Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 10:37

Wbrew pozorom ten zabieg jest bardzo poważny i źle wykonany może nieść brzemienne skutki. Lekarza bym jednak nie zwalniał, a dał np. roczne zawieszenie (z zakazem wykonywania zawodu). Taka kara by go skutecznie nauczyła, a jednocześnie nie zmarnowała by mu życia (bo jednak błędy popełnia każdy z nas).

#2 ~"portale"~

~"portale"~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 12:05

(...)

Tego typu portale-fora się ...odpuszcza a nie reklamuje !
Na terenie szczecina działało już kilka takich "portlików" i powoli ale się zwijają :P

#3 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 12:18

Wbrew pozorom ten zabieg jest bardzo poważny i źle wykonany może nieść brzemienne skutki. Lekarza bym jednak nie zwalniał, a dał np. roczne zawieszenie (z zakazem wykonywania zawodu). Taka kara by go skutecznie nauczyła, a jednocześnie nie zmarnowała by mu życia (bo jednak błędy popełnia każdy z nas).

#4 ~baba~

~baba~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 12:22

żartujesz,pijanego lekarza zawiesić? a pielęgniarki wyrzucić? widać , że nigdy nie byłeś pacjentem i oby tak dalej, ja przeżyłam pijane towarzystwo w szpitalu w pierwszą noc po bardzo skąplikowanej operacji - horrror, gdyby nie towarzyszki niedoli z sali pewnie już byśmy nie rozmawiali

#5 ~AS~

~AS~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 15:08

baba, jak typowa baba - nie widzi, więc dopowie. Napisałem coś o pielęgniarkach? NIE! Druga sprawa: jak mogłem nie być pacjentem? Co ja robocop? Jestem za surowym karaniem, tak żeby odczuł konsekwencje. Ale nie jestem za niszczeniem komuś całego życia z powodu durnego występku. Każdy z nas popełnia często bardzo głupie i nieodpowiedzialne błędy, ale trzeba dać człowiekowi drugą szansę. Tak ukarany człowiek będzie w przyszłości inaczej patrzał na swoje niedociągnięcia. Ale do tego trzeba mieć podejście psychologiczne, którego baby nie mają.

#6 ~WAŁCZANIN~

~WAŁCZANIN~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 18:52

"durny występek" chłopie to jest ALKOHOLIK,on potrzebuje leczenia,jeżeli wybiera alkohol a nie zdrowie i życie powierzonych ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2011 - 20:39

Nie wierzę, że taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy. Kompletny brak nadzoru i kontroli. Dyrektor szpitala również powinien za to odpowiedzieć.

#8 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2011 - 05:53

zle zrobil ale tak jak poprzednik powiem ze trzeba dac szanse a nie marnowac mu zycia

#9 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 21:24

ALKOHOLIK? puknij sie człowieku w głowe, spytaj jego byłych pacjentów o to jakim był lekarzem, człwiekiem, błedy zdarzają sie każdemu, a to był wspaniały lekarz, zrobil glupi bład moze zzarła go rytyna a banda dziennikarzy szuka sensacji. Niech wezmą sie za politykow lepiej...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych