Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

141 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 07:16

czyżby aptekarzowi brakło pieniędzy na nitroglicerynę aby podać człowiekowi w końcu też studiował i ukończył farmacje więc chyba wie co należy podawać w takich sytuacjach Maszewo zapomniało że dr pracowała w tym mieście bardzo dużo lat bardzo dużo ludziom pomogła owszem zgadzam się że postąpiła nieprofesjonalnie ale czyżby nikt z was szanowni internauci w życiu nie popełnił błędu ????

Jak można mówić o błędzie. Gdy ktoś umiera!

#122 ~Bartosz Z.~

~Bartosz Z.~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 07:20

Kto z was prostaczki skończył chciaż podstawówkę, zęby twierdzić, że lekaż z 3 specjalizacjami długoletnim stażem poieranym o ciągłe szkolenia i ciężką prace to felczer? to kto? mało kto w tej wsi jak maszewo ma wyższy poziom wykształcenia niż Pani doktor. A jak sie nie ma do kogo mieć pretensji to do doktora to przecież teraz takie modne. OJ ludu ludu oby wam ktoś wybaczył kłamliwe słowa. Najbardziej winni to są ci co prawdey o zdarzeniu nie znaja, a w biednego doktora kamieniem rzucają. Poczekajcie jak coś każdy z was bedzie wiedział o zdarzeniu, bo piszecie pierdoły z gazet.

Nie udzielaj się w opiniowaniu. Najpierw naucz się ortografii LEKARZ pisze się przez RZ na końcu, a nie Ż. Kto tu jest prostakiem. Oczywiście to pytanie retoryczne, gdybyś nie wiedział.

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 10:15

Nie udzielaj się w opiniowaniu. Najpierw naucz się ortografii LEKARZ pisze się przez RZ na końcu, a nie Ż. Kto tu jest prostakiem. Oczywiście to pytanie retoryczne, gdybyś nie wiedział.

Nikt tu z ludzi co piszą na tym forum nie osiągneli nawet połowy tego co Pani doktor. A szczególnie tacy gówniarze jak Ty. Jesteście podsycani bredniami z gazet, którym zależy tylko żeby sie dobrze sprzedać i na tym zarobić . Każdy tak naprawde ma głeboko w du*** reszte. Chodzi o PIENIADZE ZE SPRZEDAŻY GAZET. Nikogo nie obchodzi ani prawda ani człowiek który zmarł na ulicy i tego, że miał padaczke alkoholowa. Nikt nie pamieta tego, że przez całe jego życie Pani doktor mu pomagała wyjść z tego i ratowała jego życie nie raz nie dwa. Jesteście jak hieny szukające sensacji... mało wiejskie hieny, które na dodatek wymyślają brednie o czyiś kwalifikacjach nie mając zadnej wiedzy na ten temat. Prostotota i głupota ludu, na dodatek dano wam narzędzie jak internet i można anonimowo i bezkarnie oczerniach prawych i dobrych ludzi. Wstydzcie sie maszewiacy, którzy tu piszecie kłamstwa.

#124 ~~bernard z Maszewa~~

~~bernard z Maszewa~~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 11:43

Nie czytałem o tym w gazecie.

To skandal!!! I dotyczy to osoby, którą co niedielę widzi się na mszy w kościele. Wstyd!!!
Z tego co mi wiadomo ta pani "doktor" w swojej wieloletniej karierze lekarza ma na swoim koncie kilka przypadków że posądzano ją o uśmiercenie złą diagnozą noworodków, myślę że tak jak w tamtych przypadkach cała ta sytuacja rozejdzie się po kościach.
Zawsze można wpisać do karty jakiegoś pacjenta że jego życie w tym samym czasie było zagrożonie i po sprawie.
Z drugiej strony było kilka przypadków kiedy to jako jedyny lekarz Pani " doktor " była wzywana do ofiar wypadków i nie odmawiała pomocy.
Lekarz który ma pod opieką kilka tysięcy pacjentów powinien pomagać bez względu na status społeczny osoby potrzebującej!!!

#125 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 14:36

ciekawe co za bezduszni idioci(hieny) stoja za ta pseudo lekareczka!!!!

#126 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 14:41

nalezy sie jej najwiekszy wymiar sprawiedliwosci!!!bezduszna lekareczka bez serca,ktora zeruje i najwazniejsze sa dla niej pieniazki nic wiecejj.tak naprawde to nie zalezy jej na niczyim zdrowiu!!wazna kasa!!

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 16:08

dwie ostatnie wypowiedzi to chyba to była dopiero hiena wiejskich sensacji! bez poparcia i uzasadnień... głupotaa i łatwowiernośc w oszustwa to chyba chleb powszechny dla wiejskich skandalistów.

#128 ~~Maszewianin~~

~~Maszewianin~~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 16:21

Moi drodzy. Skndal to jest wtedy kiedy sie czyta takie opisnie o innym niczym nie potwierdzone i anonimowo. W ten sposób można pisać co sie chce i te słowa nic nie znaczą. Jak można się bronić jak nie ma za co i nie ma przed kim. Przed internetowym widmem bzdur? Przed głupią gazetą, której spada czytalność i szuka najmniejszej nawet błachostki, taniej sensensacji, którą sobie sama buduje. Tragedia sie stała jedna w Maszewie, że oczernia się szanowaną, niewinną osobę nie pytając sie jej o żadne wyjaśnienia. Telewizja wycieła swoje, gazeta swoje i tyle. Nikt nie wie o tym, że Pani doktor była na miejscu zdarzenia i nie odmowiła pomocy. To co przeczytacie w gazecie to stek bzdur. Ci co wypisują bzdury tutaj o tym, że Pani doktor kogoś zamordowała albo otruła albo albo co najśmieszniejsze o jej nieprawdziwych kwalifikacjach to zwyczajni poprańcy.
A co do kłamiliwych wyssanych z palca decyzjach, które kogoś uśmierciły to wogóle na takich kłamców to w kieszeni nóz sie otwiera, brak słów. Z kąd wy to ludzie bierzecie pewnie z plotek takich jak ta.

#129 ~kicker~

~kicker~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 18:46

Nie no ty to pewnie jestes we wszystkim lepszy, niż inni i napewno jesteś najlepszym specjalitą od oceny innych profesji ze specjalizacją oceny pracy lekarzy. Brawo dla tego pana.

#130 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 20:00

JA ODNOSNIE DO WCZORAJSZEJ WYPOWIEDZI ŻE SWOJE OPINIE MAM SOBIE WŁORZYĆ W d*** NIECH TEN KTO NAPISAŁ TĘ OPINIE NIECH SE WSADZI .JA MIESZKAM PRZWIE OD 2LAT W MASZEWIE J AKURAT MAM PORUWNANIE I LEKAŻY I PRZYCHODNI NIESTETY A PANI DOKTOR NIEJEST TAKA SWIETA BO ZA KAASE WYPISUJE ZWOLNIENIA BO SAM SKORZYSTAŁEM A JAK NIEMIAŁEM KSIORZECZKI JAK SIE SPROWADZIŁEM DO MASZEWA TO MNIE PRZYJEŁA ZA 50ZŁ W GODZINACH PRACY KIEDY NIEWOLNO TAK ROBIĆ PRYWATNE PRZYJENCIA SĄ PO PRZCY A NIE W CZASIE I BEZ KOLEJKI A ZA JEDYNE 50 ZŁ MORZNA PODBIĆ SOBIE KSIORZECZKE DO PRACY JA JAEJ NIE OCENIAM JAKO LEKAŻA BO MAŁO KORZYSTAM Z JEJ USŁUG ALE ZDARZYŁO MI SIE WŁAŚNIE ZA KASE I MYŚLE RZE NIETYLKO MI TYLO LUDZIE NIECHCĄ OTYM MUWIDZ GŁOŚNO BO WIENCEJ NIC NIEZAŁATWIOM A CO DO WYPADKU TO TAM BYŁEM I JEST PEWNE ŻE NIEUDZIELIŁA POMOCY GDY BYŁA KARETKA TO NAWET NIEWYSIADŁA ŻEBY ZAPYTAĆ TYLKO ODJECHAŁA A WOGULE KIEDYŚ MIAŁA PROBLEMY TERZ TO CHYBA OCZYMŚ ŚWIADCZY JEJ PODEJSCIE DO LECZENIA I LUDZI JEŚLI SOM OBRONCY JEJ TO NIECH POWIEDZOM DLACZEGO W JEJ KARJERZE ZDAŻŁO SIE TYLE WYPADKÓW JA WIEM ŻE ONA JEST TYLKO CZŁOWIEKIEM ALE JEJ ZAWÓD TO RATOWADZ ŻYCIE A NIE ODBIERAĆ NIEUDZIELAJOC POMOCY POCOŚ ŚIE UCZYŁA I PRZYSIEGE SKŁADAŁA MORZE LECZYĆ POTRAFI SOM RURZNE OPINIE ALE DOKONCA UCZCIWA NIEJEST ALE NIE NAM JĄ OSODZAĆ

#131 ~Luiza~

~Luiza~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 20:50

JA ODNOSNIE DO WCZORAJSZEJ WYPOWIEDZI ŻE SWOJE OPINIE MAM SOBIE WŁORZYĆ W d*** NIECH TEN KTO NAPISAŁ TĘ OPINIE NIECH SE WSADZI .JA MIESZKAM PRZWIE OD 2LAT W MASZEWIE J AKURAT MAM PORUWNANIE I LEKAŻY I PRZYCHODNI NIESTETY A PANI DOKTOR NIEJEST TAKA SWIETA BO ZA KAASE WYPISUJE ZWOLNIENIA BO SAM SKORZYSTAŁEM A JAK NIEMIAŁEM KSIORZECZKI JAK SIE SPROWADZIŁEM DO MASZEWA TO MNIE PRZYJEŁA ZA 50ZŁ W GODZINACH PRACY KIEDY NIEWOLNO TAK ROBIĆ PRYWATNE PRZYJENCIA SĄ PO PRZCY A NIE W CZASIE I BEZ KOLEJKI A ZA JEDYNE 50 ZŁ MORZNA PODBIĆ SOBIE KSIORZECZKE DO PRACY JA JAEJ NIE OCENIAM JAKO LEKAŻA BO MAŁO KORZYSTAM Z JEJ USŁUG ALE ZDARZYŁO MI SIE WŁAŚNIE ZA KASE I MYŚLE RZE NIETYLKO MI TYLO LUDZIE NIECHCĄ OTYM MUWIDZ GŁOŚNO BO WIENCEJ NIC NIEZAŁATWIOM A CO DO WYPADKU TO TAM BYŁEM I JEST PEWNE ŻE NIEUDZIELIŁA POMOCY GDY BYŁA KARETKA TO NAWET NIEWYSIADŁA ŻEBY ZAPYTAĆ TYLKO ODJECHAŁA A WOGULE KIEDYŚ MIAŁA PROBLEMY TERZ TO CHYBA OCZYMŚ ŚWIADCZY JEJ PODEJSCIE DO LECZENIA I LUDZI JEŚLI SOM OBRONCY JEJ TO NIECH POWIEDZOM DLACZEGO W JEJ KARJERZE ZDAŻŁO SIE TYLE WYPADKÓW JA WIEM ŻE ONA JEST TYLKO CZŁOWIEKIEM ALE JEJ ZAWÓD TO RATOWADZ ŻYCIE A NIE ODBIERAĆ NIEUDZIELAJOC POMOCY POCOŚ ŚIE UCZYŁA I PRZYSIEGE SKŁADAŁA MORZE LECZYĆ POTRAFI SOM RURZNE OPINIE ALE DOKONCA UCZCIWA NIEJEST ALE NIE NAM JĄ OSODZAĆ

Gdzie Ty człowieku do szkoły chodziłeś? Bo nawet Ci co niewiele chodzili do szkoły lepiej sobie radzą z ortografią! Przy takiej pisaninie to nawet temat tej rozmowy zanika!
Pozdrawiam,
Luiza

#132 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 22:47

Luizo, to jakis deb***. Tylu błędów w paru zdaniach dawno nie widziałem.

#133 ~prawda nie kłamstwa~

~prawda nie kłamstwa~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 10:27

Tutaj 90% wypowiedzi to dzieciaki z gimnazjum z kompleksami. Nic nie wiedzą, nie znają, a oczerniają i sądy prowadzą. Te forum jest w ogóle śmieszne. Tylko mało śmieszne dla tych co oczerniają i kłamią, bo nie wiadomo czy po IP się ich jeszcze ktoś nie wyśledzi i przed sądem nie postawi za oszczerstwa. Ale pewnie się upiecze wszystkim (tak to teraz jest w internecie), teraz to anonimowo każdy może bezpodstawnie oczernić każdego nie dając szansy na obronę. Na podstawie śmiesznych sensacji z gazety. Przecież to wszyscy wiedzą, że lekarz jest zupełnie bez winny, a nagonkę się robi w prasie. Tak to jest jak się "głos" nie sprzedaje. Jeszcze tylko Faktu brakuje albo innych hien.

#134 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 12:05

wiecie popełniła błąd, błąd w społeczeństwie bo nie przyjechała gdzie była potrzebna, gdzie umierała osoba, każdemu się życie należy i głupie wypowiedzi bo pijak(a czy nie należy jemu się pomoc), deb***istyczne są nagonki i także ta obrona(oczywiście chodzi o panią doktor), ja nie mam nic przeciw jej choć - kilka lewych zwolnień, ktoś bliski w rodzinie przez nią choruje po źle zdiagnozowanej chorobie, mój kolega także ma zdrowie liche dzięki jej diagnozie ale nie narzekam życie można było trafić na łowcę skór i już by nas na tym świecie nie było, życzę Pani L. aby to się dla niej zakończyło, aby wszyscy o tej nieszczęsnej wpadce zapomnieli bo nie wiemy czy pacjent przebywający w tym czasie w przychodni także nie potrzebował pomocy, i życzmy jej spokojnej i szybkiej, najszybszej emerytury, już i tak się nacierpi słuchając i czytając te forum jak i przeglądając inne media ...

#135 ~krzysztof~

~krzysztof~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 17:08

Ja też uważam, że to forum jest śmieszne stek bzdur na temat porządnej kobiety, która nic złego nie zrobiła. A te wyimaginowane czyjeś schorzenia prze złe diagnozy???? hahaha każdego lekarza o to posądzają, ludzie, bo w tym kraju to sami doktorzy i jest powszechna opinia o zrzucanie winy na lekarza ( bo do siebie to nigdy nikt pretensji nie ma). A jeśli chodzi o temat dyskusji to doktor jest zupełnie niewinna i nie zdziwiłbym sie gdyby wytoczyła wszystkim procesy o zniesławienie. Przynajmniej sprawiedliwości stało by się zadość. Ale ona pewnie w ogóle nawet przez chwilkę się nie przejęła tymi bzdurami i kłamstwami. Zrozumieją to tylko ci, którzy przeszli przez nagonkę prasy i hołoty wiejskiej.

#136 ~Maszewianka~

~Maszewianka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 07:36

To nie pierwsze takie zdarzenie w Maszewie nie udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanemu na ulicy przez tą Panią!Rozumiem obowiazują ustalone procedury, ale istnieje jeszcze odpowiedzialność moralna, ludzka, którą każdy dobry lekarz powinień mieć w sobie z uwagi na powołanie do tego wyjatkowego zawodu. Tym bardziej, że nie ma pogotowia w Maszewie. W przychodni czekali pacjęci, ale tam nie było zagrożenia życia. Bagatelizowanie zaistniałego zadzrzenia, brak szacunku do ludzi, kompletna znieczulica, to skandal i wielki wstyd. Pani Doktor, w takim małym środowisku należy szanować Ludzi! Na autorytet swój trzeba sobie zapracować.To było Pani Doktor nie pierwsze Pani, zwykłe , zimne , rutynowe podejście do sprawy - gratuluję! Sama Pani wystawiła sobie świadewctwo o sobie! Mieszkańcy Maszewa zasłużyli sobie na młodych, mądrych, zdolnych i pełnych poświęceń lekarzy!

#137 ~Gość z maszewa~

~Gość z maszewa~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2010 - 08:11

SĄ LUDZIE DLA KTÓRYCH W NOCY IM RATOWAŁA ZYCIE JAK TYLKO MOGŁA, SĄ LUDZIE KTÓRZY DZIĘKI NIEJ CIAGLE ŻYJA. MASZEWO POWINNO SIĘ CIESZYĆ, ŻE MA TAKIEGO SPECJALISTE NA TAK WYSOKIM POZIOMIE. PANI DOKTOR ZAWSZE BYŁA DLA LUDZI I NIGDY NIE BYŁO ODWROTNIE.

co Ty bredzisz ratowała w nocy?mojego męża o mały włos nie posłała na tamten świat aż się w szpitalu dziwili jak mozna dać taką dużą dawkę leku.A babcie leczyła na chorobę której nie miała

#138 ~ZASTANÓW SIĘ~

~ZASTANÓW SIĘ~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 14:12

Wystawiam Tobie pałę za to,że : jesteś typowym polakiem z goryczą i żółcią na wargach ,za to że byłeś i korzystałeś z jej usług ,byłeś w potrzebie i lekarz Cię przyjął (jak mniemam sam zaproponowałeś pieniądze),a teraz jesteś najlepszym przykładem na to ,że jesteś mściwą i wredna osobą... za to,że :robisz takie "babole" ,ze matka wstydzi sie za Ciebie dożywotnio. Brak mi słów poprostu... Pozdro dla "życiowych "Zbyszków.

#139 ~09E1B3~

~09E1B3~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2010 - 19:36

Nie znam tej lekarz i chyba nie o to tu chodzi !!!! Policjanci przyszli do niej po POMOC, bo zadzwonic po karetkę to kazde dziecko potrafi a ta "lekarz?" co?

#140 ~Meszewianka~

~Meszewianka~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 21:46

Ale wy ludzie jesteście żałośni. Sprawa Pani L. nawet nie znajdzie się w Prokuraturze. A dlaczego???? Bo nie ma żadnych podstaw aby Ją oskarżać. Moim zdaniem jest niewinna i w ogóle takiej dyskusji jak ta, nie powinno tu być!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych