albo zbyt późne udzielenie pomocy. Ale z racji, że to z reguły byli starsi ludzie to nikt tego nie nagłośnił . Wszyscy w Maszewie wiedzą, że ta pani nie potrafi leczyć i nie oszukujmy się. Ma układy i tylko dlatego ciągle siedzi w tej przychodni.

#51 ~NaZywo~

~NaZywo~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 16:14

maszewianka - nie każdy się u niej leczy/ł ja akurat jestem u Dr. Stenki. I jeżeli diagnoza wygląda w ten sposób u pani L. ,że ' weźmie pan/i to jak nie pomoże spróbujemy czegoś innego' i to niestety jest prawda... przysięga Hipokratesa obowiązuje w każdym przypadku nie tylko jak ktoś przyjdzie do niej. Lekarze powiedzieli ' gdyby została udzielona pierwsza pomoc przez osobę wykwalifikowaną mężczyzna by przeżył '... Widziałem jak policjanci wraz z aptekarzem próbowali reanimacji.. jestem pełen podziwu dla ich wytrwałości...

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 16:44

Mój ojciec leczył sie u tej kobiety i przez rok faszerowała go lekami na żoładek...skończyło sie tak że po kolejnej wizycie w przychodni dostał zawału...kiedyś była ginekologiem,potem leczyła dzieci a teraz lekarz rodzinny niby-jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego...

#53 maszewo123

maszewo123

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 marzec 2010 - 17:24

Mój ojciec leczył sie u tej kobiety i przez rok faszerowała go lekami na żoładek...skończyło sie tak że po kolejnej wizycie w przychodni dostał zawału...kiedyś była ginekologiem,potem leczyła dzieci a teraz lekarz rodzinny niby-jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego...

No właśnie może ktoś zrobi porządek,są dwie lekarki.I co z tego jak nie można zmienić lekarza,jak ktoś jest u pani L.a chce się przenieśc do pani S.to nie ma szans,bo ta poprostu nie chce odbierac jej pacjentów.

#54 ~beno~

~beno~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2010 - 18:01

Nic nowego, zachowanie tego lekarza jak zawsze takie same.Boże zmiłuj się nad nami .............

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 08:53

Dlatego pare lat temu przepisałam się gdzie indziej wole dojerzdżać 30 km niż 5 i iść do dr.L......

#56 ~MALA~

~MALA~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 12:45

ZGADZAM SIE Z WASZYMI KOMETAZAMI TO NIELUDZKIE ZEBY NIE POMUC POTSZEBUJACEMU MASAKRA ZE SA TACY LUDZIE

#57 ~MASZEWIANKA~

~MASZEWIANKA~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 12:52

JA TEZ WIDZIALAM TO ZDAZENIE TO BYLO STRASZNE

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 13:26

No to sie L-wa do czekala no i dobrze jej tak za wszystko

#59 ~znachor~

~znachor~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 14:46

Długo nie trzeba szukać

Google Maps

Prawda jest taka, że tu na wiosce każdy wiedział o co chodzi, że L. często odmawiała pomocy, że regularnie nie trafiała z diagnozą (miałem przypadek zapalenie płuc, który inny lekarz zdiagnozował w 5 minut - do niej 3 razy chodziłem), leczyła jak się udało. Nikt z tym dalej nic nie robil dlatego, ze ludzie w małych miejscowościach nie lubią kontaktów z prokuraturą czy policją- takie zaszłości jeszcze po PRLu i średniowiecznej ciemnocie.

Nie bez kozery L. nazywano PIASECKĄ - posyłała do piachu.

#60 ~prawy~

~prawy~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 15:49

SLUCHAJCIE WY WSZYSCY, KTÓRZY TAK ODWAŻNIE PISZECIE!!! JEST NAPISANE: " ...KTO JEST BEZ GRZECHU, NIECH PIERWSZY WEŹMIE KAMIEŃ..."!!!!
KTO WAM DA TAKIE PRAWO OSĄDZAĆ CZLOWIEKA?????!!! NIE MA TAKIEGO PRAWA JAK : OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB!!! MOŻE FAKTYCZNIE dr MIALA PILNĄ ROBOTĘ, MOŻE I BY POMOGLA, A MOŻE I NIE. KARETKA BYLA W DRODZE. A MOŻE TO JUŻ BY KONIEC DLA TEGO MĘŻCZYZNY?! TAKA JEST WOLA BOSKA!
KTO WAM DAL PRAWO PISAĆ OBELGI NA TĘ KOBIETĘ-LEKARZA. A WLAŚNIE, ŻE JEST DOBRYM LEKARZEM! POMOGLA WASZYM RODZICOM I BLISKIM A TERAZ CHCECIE JĄ ZLINCZOWAĆ?!?!?! SAMI ROBICIE WOKÓL TEJ TRAGEDII JESZCZE WIĘKSZĄ TRAGEDIĘ! TA KOBIETA JUŻ SWOJE WYCIERPIALA W ZWIĄZKU ZE ŚMIERCIĄ ś.p.Józefa. A CZY KTOŚ Z WAS STANIE PUBLICZNIE I POWTÓRZY TO CO NAPISAL???!!! A CZY ZASTANOWILIŚCIE SIĘ NAD TYM, ŻE PANI E.MA PELNE PRAWO DO OBRONY I ZASKARZYC WAS ZA TE OBELGI?? TRZEBA SIE TERAZ MODLIC ZA DUSZE ZMARLEGO I ZA WAS SAMYCH I ZA WSZYSTKICH! TRWA WIELKI TYDZIEŃ! GDZIE WASZA POKORA I ZADUMA NAD SOBĄ SAMYM....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych