Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

141 odpowiedzi w tym temacie

#81 maszewiak

maszewiak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 marzec 2010 - 23:00

:) :) :)

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2010 - 23:16

Wielu lekarzy poznałam w swoim życiu, niektórzy pomogli niektórzy nie, ale wiem jedno, że to tacy ludzie jak MY (tak samo jedzą, śpią i puszczają BĄKI ). Więc nie róbmy z nich " morderców " ani "cudotwórców". Błądzić rzeczą ludzką jest i wybaczać trzeba...

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 06:32

TUTAJ NAPEWNO NIE ZABŁADZIŁA PANI DOKTOR TYLKO ZWYCZAJNE POMÓWIENIA LUDZI KTÓRZY NIE ZNAJĄ PRAWDY. WSZYSCY ZA SWOJE KŁAMSTWA ODPOWIEDZĄ W SĄDZIE TO PEWNE.

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 07:26

Znam Pania doktor i całą sytuację. Gazeta przekłamuje fakty, których nawet nie starała się poznać. Sprawa trafi do prokuratury i wszyscy odszczekają swoje kłamstwa.

#85 ~johny~

~johny~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 08:00

GŁOS SZCZECIŃSKI TO TANI BRUKOWIEC SZUKAJĄCY TAŃSZYCH SENSACJI, A PANI KTÓRA NAPISAŁA TEN ARTYKÓŁ POWINNA SIE WSTYDZIĆ.

#86 ~enimka~

~enimka~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 08:18

OJ i chyba tak będzie! Ja należę do przychodni w Nowogardzie ale znam Maszewo i zgadzam się z kolegą. Może niektórzy zmienią lekarza ale nie wszyscy i jak pani dr. będzie leczyć do do niej pójdą. I dajcie już spokój......

............ZGODZISZ SIĘ JEDNAK CHYBA Z TYM. ze ci ludzie wielkiego wyboru raczej nie mają? albo nieudolna pani doktor w Maszewie albo najczęściej podpity lub skacowany pan doktor 5 km. dalej..........niekazdy ma samochód i możliwość dojechania do dobrego lekarza ,w małych miejscowościach tylko teoretycznie to człowiek wybiera miejsce w którym sie leczy tu prawa wolnego rynku jakos niedzialają

#87 ~klaudia~

~klaudia~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 08:47

dlaczego tak wielu ludzi na tym forum próbuje tak dzielnie bronic dobrego imienia pani doktor? to że jest kiepskim specjalistą wiedzą wszyscy którzy mieli przyjemność korzystania z jej usług , i pewnie nikt co do tego watpliwosci niema ?jak i co do tego że mogła pomóc a jednak nie pomogła.....jesli chodzi o głosy tych wszystkich którzy uważają że kala sie tu dobre imie pani doktor , wiesza na niej psy , oczernia itd. to jesli pani doktor powie że w czasie kiedy ten człowiek desperacko walczył o zycie i czekał na jej pomoc ona w swoim gabinecie ratowała życie innemu pacjętowi który też umierał................ja pierwsza wszystko odszczekam i przeprosze Jednak obie dobrze wiemy że tak się nie stanie prawda pani doktor? w tym dniu w Maszewie tylko jeden człowiek potrzebował nagłej pomocy reszta mogła poczekać . TU NIEMA PRAWD OBIEKTYWNYCH niema dwóch stron medalu pani doktor mogła pomóc i niepomogła bo w Maszewie to ciągle ludzie są dla lekarza a nie odwrotnie....

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:16

dlaczego tak wielu ludzi na tym forum próbuje tak dzielnie bronic dobrego imienia pani doktor? to że jest kiepskim specjalistą wiedzą wszyscy którzy mieli przyjemność korzystania z jej usług , i pewnie nikt co do tego watpliwosci niema ?jak i co do tego że mogła pomóc a jednak nie pomogła.....jesli chodzi o głosy tych wszystkich którzy uważają że kala sie tu dobre imie pani doktor , wiesza na niej psy , oczernia itd. to jesli pani doktor powie że w czasie kiedy ten człowiek desperacko walczył o zycie i czekał na jej pomoc ona w swoim gabinecie ratowała życie innemu pacjętowi który też umierał................ja pierwsza wszystko odszczekam i przeprosze Jednak obie dobrze wiemy że tak się nie stanie prawda pani doktor? w tym dniu w Maszewie tylko jeden człowiek potrzebował nagłej pomocy reszta mogła poczekać . TU NIEMA PRAWD OBIEKTYWNYCH niema dwóch stron medalu pani doktor mogła pomóc i niepomogła bo w Maszewie to ciągle ludzie są dla lekarza a nie odwrotnie....

SĄ LUDZIE DLA KTÓRYCH W NOCY IM RATOWAŁA ZYCIE JAK TYLKO MOGŁA, SĄ LUDZIE KTÓRZY DZIĘKI NIEJ CIAGLE ŻYJA. MASZEWO POWINNO SIĘ CIESZYĆ, ŻE MA TAKIEGO SPECJALISTE NA TAK WYSOKIM POZIOMIE. PANI DOKTOR ZAWSZE BYŁA DLA LUDZI I NIGDY NIE BYŁO ODWROTNIE.

#89 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:33

............ZGODZISZ SIĘ JEDNAK CHYBA Z TYM. ze ci ludzie wielkiego wyboru raczej nie mają? albo nieudolna pani doktor w Maszewie albo najczęściej podpity lub skacowany pan doktor 5 km. dalej..........niekazdy ma samochód i możliwość dojechania do dobrego lekarza ,w małych miejscowościach tylko teoretycznie to człowiek wybiera miejsce w którym sie leczy tu prawa wolnego rynku jakos niedzialają

Okej, może nie którzy nie mają wielkiego wyboru, ale bez przesady większość ma tylko nie korzysta!!! Teraz prawie każdy ma samochód, albo ktoś w rodzinie. Ja swego czasu z dwojką małych dzieci tłukłam się autobusem lub busem i nie lubię niezaradności. (pomijam starszych i schorowanych ludzi) Żyjemy w takim kraju, że trzeba dawać sobie radę i liczyć można tak naprawdę tylko na siebie.... Co do lekarza 5km dalej to zgadzam się że tam tylko czekać tragedii, "samobójcy" chodzą do niego, ale to moje zdanie i nikomu go nie narzucam. Każdy ma prawo do swojej opinii i TYLE...

#90 ~obiektywnie/subiektywnie~

~obiektywnie/subiektywnie~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:37

Dlaczego ludzie bronicie lekarki? przeciez to moglo przydarzyc sie kazdemu z nas... i naszym obowiazkiem jest udzielenie pomocy! a na prosbe przechodniow lekarka MUSI pomoc...my szarzy obywatele mozemy probowac..ale ona HALLO ona ma kwalifikacje! bezsens... trzeba bylo jej z 5dych do lapy dac - pobieglaby az by sie kurzylo

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:47

Okej, może nie którzy nie mają wielkiego wyboru, ale bez przesady większość ma tylko nie korzysta!!! Teraz prawie każdy ma samochód, albo ktoś w rodzinie. Ja swego czasu z dwojką małych dzieci tłukłam się autobusem lub busem i nie lubię niezaradności. (pomijam starszych i schorowanych ludzi) Żyjemy w takim kraju, że trzeba dawać sobie radę i liczyć można tak naprawdę tylko na siebie.... Co do lekarza 5km dalej to zgadzam się że tam tylko czekać tragedii, "samobójcy" chodzą do niego, ale to moje zdanie i nikomu go nie narzucam. Każdy ma prawo do swojej opinii i TYLE...

i pani L i pan Ż sa na jednakowo wysokim poziomie.............pan Ż najczęsciej poziomym ...............i mam nadzieje że wkońcu sie to zmieni i my z małych miejscowośći tez będziemy mieli łatwiejszy dostep do normalnych lekarzy , a nie do końca życia skazani będziemy na wybór mniejszego zła................. albo pijany pan doktor albo kiepska pani doktor

#92 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:50

PRZECIEŻ NAWET NIE WIESZ CO SIE STAŁO TO JAK MOŻESZ TWIERDZIĆ, ŻE TO MOGŁO SIE PRZYDAŻYC KAZDEMU Z NAS. WIEKSZOSC Z WAS NAWET NIE ZNA POŁOWY PRAWDY. CZYTACIE JAKAS GŁUPIA SENSACJE W GAZECIE A NIE WEICIE NAWET CO SIE WYDARZYŁO NAPRAWDE.

#93 ~strażak2003~

~strażak2003~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:50

Co byście napisali gdyby lekarka zamiast was leczyć w przychodni co chwile wyjeżdżała by wyręczać pogotowie.

Takie sytuacje nie zdarzają się na co dzień

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 09:59

Lekarz nie odmówił przyjazdu, doktor przybyła na miejsce zdarzenia. LEKARKA NIE ODMÓWIŁA POMOCY. kłamstwem jest twierdzić inaczej zaczynacie wierzyć w kłastwa głupich brukowcy. Polska to nie meksyk, a ludzie z maszewa są niewdzieczni wypowiadając słowa które można tu czytać. Ludzie zastanówcie sie nad sobą zanim zaczniecie zmyślać przeróżne historie o czyiś kwalifikacjach albo zangażowaniu. Bo nikt inny jak pani doktor leczyła was i wasze rodziny z wielkim poświęceniem i zapałem.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 10:02

Robicie krzywde człowiekowi, który jest niewinny, a najgorsze sa oszczerstwa wyssane z palca. Chcecie wierzyć w głupie sensacje gazet i tyle. Zastanówcie sie zanim zrobicie komuś krzywde.

#96 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 10:30

Robicie krzywde człowiekowi, który jest niewinny, a najgorsze sa oszczerstwa wyssane z palca. Chcecie wierzyć w głupie sensacje gazet i tyle. Zastanówcie sie zanim zrobicie komuś krzywde.

Zastanowić to się trzeba nad tym, co to za kraj w którym lekarz ginekolog, dermatolog, anestezjolog itp. zostaje lekarzem rodzinnym.....?????!!!!! A co do tego całego zdarzenia, większości z nas nie było tam na miejscu. Sprawa na pewno zostanie wyjaśniona i wtedy można się będzie wypowiedzieć.... , jeśli będzie o czym. A na razie dajcie sobie spokój....

#97 ~prawy~

~prawy~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 11:41

Czytam i czytam,te Wasze "wypowiedzi", "komentarze" i nie wierzę, że młodzierz zabiera głos w sprawie, w której nie uczestniczyli i nie pomagali!
Jezus przebaczył Piotrowi, Jan Paweł II przebaczył Ali Agca - zamachowcowi, a WY?!?!?!!!! Gdzie postawa młodzierzy, w która wierzył NASZ PAPIEŻ-POLAK?!
-nawet nie wiecie, jak dużo ludzi leczy się u p.dr.Ewy i są zadowoleni. Ja osobiście jestem zadowolony z leczenia, którym objęła mnie p.dr, a jeżeli ktoś chce zmienić lekarza, to przecie droga wolna!
Józefowi faktycznie pomagał pan z apteki policjanci i 2 młodych ludzi, ale nie udało się i teraz pozostała modlitwa za jego duszę!!!

#98 ~prawy~

~prawy~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 12:04

I jeszcze jedno! Teraz mówicie dobrze o Józku. A czy ktoś z Was podał mu kiedys rękę? Czy ktoś z Was zapytał go czy jest głodny? Czy ma gdzie mieszkać?

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 12:54

SLUCHAJCIE WY WSZYSCY, KTÓRZY TAK ODWAŻNIE PISZECIE!!! JEST NAPISANE: " ...KTO JEST BEZ GRZECHU, NIECH PIERWSZY WEŹMIE KAMIEŃ..."!!!!
KTO WAM DA TAKIE PRAWO OSĄDZAĆ CZLOWIEKA?????!!! NIE MA TAKIEGO PRAWA JAK : OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB!!! MOŻE FAKTYCZNIE dr MIALA PILNĄ ROBOTĘ, MOŻE I BY POMOGLA, A MOŻE I NIE. KARETKA BYLA W DRODZE. A MOŻE TO JUŻ BY KONIEC DLA TEGO MĘŻCZYZNY?! TAKA JEST WOLA BOSKA!
KTO WAM DAL PRAWO PISAĆ OBELGI NA TĘ KOBIETĘ-LEKARZA. A WLAŚNIE, ŻE JEST DOBRYM LEKARZEM! POMOGLA WASZYM RODZICOM I BLISKIM A TERAZ CHCECIE JĄ ZLINCZOWAĆ?!?!?! SAMI ROBICIE WOKÓL TEJ TRAGEDII JESZCZE WIĘKSZĄ TRAGEDIĘ! TA KOBIETA JUŻ SWOJE WYCIERPIALA W ZWIĄZKU ZE ŚMIERCIĄ ś.p.Józefa. A CZY KTOŚ Z WAS STANIE PUBLICZNIE I POWTÓRZY TO CO NAPISAL???!!! A CZY ZASTANOWILIŚCIE SIĘ NAD TYM, ŻE PANI E.MA PELNE PRAWO DO OBRONY I ZASKARZYC WAS ZA TE OBELGI?? TRZEBA SIE TERAZ MODLIC ZA DUSZE ZMARLEGO I ZA WAS SAMYCH I ZA WSZYSTKICH! TRWA WIELKI TYDZIEŃ! GDZIE WASZA POKORA I ZADUMA NAD SOBĄ SAMYM....

Pani doktor o której się tak dużo pisze może i miała jakiś powód ale wybierając zawód lekarza składała przysięgę Hipokratesa że będzie pomagać chorym a to był nagły przypadek i nie rozumiem jej postępowania ,żeby do niej przyszedł ktoś z ulicu i powiedział że ktoś potrzebuje pomocy to rozumiem mogłaby pomyśleć że to żart ale po nią przyszedł POLICJANT osoba która ma jakiś autorytet a pani doktor go olała i nic nie zrobiła niech teraz pani lub pan powie rodzinie ś.p Józefa czy są w stanie jej wybaczyć bo ja myślę że nie są .Nikt nie chce jej linczować ale naprawdę ciężko jest zrozumieć takie postępowanie bo jak pani doktor wyjeżdza na wizyty domowe to jest dobrze podejrzewam że gdyby powiedziała w przychodni że jest wezwana do wypadku to ludzie w przychodni tez by ją zrozumieli a tak sama na siebie zrobiła linę i nie ma co w to wszystko mieszać boga .

#100 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 13:07

Pani doktor o której się tak dużo pisze może i miała jakiś powód ale wybierając zawód lekarza składała przysięgę Hipokratesa że będzie pomagać chorym a to był nagły przypadek i nie rozumiem jej postępowania ,żeby do niej przyszedł ktoś z ulicu i powiedział że ktoś potrzebuje pomocy to rozumiem mogłaby pomyśleć że to żart ale po nią przyszedł POLICJANT osoba która ma jakiś autorytet a pani doktor go olała i nic nie zrobiła niech teraz pani lub pan powie rodzinie ś.p Józefa czy są w stanie jej wybaczyć bo ja myślę że nie są .Nikt nie chce jej linczować ale naprawdę ciężko jest zrozumieć takie postępowanie bo jak pani doktor wyjeżdza na wizyty domowe to jest dobrze podejrzewam że gdyby powiedziała w przychodni że jest wezwana do wypadku to ludzie w przychodni tez by ją zrozumieli a tak sama na siebie zrobiła linę i nie ma co w to wszystko mieszać boga .

jesteście pewni, że Policjant nic nie przeoczył? myślicze, że jak policjant to się nie pomylił? Jesteście pewni,że policjant mówi prawde? wierzycie we wszystko co napisała gazeta, a nikt tak naprwde nie zna faktów. Boga nie trzeba mieszać w wybaczanie, ani karanie bo nie ma kogo. A najmniej winna w tym wszystkim jest Pani doktor. To wszyscy Ci którzy, tu piszą nieprawde i kłamstwa o niewinnym i prawym człowieku, bedą mieć nieczyte sumienia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych