Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

141 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 13:18

SZKODA ZE TYCH SMIESZNYCH ANONIMOWYCH INTERNAUTÓW NIE MOŻNA ZA JAJCA POCIĄGNĄĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SWOJE SŁOWA BO POŁOWA Z TYCH LUDZI CO TU PISZE TO BY DOSTAŁA WYROK ZA PLUGAWE KŁAMSTAWA. A JEŚLI CHODZI O SPRAWE TO TAK NAPRWDE NIC LUDZIE NIE WIECIE A PISZECIE I WIEJSCKIE SĄDY ROBICIE TO WY W CZASIE SIE O KILKASET LAT POSUNELIŚCIE. NIE ZNAM LEPSZEGO LEKARZA NIŻ PANI DOKTOR, A SPRWE ZNAM OD ZUPEŁNIE INNEJ STRONY. TO CO TE GŁUPIE PISMAKI WIPISUJĄ I TELEWIZJA BREDNIE NADAJE TO TYLKO DLA KASY BO SZUKAJA SENSACJI. SZKODA TYLKO, ŻE NIKT NIE POKUSIŁ SIE O SPRAWDDZENIE PRAWDZIWEGO BIEGU WYDARZEŃ I TO, ŻE p. DOKTOR NEI ODMÓWIŁA PRZYJAZDU I TO, ŻE POJAWIŁA SIĘ W MIEJSCU ZDARZENIA. LUDZIE OPAMIETAJCIE SIE WIERZYCIE W BZDURY.

#102 ~klik~

~klik~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 13:34

Kto z was prostaczki skończył chciaż podstawówkę, zęby twierdzić, że lekaż z 3 specjalizacjami długoletnim stażem poieranym o ciągłe szkolenia i ciężką prace to felczer? to kto? mało kto w tej wsi jak maszewo ma wyższy poziom wykształcenia niż Pani doktor. A jak sie nie ma do kogo mieć pretensji to do doktora to przecież teraz takie modne. OJ ludu ludu oby wam ktoś wybaczył kłamliwe słowa. Najbardziej winni to są ci co prawdey o zdarzeniu nie znaja, a w biednego doktora kamieniem rzucają. Poczekajcie jak coś każdy z was bedzie wiedział o zdarzeniu, bo piszecie pierdoły z gazet.

#103 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 13:44

W PRASIE SĄ SAME KŁAMSTWA. NIE WIERZCIE W TO, ŻE P. DOKTOR ODMÓWIŁA POMOCY. TO JEST NIEPRAWDA.

#104 ~synekta~

~synekta~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 16:23

Lekarka udzieliła prawidłowej odpowiedzi.Mając pacjenta w gabinecie nie rzuci się na ulice ratować człowieka.Co innego gdyby usłyszała ,ze karetka nie może przyjechać .Z relacji świadków karetka przyjechał tuż po powrocie policjanta od lekarki.I mam pytanie co ona by zrobiła bez sprzętu i leków.W karetce są urządzenia do elektrowstrząsów ,leki szybkiego działania,tlen.Przybiegła by zostawiając na pół rozebrana pacjentkę pochyliłaby się nad chorym i co ?.....usta usta i nawet by nie zdążyła bo już by karetka była.A ona by miała dyscyplinarkę za opuszczenie placówki i pacjenta w trakcje badania.A jeśli gość konał godzinę to dlaczego wcześniej nie zadzwoniono po karetkę .Z Goleniowa do Maszewa jest 18 km.Czas jazdy karetki był 15 minut + 5 minut na wyjazd i przyjęcie zgłoszenia to co wszyscy przez 40 minut latali dookoła i reanimowali......?

#105 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 16:43

Nie piszcie dużymi literami - netykieta (sprawdźcie w necie co to znaczy)
A wracając do Pani Doktor - być może wystarczył by zastrzyk z adrenaliny. Mnie 40 lat temu, w szkole, uratowała w ten sposób dentystka. Dostałem zastrzyk z adrenaliny prosto w serce i przeżyłem. Było to ztrzymanie akcji serca po ciosie od kolegi w splot słoneczny. Zanim by karetka przyjechała, byłoby po mnie.
Jeśli chodzi o wypowiedzi o lekarzach, to zajrzyjcie na stronkę:
www.znanylekarz.pl
Możecie przecież dodać tam swoje opinie, a nie pisać je tutaj. Ta dyskusja nie jest o kwalifikacjach lekarzy, tylko o tym nieszczęśliwym zdarzeniu...

#106 ~maszewianka~

~maszewianka~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 16:46

maszewianka - nie każdy się u niej leczy/ł ja akurat jestem u Dr. Stenki. I jeżeli diagnoza wygląda w ten sposób u pani L. ,że ' weźmie pan/i to jak nie pomoże spróbujemy czegoś innego' i to niestety jest prawda... przysięga Hipokratesa obowiązuje w każdym przypadku nie tylko jak ktoś przyjdzie do niej. Lekarze powiedzieli ' gdyby została udzielona pierwsza pomoc przez osobę wykwalifikowaną mężczyzna by przeżył '... Widziałem jak policjanci wraz z aptekarzem próbowali reanimacji.. jestem pełen podziwu dla ich wytrwałości...

czyżby aptekarzowi brakło pieniędzy na nitroglicerynę aby podać człowiekowi w końcu też studiował i ukończył farmacje więc chyba wie co należy podawać w takich sytuacjach Maszewo zapomniało że dr pracowała w tym mieście bardzo dużo lat bardzo dużo ludziom pomogła owszem zgadzam się że postąpiła nieprofesjonalnie ale czyżby nikt z was szanowni internauci w życiu nie popełnił błędu ????

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 17:19

Lekarka udzieliła prawidłowej odpowiedzi.Mając pacjenta w gabinecie nie rzuci się na ulice ratować człowieka.Co innego gdyby usłyszała ,ze karetka nie może przyjechać .Z relacji świadków karetka przyjechał tuż po powrocie policjanta od lekarki.I mam pytanie co ona by zrobiła bez sprzętu i leków.W karetce są urządzenia do elektrowstrząsów ,leki szybkiego działania,tlen.Przybiegła by zostawiając na pół rozebrana pacjentkę pochyliłaby się nad chorym i co ?.....usta usta i nawet by nie zdążyła bo już by karetka była.A ona by miała dyscyplinarkę za opuszczenie placówki i pacjenta w trakcje badania.A jeśli gość konał godzinę to dlaczego wcześniej nie zadzwoniono po karetkę .Z Goleniowa do Maszewa jest 18 km.Czas jazdy karetki był 15 minut + 5 minut na wyjazd i przyjęcie zgłoszenia to co wszyscy przez 40 minut latali dookoła i reanimowali......?

#108 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 17:26

na wszystkich przychodzi pora, pani dr L. już dawno powinna iść na emeryturę, ustąpić miejsca młodemu wykształconemu lekarzowi, którzy z przymusu leczą naszych zachodnich sąsiadów bo u nas etatów brakuje, nie piszmy że się nie myli, czy też leczy w sposób zrozumiały w szczególności gdy jej zaleciałości są już z eopki komunistycznej głucha i ma swoje zasady, im więcej badań tym więcej kasy dostanie, bez kierowania do specjalistów bo po co, oni mają tylko te nowe programy leczenia, nowy sprzęt ale co tam może się uda....
cyt.1 -> SĄ LUDZIE DLA KTÓRYCH W NOCY IM RATOWAŁA ZYCIE JAK TYLKO MOGŁA, SĄ LUDZIE KTÓRZY DZIĘKI NIEJ CIAGLE ŻYJA. MASZEWO POWINNO SIĘ CIESZYĆ, ŻE MA TAKIEGO SPECJALISTE NA TAK WYSOKIM POZIOMIE. PANI DOKTOR ZAWSZE BYŁA DLA LUDZI I NIGDY NIE BYŁO ODWROTNIE........ nei pisz wielkimi literami jak już wspomniano wcześniej jest coś jak netykieta, a kto nie przestrzega świadczy o jego wykształceniu, wysokim mniemaniu, i okazuje jako dziecko neo bądź na drodze niedzielnym kierowcą
cyt.2 -> Kto z was prostaczki skończył chciaż podstawówkę, zęby twierdzić, że lekaż z 3 specjalizacjami długoletnim stażem poieranym o ciągłe szkolenia i ciężką prace to felczer? to kto? mało kto w tej wsi jak maszewo ma wyższy poziom wykształcenia niż Pani doktor. A jak sie nie ma do kogo mieć pretensji to do doktora to przecież teraz takie modne. OJ ludu ludu oby wam ktoś wybaczył kłamliwe słowa. Najbardziej winni to są ci co prawdey o zdarzeniu nie znaja, a w biednego doktora kamieniem rzucają. Poczekajcie jak coś każdy z was bedzie wiedział o zdarzeniu, bo piszecie pierdoły z gazet. ......... śmieszna wypowiedź, kto ukończył podstawówkę, prawie wszyscy oprócz ludzi którzy już odchodzą gdyż przeszkodziłą im w kształceniu II wojna światowa, 3 specjalizacje ? a którą ma do dziś, którą może się pochwalić ze dobrze wykonuje?
no i jeszcze to zdanie że mało kto ma takie wykształcenie jak pani dr otuż jeżeli nie wiesz nie ma czegoś jak wykształcenie dr wogóle to co mają lekarze nazywający się doktor to wykształcenie odpowiednika mgr, więc to w dzisiejszych czasach żadna tam góra miodu, jak bedzie miała doktora i jeszcze zrobi habilitacje to juz będize coś, wydaje mi się że teraz bronić jej będą tylko znajomi co i tak jej dupcie obrobią tylko juz zaczeli świecić przed nią oczkami, bo boją się o swoje zdrowie hehe, co do informacji to są prawdziwe w gazecie, i w poniedziałek poszły dokumenty do prokuratury więc oczekujmy finału sprawy, bo jest śmierdząca .... pozdrawiam( kilkudziesięcioletni mieszkaniec maszewa...)

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 17:27

Bardzo dobra wypowiedz. Prawda jest taka, że policjant nie zaczekał na Pania doktor i musiała ona sama przyjechać zabrało jej to tyle czasu, że jak przyjechała na miejsce była juz karetka. Wszystko sie zaczeło od policjanta który wyssał z palca, że odmówiła przyjazdu to wierutna bzdura. Niedługo cała prasa berdzie to odkrecać. A wszyscy Ci co pisali tu kłamstwa i obraliźwe słowa będą pociagnięci do odpowiedzialności prawdopodobnie.

#110 ~<lol>~

~<lol>~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 17:41

Ten kilkudziesięcioletni mieszkaniec maszewa musi być upośledzony bo napewno na wykształceniu specjalisty w zakresie medycynyto ty on sie nie zna. Kazda ze specjalizacja i wykształcenie podstawowe naszego lekarza jest na najwyższym poziomie, a jakbys się choć troche człowieku zastanowił to byś wiedział, że doświadczenie lekarza rośnie z wiekeim ale Polska musi jeszcze do tego dojrzeć.

#111 ~ta z Maszewa ;P~

~ta z Maszewa ;P~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 17:55

LUDZIE!!!

CAŁY CZAS PISZECIE ŻE POWINNO P.DOKTOR UKARAĆ

JA JESTEM Z MASZEWA I WIEM CO SIĘ STAŁO

mi nie jest szkoda tego gostka co zmarł bo on był zwykłym pijakiem

to prawa każdy ma prawo do życia ale on go wgl nie szanował i tak by umarł prze ten JEB.... alkohol

i to nie jest wina p.doktor !!!!

JEŚLI NIE WIEDZIE WSZYSTKIEGO DOKŁADNIE TO NIE OSĄDZAJCIE !!!!!!!

:excl: :excl: :excl: :excl:

#112 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 19:12

LUDZIE!!!

CAŁY CZAS PISZECIE ŻE POWINNO P.DOKTOR UKARAĆ

JA JESTEM Z MASZEWA I WIEM CO SIĘ STAŁO

mi nie jest szkoda tego gostka co zmarł bo on był zwykłym pijakiem

to prawa każdy ma prawo do życia ale on go wgl nie szanował i tak by umarł prze ten JEB.... alkohol

i to nie jest wina p.doktor !!!!

JEŚLI NIE WIEDZIE WSZYSTKIEGO DOKŁADNIE TO NIE OSĄDZAJCIE !!!!!!!

:excl: :excl: :excl: :excl:

#113 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 19:26

ja tesz jestem z maszewa i pani doktor powina udzielić pomocy bo pacjent w gabinecie mugł zaczekać by nie umarł jak by zaczekał a co do wypowiedzi ze nieszkoda bo umarł pijak to kurcze nie nasza sprawa czy pił czy nie za nasze niepił ale był człowiekiem i nalerzała mu sie pomoc jak każdemu z nas poto jest lekaż od pomocy a nie osodzania ale nasza opieka i podejscie jest w maszewie straszna ja mam porównanie bo mieszkam tu od 2 lat opieka medyczna to tu jest jak w średnio wieczu straszna laboratorju 2 razy w tygodniu dostać sie do lekaś a tgragedia razem zdrowi z chorymi na poczekalni z dziecmi siedzi tak ze godzinami tak wiec morze po tej tragedzi coś sie ruszy albo sprawa ucihnie i tyle a do sprawy to lekaż jest dla ludzi a tu jest odwrotnie robią co hcą i taka prawda niechce sie słuchać głupot i oceniania czeba coś zmienic pijak nie pijak pomoc powinien oczymać bo to terz człowiek a paniom doktor osondzi najlepiej bóg i jej sumienie jak je ma

#114 ~zbyszek~

~zbyszek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 19:54

a gdzie jest słurzba zdrowia w maszewie ja wam powiem sto lat za murzynami ta pani przedemnom ma racje ja terz odniedawna ty mieszkam ale przychodnia j ipieka medyczna tragedia czas na nowych lekaży przedewszystkim pedjatre ladoratorjum cał tydzień a nie wt od 7 do us w czw 7.3o dz 8.30 choży z zdrowymi dzieci do szczepien razem wszyscy o godzinie 9 rano niemasz co szukac wprzychodni lekaż nieprzyjmuje jusz a w razie jakiel kolwiek pomocy po 13 tylko pogotowie czeba wzywać a oni terz pczebujom czasu żeby dojechać żchoruje dzieckotylko goleniów jak niemasz ałta to bus niema żadnego pogotowja a nawet dyrzuru lekaża nawet włikend ale prywatnie to przyjmom z otwartymi rękoma sam sie otym przekonałem i to u pani lag w godzinch gdzie przyjmowała ludzi za kase wszystko jako lekaż no zawsze doniej jest miejsce bo zabardzo nikt niechce doniej iść wszyscy do stenki wolą bo muwią że lang może krowy i świnie leczyć a nie ludzi i tak potraktowała tego człowieka jak bydło a to nienasza sprawa czy pił czy nie i ile i za ile pomoc mu sioe nalerzała i tyle jakoś w inym przypadku dkt steńka potrafiła ns zostawić pzychodni i udzielić pomoicy panu latem ktury zmarł w polu i niebyo afery że ludzie zaczekali na nim wkocu pto jest lekażm i składała przysiege nioceniajcie ze pijak czy nie przecierz skąd ona wiedziała kto to jest a ruwnie dobrze mogliśmy to my być na jego miejscu albo ktoś z naszej rodziny i byśmy nieoczymali pomocy i co wtedy czy byśmy pisali że pijak i nieszkoda

#115 ~MICHAŁ~

~MICHAŁ~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 20:07

TAKI TO PRSWDA OPIEKA DO DUPY PRZYCHODNIA OBSKURNA .I NIENASZA SPRAWA CZY PIJAK CZY BIZNESMEN SŁUŻBA ZDROWIA POTO JEST BY UDZIELIĆ POMOCY A TYM BARDZIEJ W TAKIEJ SYTUACI .A NOWY LEKAŻ I LABORATORJUM ĄECZYWISCIE BY SIE PRZYDAŁOI NAJBARDZIEJ POMOC MEDYCZNA JAK JAKIEŚ MAŁE POGOTOWIE PAMIETAĆIE SPRAWE TEGO CHŁOPAKA CO UMARŁ W MASZEWIE CO GO UGRYZŁA PSZCZOŁA GDYBY BYŁA SZYBCIEJ POMOC TO BY ŻYŁ A TAK ZAWAŻYŁY MINUTY J TERZ BYŁO DURZO WERSJ ALE OCENIANIE NIC NIEDA CZEBA COŚ ZROBIĆ ŻEBY TAKICH TRAGEDI BYŁO JAK NAJMNIEJ LUDZIE PIJAK CZY NIE KAŻDEMU POMOC SIE NALERZY NAWET ZWIERZAKOWI CZEBA DZIAŁAĆ W TYM MASZEWIE RZEBY ULEPRZYĆ TOM NASZOM SŁURZBE ZDROWIA

#116 ~WIOLA~

~WIOLA~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 20:14

TAK POMOC NALERZY SIE KAŻDEMU JA JESTEM Z MASZEWA I TERZ TWIERDZE ŻE OPIEKA MEDYCZNA POWINA BYĆ LEPRZA I PRZYCHODNIA ODNOWIONA I PRZEDEWSZYSTKIM POGOTOWIE BYŁO BY MNIEJ TAKICH WYPADKÓW JAK Z TĄ PRZCZOŁOM I TAKICH JAK TYCH A POMOC KAŻDEJ ŻYJOCEJ ISTOCIE SIE NALERZY BIEDNEJ I BOGATEJ PIJONCEJ I NIEPIJONCEJ

#117 ~zeniu~

~zeniu~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 20:29

ostatnie wypowiedzi to szczególnie idiotyczne. Lekarka NIE ODMÓWIŁA pomocy to są pomówienia gazet i złe języki ludzkie, a zbyszek i inni mu podobni mogą swoje opinie wsadzić głęboko w dupę i zamknąć się jak nie widzą co powiedzieć. Przynajmniej pożądanej Pani doktor nie osądzać bo nie ma do tego prawa.

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 20:41

Te cztery ostatnie posty (Monika, Zbyszek, Viola ) sądząc po nieporadnym stylu i okropnych błędach ortograficznych pisane były przez tę sama osobę. To pisał jakiś dzieciak, co paru poprawnych zdań sklecić nie umie.

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 20:53

Takie forum to kompletna bzdura nie dość ze każdy anonimowo może osadzać osoby nieanonimowe, to jeszcze kazdy baran może tutaj własne kompleksy przedstawiać. Myślący ludzie i tak nie uwierzą w te kłamstwa na temat Pani doktor.

#120 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2010 - 21:19

Są zadowoleni i niezadowoleni z usług pani doktor i to jest normalne. Uważam, że gdyby wszystko odbyło się zgodnie ze sztuką, to nawet gdyby tego pana nie dało się uratować to by nie było sprawy. A sprawa jest, więc jakaś prawda w całym zajściu być.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych