Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

141 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:01

Szkoda gadac!! ~prawy~ dobrze gada . ilu z Was zapieprza z zaziebieniem do dr L... te pare m .
Jestescie jak typowi polacy Jak znajdzie sie powod i czlowiek ,to trzeba sie wyzyc ,bo frustraCJA wAS PRZERASTA!!
siARA
Wstyd

#62 ~biseptol~

~biseptol~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 16:23

Zmieniłam lekarza, bo to był szok. Testowanie wszystkich leków czy trzeba czy nie trzeba. Lekarz beznadziejny.

#63 ~hunter~

~hunter~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 17:13

SLUCHAJCIE WY WSZYSCY, KTÓRZY TAK ODWAŻNIE PISZECIE!!! JEST NAPISANE: " ...KTO JEST BEZ GRZECHU, NIECH PIERWSZY WEŹMIE KAMIEŃ..."!!!!
KTO WAM DA TAKIE PRAWO OSĄDZAĆ CZLOWIEKA?????!!! NIE MA TAKIEGO PRAWA JAK : OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB!!! MOŻE FAKTYCZNIE dr MIALA PILNĄ ROBOTĘ, MOŻE I BY POMOGLA, A MOŻE I NIE. KARETKA BYLA W DRODZE. A MOŻE TO JUŻ BY KONIEC DLA TEGO MĘŻCZYZNY?! TAKA JEST WOLA BOSKA!
KTO WAM DAL PRAWO PISAĆ OBELGI NA TĘ KOBIETĘ-LEKARZA. A WLAŚNIE, ŻE JEST DOBRYM LEKARZEM! POMOGLA WASZYM RODZICOM I BLISKIM A TERAZ CHCECIE JĄ ZLINCZOWAĆ?!?!?! SAMI ROBICIE WOKÓL TEJ TRAGEDII JESZCZE WIĘKSZĄ TRAGEDIĘ! TA KOBIETA JUŻ SWOJE WYCIERPIALA W ZWIĄZKU ZE ŚMIERCIĄ ś.p.Józefa. A CZY KTOŚ Z WAS STANIE PUBLICZNIE I POWTÓRZY TO CO NAPISAL???!!! A CZY ZASTANOWILIŚCIE SIĘ NAD TYM, ŻE PANI E.MA PELNE PRAWO DO OBRONY I ZASKARZYC WAS ZA TE OBELGI?? TRZEBA SIE TERAZ MODLIC ZA DUSZE ZMARLEGO I ZA WAS SAMYCH I ZA WSZYSTKICH! TRWA WIELKI TYDZIEŃ! GDZIE WASZA POKORA I ZADUMA NAD SOBĄ SAMYM....

#64 mimek1

mimek1

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 17:39

SLUCHAJCIE WY WSZYSCY, KTÓRZY TAK ODWAŻNIE PISZECIE!!! JEST NAPISANE: " ...KTO JEST BEZ GRZECHU, NIECH PIERWSZY WEŹMIE KAMIEŃ..."!!!!
KTO WAM DA TAKIE PRAWO OSĄDZAĆ CZLOWIEKA?????!!! NIE MA TAKIEGO PRAWA JAK : OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB!!! MOŻE FAKTYCZNIE dr MIALA PILNĄ ROBOTĘ, MOŻE I BY POMOGLA, A MOŻE I NIE. KARETKA BYLA W DRODZE. A MOŻE TO JUŻ BY KONIEC DLA TEGO MĘŻCZYZNY?! TAKA JEST WOLA BOSKA!
KTO WAM DAL PRAWO PISAĆ OBELGI NA TĘ KOBIETĘ-LEKARZA. A WLAŚNIE, ŻE JEST DOBRYM LEKARZEM! POMOGLA WASZYM RODZICOM I BLISKIM A TERAZ CHCECIE JĄ ZLINCZOWAĆ?!?!?! SAMI ROBICIE WOKÓL TEJ TRAGEDII JESZCZE WIĘKSZĄ TRAGEDIĘ! TA KOBIETA JUŻ SWOJE WYCIERPIALA W ZWIĄZKU ZE ŚMIERCIĄ ś.p.Józefa. A CZY KTOŚ Z WAS STANIE PUBLICZNIE I POWTÓRZY TO CO NAPISAL???!!! A CZY ZASTANOWILIŚCIE SIĘ NAD TYM, ŻE PANI E.MA PELNE PRAWO DO OBRONY I ZASKARZYC WAS ZA TE OBELGI?? TRZEBA SIE TERAZ MODLIC ZA DUSZE ZMARLEGO I ZA WAS SAMYCH I ZA WSZYSTKICH! TRWA WIELKI TYDZIEŃ! GDZIE WASZA POKORA I ZADUMA NAD SOBĄ SAMYM....

Lekarz to lekarz, a nie konował; dajmy JEJ szansę publicznie wyjaśnić opieszałość w podjęciu działania przypisanego lekarzowi/lekarce. Może stres i trema zawodowa dały o sobie znać?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 19:28

Co byście napisali gdyby lekarka zamiast was leczyć w przychodni co chwile wyjeżdżała by wyręczać pogotowie.

#66 ~mimek31~

~mimek31~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 19:45

droga pani Aniu policjanci udzielali pomocy wraz z aptekarzem na zmianę.... panowie z policji robili masz serca na okrągło do przyjazdu karetki.. wiem bo stałem koło ławeczek koło kwiaciarni pani Szatkowskiej... Całą tą sutuację widziałem praktycznie od początku...

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 19:47

I CO TU BAJAC. Same doktory se poradzo

#68 ~maszewiak~

~maszewiak~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 21:24

Rzadko kogo interesuje prawda, szczególnie wtedy ,gdy można dołożyć tak bezinteresownie - kierując się plotkami.
Pani doktor przez wiele lat była na tej prowincji jedynym lekarzem pracując z poświęceniem tam, gdzie się nikomu nie chciało. Nie mogę się zgodzić na takie tytuły i tak krzywdzące oskarżenia ludzi, którzy nic o tej kobiecie nie wiedzą.
Niestety w naszym wspaniałym kraju nikt nie zwraca uwagi na choćby podstawowe fakty, jak choćby to, że Pani doktor w tym momencie gdy została powiadomiona o sytuacji zajmowała się pacjentem a nie piła kawę czy piłowała paznokcie.
Czy ktoś zapytał się kiedy dokładnie poinformowano Ją o wypadku?
Od razu?
Czy dopiero wtedy gdy wezwane pogotowie wciąż nie nadjeżdżało?
Ile minęło czasu od powiadomienia pani doktor do jej przybycia na miejsce?
Czy w tym czasie był w przychodni drugi lekarz?
Ile powinno jechać pogotowie 19km prosta drogą?
Czy lekarz w przychodni posiada przy sobie niezbędny sprzęt do reanimacji, który wożony jest w karetce?

Najbardziej krzywdzące wydaje mi się pisanie ,że odmówiła przyjścia na miejsce, podczas, gdy wiele osób widziało, że była na miejscu (niestety przybiegła razem z karetką)
Czy lekarz powinien decydować komu bardziej należy się pomoc? Porzucać jednego pacjenta i biec do drugiego mimo, że wezwana do niego została specjalistyczna pomoc? No i na końcu najgorsze - czy gdzieś pozwolono pani doktor się wytłumaczyć???
Nie! Bo to przecież jest cudowny temat! Zniszczyć człowieka bo to przecież super się sprzedaje!

Bardzo współczuję Pani doktor, bo wiem ,że jest to dla niej osobista tragedia i choć wiem, że w końcu wszystko się wyjaśni już zrobiono z niej potwora.
To straszne, jak człowiek, któremu dorabia się "gembe" wpada w sidła pismaków i rzucony na pastwę ludzi,którzy nic o nim nie wiedzą traci swoje dobre imię.
Moja rodzina zawdzięcza pani Ewie zdrowie, a nie jeden i życie i nigdy nie uwierzę że jest jakimś potwornym człowiekiem.
Wiele razy czytałem o tym, jak niszczy sie człowieka, kiedy widzę to na własne oczy to aż mnie ciarki przechodzą.
maszewiak

#69 ~kapitan bomba~

~kapitan bomba~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 21:43

Maszewiak ten tekst to chyba napisales na zlecenie, bo w calym maszewie watpie zeby znalazla sie wiecej niz 1 osoba zadowolona z jej pracy. Nie potrafi postawic trafnej diagnozy przez nią umarlo na przestrzeni ostatnice 20 lat przynajmniej 10 osób min przez ciezkie zatrucia lub wylewy których ona nie potrafila rozpoznac, na porzadku dziennym bylo wystawianie aktów zgonów bez ogledzin zmarlego jedynie na podstawie informacji od członów rodziny, nie wiem czy w calym wojewodztwie znajdzie sie bardziej niekompetentny lekarz

#70 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 22:09

Prawda jest taka że nikt nikogo nie zmusza żeby się leczył u dr. L. sami dokonujemy wyboru. Co do tego co się stało to pani dr.L. odpowie u Pana Boga, nie nam to oceniać. Szkoda człowieka i zamiast wypisywać jaka to pani dr. L. jest zła, POMÓDLMY się za nich dwoje i za rodzinę tego pana..... Za parę dni wszystko wróci do normy bo przecież ŚWIĘTA idą. ( my Polacy...!?)

#71 ~nika~

~nika~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 22:11

NO KOSZMAR poprostu..............na szczęście nigdy nie miałam doczynienia z panią L ........ani ja ani moja rodzina, wiem natomiast że ta pani nigdy nie cieszyła się szczególnym szacunkiem u swoich podopiecznych ani jako człowiek ani jako specjalista ..szkoda że taki człowiek zajmuje tak ważne miejsce w społeczności i tak łatwo zawodzi...............................wyrazy głeębokiego współczucia dla rodziny tego pana bo to straszna tragedia.................. ps. wiem że wielu ludzi chodziło do tej pani ze względu na to że można było łatwo kupić u niej zwolnienie znam kilka takich osób min. mój szwagier.............więc jaki to lekarz????????????

#72 ~'MASS'~

~'MASS'~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 22:27

NIE MACIE NAWET POJĘCIA NAWET O UŁAMKU PRAWDY CO SIĘ ZDARZYŁO TEGO DNIA, A GŁOS SZCZECIŃSKI TO BRUKOWIEC JEŚLI POZWALA ZAMIESZCZAĆ TAKIE OBELŻYWE POMÓWIENIA W KOMENTARZACH. JAK NIE SĄD BEDZIE WAS ŚCIGAŁ TO PRZYNAJMNIEJ KARA BOSKA.
PANI DOKTOR CAŁE SWOJE ŻYCIE RATUJE WAS I WAWSZE RODZINY OD CHORÓB I NIESZCZEŚĆ, POŚWIECA SIE JAK NIKT INNY A JAK TRZEBA RZUCIĆ KAMIENIEM BEZ OSĄDU TO WY PIERWSI MACIE GO W DŁONI (ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ). MAM NADZIEJĘ GORĄCĄ, ŻE KIEDYŚ ODPOWICIE PRZED BOGIEM ZA SWOJE OBELŻYWE PLUGAWE KŁAMSTWA, MIMO TEGO, ŻE PANI DOKTOR DALEJ BEDZIE WAS LECZYĆ WKŁADAJĄC W TO CAŁE SWOJE SERCE.

#73 maszewiak

maszewiak

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 22:30

LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKOJ JEST WIELKI TYDZIEN A WY ZARAZ BYSCIE CZLOWIEKA ZNISZCZYLI JEST RACJA ZE PANI DR.EWA L.POPELNILA BLAD ALE I WIELE LUDZIA POMOGLA W CIAGU TYCH KILUDZIESIECIU LAT JAK OSIADLA W MASZEWIE...
ALE BYLO DOBRZE JAK CHODZILO SIE PO ROZNE SPRAWY A ZWLASZCZA PO ZWOLIENIA!!!!!!!!!
A TERAZ JEST WIELKA AFERA BO PANI DR. Bee bee bee

#74 maszewiak

maszewiak

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 22:36

A MIMO TEJ ZLOSCI, I TAK BEDZIECIE BIEGAC DO PRZYCHODNI,A JAK SPARAWA UCICHNIE TO BEDZIECIE WSZYCY SWIECIC OCZAMI Z USMIECHEM NA TWARZY I Z UPRZEJMOSCIA W DALSZYM CIAGU PRZYJMOWAC WSKAZOWKI I LEKI PRZEPISANE PRZEZ PANIA DOKTOR I DZIEKOWAC ZA MILA WIZYTE I PORADE!!!

#75 ~klik~

~klik~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 22:42

jak łatwo i bezkarnie można nakłamać w necie... oby tylko ktoś w to nie uwierzył.

#76 maszewiak

maszewiak

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 22:43

O CO CI CHODZI WOGLE CZLOWIEKU???

#77 ~klik~

~klik~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 22:47

o to ze rzuca sie tu oszczertwa po dtytułem Pani doktor wogóle nieuzasadnione i smiesze bo pewnei wiekszość z tych ludzi co tu pisze to pewnie zyje dzieki niej. Wszyscy powinniście sie wstydzić z te obelzywe słowa.

#78 ~~maszewiak~~

~~maszewiak~~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 22:51

Najciekawsze jest ,że jeszcze tego samego dnia to na widok Śp. P. Józefa każdy odwracał głowę,
a teraz tak wielu mu współczuje i tak wielu chętnych do linczu na lekarce...
Smutne.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 22:52

NO KOSZMAR poprostu..............na szczęście nigdy nie miałam doczynienia z panią L ........ani ja ani moja rodzina, wiem natomiast że ta pani nigdy nie cieszyła się szczególnym szacunkiem u swoich podopiecznych ani jako człowiek ani jako specjalista ..szkoda że taki człowiek zajmuje tak ważne miejsce w społeczności i tak łatwo zawodzi...............................wyrazy głeębokiego współczucia dla rodziny tego pana bo to straszna tragedia.................. ps. wiem że wielu ludzi chodziło do tej pani ze względu na to że można było łatwo kupić u niej zwolnienie znam kilka takich osób min. mój szwagier.............więc jaki to lekarz????????????

BREDZISZ I NIE MASZ POJĘCIA NAWET O KIM PISZESZ.

#80 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 22:56

A MIMO TEJ ZLOSCI, I TAK BEDZIECIE BIEGAC DO PRZYCHODNI,A JAK SPARAWA UCICHNIE TO BEDZIECIE WSZYCY SWIECIC OCZAMI Z USMIECHEM NA TWARZY I Z UPRZEJMOSCIA W DALSZYM CIAGU PRZYJMOWAC WSKAZOWKI I LEKI PRZEPISANE PRZEZ PANIA DOKTOR I DZIEKOWAC ZA MILA WIZYTE I PORADE!!!

OJ i chyba tak będzie! Ja należę do przychodni w Nowogardzie ale znam Maszewo i zgadzam się z kolegą. Może niektórzy zmienią lekarza ale nie wszyscy i jak pani dr. będzie leczyć do do niej pójdą. I dajcie już spokój......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych